Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalt a feleségem mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 12:47
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

Sztem azzal ha nem teszek semmit pont azt kommunikálom felé h ,, mekkora balek ,, akkor már máskor is engedek a csábításnak.

Hiszen én nő vagyok nekem lehet nem figyeltek ram eleget stb cim szó alatt.Ugy is az enyém a ház a gyermek felügyelet...

Ez nagyon igazságtalan a férfiakkal szemben.

2019. nov. 15. 06:45
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
Ezér nem vettem asszonyt feleségül. Én vettem a házat. Ha kihuzza a gyufát akkor mehet a bőrönd ruhájavl ahova akar.
2019. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%

Igen kérdező, ha nem lesz következménye a csalásnak, akkor simán leszűri azt, hogy akkora balek vagy, hogy legközelebb is megteheti veled.

Én nem bocsátottam meg, elváltam. 12 éve már, de most is azt mondom, hogy jól döntöttem. És úgy, hogy azóta sem találtam normális társat. A megcsalás nálam azonnali kiábránduláshoz, undorhoz vezet. Nincs olyan szerelem a világon, ami miatt bárkinek eltűrném. És annyi gyerek, anyagiak sincs, amennyi miatt mellette maradnék.

Lehet jönni a szöveggel, hogy akkor magamat szeretem jobban, nem a másikat. Engem ez nem érdekel. Van annyi önbecsülésem és lesz is mindig, hogy ezt ne bocsássam meg a másiknak soha. Ilyen embert nem is tudnék már tisztelni, szeretni. Elárult, megalázott. Akkor minek kínlódni vele még? Sosem tudnék már úgy nézni rá, mint a tette előtt. És nem mellesleg ő sem szeretett, amikor képes volt mással dugni,de nem is tisztelt. Nem hiszek abban a közhelyes tévelygésben, hogy szeretem, de azért jó mással is kefélni mellette. Lófszt! Kefélhet, de én nem fogom továbbra is biztosítani a kényelmét, a fix hátország szerepét. Biztosítsa az, akivel dugott.Megtette, vállalja következményeit. Én komolyan gondoltam a hűséget, amikor igent mondtam, és be is tartottam. Ő nem. Akkor miről is beszélünk?

2019. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Colubbo mondta a Radics parodiaba : TE IS KRJAL FÉLRE 😁
2019. nov. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

#43 as.

Köszönöm a hozzászólást.

Sztem tökéletesen igazad van.

Eddig ez a válasz van legközelebb a valósághoz.

2019. nov. 15. 11:46
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

A 43-asnak tökéletesen igaza van, de mégis akkor jársz jól, ha megmenekül a házasságod.

Döntsél, mi ér számodra többet, ha igazad van, vagy ha családod van.

2019. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
57%

A 43-as önérzetes te pedig a dühödet igazoltatod vele. Amiből valamennyi jogos, de ezért is nem így működnek a bíróságok mert akkor lincselés lenne és lámpavas. A valóság sosem csak fekete vagy fehér...

Szerintem a szándék is nagyon fontos. Teljesen más az amikor leszrják az embert és azért csalják meg mintha azért mert valamit nem kap meg, vagy csak mert kíváncsi stb... Elmondta. Bár nem tudom minek de ezek szerint bántotta a dolog. Ez szerintem pozitívum. A megbánás mindig enyhítő körülmény.

2019. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy felnőtt nő félrelép, annak legtöbbször az az oka, hogy a házasságában nem tudja magát nőnek érezni. A pasi dolgozik, teszi a dolgát, és azt hiszi, minden rendben. Közben meg a frászt van minden rendben. A nők lelke sokkalta összetettebb, bonyolultabb dolog a miénknél, és ha tartós szerelmet akarunk tőle, időnként a lelkét is meg kell ölelnünk, nem csak a testét.
2019. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
70%

#47


A megbánás enyhítő körülmény? Ja, a következő a csalásig. Tudod a "megbánás" nem fogja kitörölni az agyból az undort. Nálam ez lép fel, ha megtudom, hogy más nőbe is dugja a farkát mellettem az, akit szeretek, és állítólag szeret. Nem tudok többet hozzáérni. Úgyhogy ja, önérzetes vagyok. Nem leszek senki lábtörlője. Te nyugodtan lehetsz, meg mások is. Ez hol érdekel engem? Sehol. Kemény nő vagyok kemény elvárással. Ezt nem kapom meg, amikor én megadom, akkor szevasz az illetőnek.

2019. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
67%

Ismétlem, ha elválsz, elveszted a gyerekedet. Megéri vagy nem? Döntsd el.

A feleséged nem biztos, hogy bűntudatból mondta el. A "csak" válasz nem arra utal. Lehet, hogy ezzel akarja elérni, hogy végre válj el, mert arra nem képes, hogy kimondja, hogy figyelj, új életet akarok kezdeni, mert veled már nincs meg a szikra és mással meg igen, tudom, hogy ennek az az ára, hogy elválunk, de a gyerekemet imádom, nem adom, nem akarom elvenni tőled, ezért légyszi kopj le magadtól...

Nyilván nem lesz egy boldog l'amour ez köztetek már soha. De soha többé nem leszel igazán része a gyereked életének. Nagyon igazságtalan ez a gyakorlat, hogy általában a férfi veszíti el a gyereket és egy normális nő törekszik arra, hogy megőrizze a gyereknek az apját válás esetén is, de a gyakorlatban mégis sokat veszít mindkét fél a gyerekkel kapcsolatban, ha válnak. Mi is kínlódunk együtt, nő vagyok, másba szerelmes, meg is van a felmentésem, indokom, hogy miért és hogyan voltam elhanyagolva, de nem erőltetem a válást, mert a gyerekemet nem akarom büntetni és mert imádják egymást. Hiába lennék benne a közös gyerekfelügyeletben, a gyakorlatban úgyse fog működni. Amíg nincsenek párjaink, talán. Képzeld el a szitut, hogy a gyerek lázas. Közös felügyeletnél melyikőtök lesz mellette éjszaka? Te majd nyugodtan fogsz a kis albérletedben aludni, tudva, hogy lázasan téged hív? Ha a volt feleséged a közös felügyelet híve is, mit csinálsz, ha már párja van? Vagy ha a te párod nyarvog a füledbe, hogy biztos a volt asszonyt dugni mész, mert a lázas kisgyereked mellett töltenél egy éjszakát? Egy ideig talán nem érdekel, de majd belefáradsz a nyarvogásába, lesz majd közös gyereketek, aki szintén fontos és kikopsz a gyereked életéből úgy, hogy mire észbekapsz, már késő. Aztán persze fordulhat a kocka, jön a tinédzserkor, amikor úgyis az ellen lázad a gyerek, aki éppen neveli, tehát elköltözik hozzád. Nem lesz mindig kicsike, akit a hónod alá csapsz és azt mondod, neki, hogy ezen a héten apával vagy, vagy ma apával vagy, holnap anyával...Mert majd ő eldönti. El fogod veszíteni. Ennek fényében dönts.

2019. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!