Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20+F szűz/prosti dilemma. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+F szűz/prosti dilemma. Ha megteszem, lehet, hogy segítene, viszont taszít a dolog. Vélemények?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már a "normális" csaj/barátnőkeresési módszerekkel (25+os szűz vagyok 30 felé közeledve), de ahogy látjátok, nem mentem vele sokra. Eljártam szórakozni, beszélgetni stb., az összes szokásos tanácsot követve. Testi problémám nincs, lelkileg vagyok csak szorongós és visszahúzódóbb.


Most már azért erősen nyomasztja a lelkemet a dolog. Voltam már azon a bizonyos oldalon, körülnéztem, de mindig, amikor fel akartam hívni őket, nem tudtam megtenni. Más is volt már így?


(gyerünk, ne kíméljetek)



2019. dec. 1. 16:47
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy vágyott... de olyan 30 éves korára elsorvadt a teste meg minden más.


Ez egy életveszély amit a kései szüzesség hordoz. 30 év felett már általában menthetetlenné válik a férfi lelke a vénszüzesség karmai között.


Onnantól még ha közeledne is egy lány, pókerarccal végignézné.


Arról nem is beszélve, hogy a nők 90%-nál már az is azonnal megszakítja az ismerkedést, ha 25 éves korodra nem volt még komoly több éves kapcsolatod. Ez már akkora "warning sign", hogy nagyon be kell jöjjél a lánynak, hogy efelett szemet húnyjon. Egyszerűen kell a tapasztalat egy kapcsolathoz.


Ha nincs, akkor azt sugárzod, hogy alkalmatlan vagy a kapcsolatra.


Sajnos 30 év magány már kialakít egyfajta nyugdíjas életmódot, olyan rutinokat amik egyszerűen alkalmatlanná teszik kapcsolatra.

Teljes életmódváltozás kéne 180 fokos fordulat, és ez akkora szorongást okoz, hogy ettől nem működik.


Pár évig én is egyedül voltam egy csalódás/karrier miatt. Utána horror nehéz volt visszaszokni, egy kapcsolatba. Egyik felem akarta, másik felem a hátam közepére se kívánta a kötöttségeket, meg az alkalmazkodásr. Na most képzeljük el ezt 30 év full magány után...

2019. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Most még van esélyed változtatni, de nagyon rá kell állnod a dologra.


Első pár ismerkedés biztos kudarc lesz, de ne add fel. Valószínűleg a szexig már el tudod vinni ha nem leszel szűz. Onnan meg mér gyűjtöd a tapasztalatokat.


Csak játékként kell felfogni.

2019. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket.

Igen, én is érzem ezt az intenzív befordulást... és tény hogy nem túl egészséges.

2019. dec. 1. 21:21
 24/58 anonim ***** válasza:
80%

19-es, 20-as csak azert legyek ongyilkos mert szuz vagyok .. mintha a vilagon a szuzesseg elvesztesen kivul mas nem is lenne


Egyebkent vagytam kapcsolatra csak tul sok volt a csalodas es meguntam

Nem vagyok mar 20 eves

2019. dec. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
68%

#24, Nyilván jobb vesztesként beletörődni és leélni egy életet így. Meg az a fránya önigazolás.


Te életed... csak ne hitesd el mással, hogy példaértékű.

2019. dec. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
23%
24! Nézd meg a 40 éves szüz c. amerikai vigjátékot.😂
2019. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
70%

Azert nem fogok kefélni mert mas is csinalja

Attol meg nem szamitok vesztesnek hogy csak a ronda noknek tetszek

Ha meg igen akkor igy jartak

Nekem rossz emlék nem kell

A 40 eves szuz meg csak egy film es a film nem olyan mint a valo élet

2019. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
50%

#27, Értem, és akkor mi a szándékod ezzel a hozzászólással, 42 éves középkorú szűz férfiként?


Vagy ez amolyan krisztusi kinyilatkoztatás?


Miben segítettél a kérdezőnek az élettörténeted elmesélésével?


Egyébként is ha ennyire nem foglalkoztat a vénszüzességed... minek olvasgatsz ilyen kérdéseket? Tán mégis benned van a tüske, hogy elszúrtad?

2019. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én a helyedben elmennék, én 27 évesen mentem el, nem mondom, hogy megváltoztatta az életem, de sokkal nyugodtabb lettem (az mondjuk tény, hogy annyira beindított a dolog, hogy aznap még 2höz elmentem).


Hidd el, ha elmész lehet jobba lesz, de ha nem akkor csak rosszabb lesz (Tudom miről beszélek, tudom mik azok a gondolatok amik kísértenek téged nap mint nap mikos sétálsz az utcán).

2019. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
#29-es: Igen, tényleg nem vagyok nagyon topon a dolog miatt. Egyszer felhívtam egyet még évekkel ezelőtt, és rám tette a telefont. (Igaz, eléggé be voltam feszülve, és iszonyatosan nem volt kedvem az egészhez.)
2019. dec. 2. 20:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!