Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalt a feleségem mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 12:47
1 2 3 4 5 6
 51/60 Macnab ***** válasza:
61%
én probálnék békülni,minden pervez vágyamat kielégitettném vel,megbocsájtás cimén..aztán ha már üres a bakancs lista lapát..sok kapcsolatban van megcsalás félre lépés de soha nem derül ki..ha ilyen pancser volt megérdemelte..szerintem.
2019. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

50# Ez csak egy elmélet, egy lehetséges lefolyás, nem csak ez az egy elképzelhető módozat létezik.


Én úgy gondolom, hogy sokkal többet árt, ha együtt marad egy pár, ha nincsen semmi köztük és csak a gyerek tartja őket össze. Mivel a gyerek a szüleitől figyeli meg, hogy milyen egy hiteles párkapcsolat, egy hiteles anya, apa. Mivel a szülők között a szerepjátékon túl nincsen semmi, ez a hitelesnek látszó kép alakul ki benne hitelesként. Érzelmileg nem lesz kiegyensúlyozott a gyermek. Azért mert ezt a szülők nem látják, mivel laikusok a pszichológiában.


A szülők a gyereket "kölcsönbe" kapják, nem pedig arra, hogy az emocionális önzőségüket kielégítsék. Az életre kell felkészíteniük, ennek van emocionális és racionális része. Az érzelmileg eljátszott színjáték/ok ebbe nem férnek bele.


Miért ne lehetne őszintén felvállalni azt, ha nem teljesül már ki annyira egy kapcsolat mint korábban?

2019. nov. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
86%

Az üzenet címzettje: Miquel

Az elküldés időpontja: tegnap 21:03

Az üzenet előzménye: A kérdésre írt válasz: Megcsalt a feleségem mi tévő legyek?

"Ha egy felnőtt nő félrelép, annak legtöbbször az az oka, hogy a házasságában nem tudja magát nőnek érezni. A pasi dolgozik, teszi a dolgát, és azt..."

Az üzenet szövege: Szerintem, te egy szent vagy. Mármint, a hsz- eid alapján😎N


Valóban! Én egy szent vagyok. De 60 évesen, miután már minden létező hibát és "bűnt" elkövetett az ember, könnyű szentnek lenni.

2019. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
#53. Az sem zavart volna ha a ,,nevemet" kiírod! Abból még nem derül ki semmi lényeges. Most már tényleg elhiszem, hogy szent vagy.
2019. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
60%

A "kemény nő"-nek: Undort kitörölni az agyunkból... Előtted is betette már sok másik nőbe és ki is nyalta őket és csókolózott velük ahogy veled is. Még szerencse hogy a férfiak és nők nem egyszer használatos papírzsebkendők... :D

Szerintem a létező fizikai világ alapja a logika. Ennek okán nem logikus ha két közel azonos dologról teljesen eltérően gondolkodunk. Szóval a "te" előtti dugás oké de a te melletted megtörtént az fizikailag undorító... Még ha azt mondanád h lelkileg az... Na mindegy. Az emberek gyakran csinálnak árukapcsolást és a negatív dolgokat további negatív dolgokkal mossák össze hogy elégtételt vehessenek vagy hogy az érzéseiket alátámasszák. Viszont ez a fajta totalitáris gondolkodás egy egyirányú utca és az esetek 90 százalékában káros és használhatatlan. Ez pedig azért rossz mert az ember esendő mint minden élőlény amelynek saját döntései vannak és ez alapján mindenki bűnös többmindenben aki él és valóban nincs megbocsátás max a túlvilágon.

Mondhatnád hogy egyszerűek a szabályok de a Saria is egyszerű szabályokra épül. A te gondolkodásod lehet h másnak megfelel de nem hiszem h alkalmazni kéne mások esetében is ha léteznek jobb megoldások is.

2019. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Végül a válás mellett döntöttem.

2019. nov. 19. 07:06
 57/60 anonim ***** válasza:
77%

"A "kemény nő"-nek: Undort kitörölni az agyunkból... Előtted is betette már sok másik nőbe és ki is nyalta őket és csókolózott velük ahogy veled is. Még szerencse hogy a férfiak és nők nem egyszer használatos papírzsebkendők... :D"


Az előttem más, és az utánam is más.Van különbség.Nem mindegy, hogy előttem 1 nappal, vagy 2 órával nyalta, dugta a többi nőt, vagy 2 hónappal, 1 évvel, majd jön hozzám rögtön csókolózni.Pffej!

Nem egyszer használatos papírzsebkendők?Sokan azok, és sokan azzá is teszik magukat.Gondolj az egyalkalmas dugásokra.


Kérdező, én is így döntöttem.Mint írtam, sosem bántam meg.Remélem te is így fogod idővel érezni.Ami sza.r, abban nem érdemes dagonyázni.

2019. nov. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
60%

"Gondolj az egyalkalmas dugásokra."


Az többször megcsinálva miért is lesz más??

Ha többször ugyanazt megcsinálod hogy ne egyszeri legyen akkor az miért is lesz teljesen más?


Amúgy meg én úgy gondolom hogy a nők szoktak zuhanyozni és kimosakodni, szóval elvileg te továbbra sem kerülnél ilyenmód kapcsolatba a másik férfival, nem úgy mint egy közintézmény kilincse által, ahol is a város jó részének testnedveivel kerülsz kontaktusba még ha minimális szinten is...

2019. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
60%

Mi lett amúgy a vége? Bár gondolom nincs vége még de hogy áll?


A dühtől nehéz józanul ítélni de ha van enyhítő körülmény akkor azt vedd figyelembe!

2019. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

Teljesen higgadt, tiszta fejjel döntöttem el.

Inkább keresek mást akivel a következő huszat lenyomjuk.Mindenkinek ment a zöld pacsi.

2019. nov. 19. 21:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!