Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalt a feleségem mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 12:47
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%

Bánja? A státuszod változott nála? Változatosság kellett vagy érzelmek? Elcsábították? Amúgy meg mi ráknak mondta el? Legalább hallgatott volna róla! Én is mindig azt mondom h csak ne tudjak róla!

Ha lelkiismerete mondatta akkor lehet h fontos vagy neki, de ki tudja h mennyire akar téged. Nem mondom h válj el, de azt se h ne! Elég keveset tudunk.

Kicsit kifejthetnéd a dolgokat.

2019. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

Teljesen hétköznapi kapcsolat.Szex hetente 2-3.

Elcsabitottak.

De...

De akkor csaljam meg én is mert az lenne büntetés.

Nem?

Jóban rosszban.Igen a rossz = betegség rosszzab anyagi körülmények,de a megcsalás nem ide tartozik, nagyon nem.

2019. nov. 14. 19:14
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
A joban-rosszban a megcsalas marhara nem tartozik bele! Nehogymar... Nem arra eskudtem hogy elviseljem ha megtori a hazassagunkat.
2019. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mitévő legyél, csak azt tudom, hogy ha elválsz, akkor hétvégi apuka leszel.

Aki azt mondja, hogy ez csak egy kis apróság, annak sosem volt gyereke.

2019. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Pontosan ezért vagyok tanácstalan.

Kíváncsi vagyok vki volt e már ilyen helyzetben itt közülünk?

Mert szívesen meghallgatnám hogyan alakult az élete.

2019. nov. 14. 19:45
 36/60 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt csábító neki? Lehet hogy a hétköznapok monotóniája miatt a kapcsolatotokban már nem volt annyi izgalom és az a másik izgalmat kínált neki?

Első szerelem házasság a tiétek?


Szerintem mindenkinek meg lehet érteni a dolgait vagy bocsátani ha volt rá oka. Mármint szerintem mindenre van felmentő körülmény. Lehet h nála is akad ilyesmi. Az az igazság hogy annyi de annyi mindent kéne tudnunk rólatok hogy bármit is tudjunk mondani...

Tökre bírom azokat akik egyetlen mondat után képesek ítéletet mondani anélkül hogy bármi komolyabb ismeretük lenne a történtekről...

37F

2019. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell keresni ki a hibás. Ez csak olyan sablonszöveg. Sajnos, megtörtént. Elmondani sem kell. Mikor keféltek nem szólalt meg a lelkiismerete? Utólag meg még rúgott egyet a férjébe. Ezt én nem lelkiismeretességnek nevezném, hanem butaságnak. A feleségeddel az a gond, hogy buta. Tehát, én azért hagynám el.
2019. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Én nem tudom megérteni h milyen oka lehetett volna!?

Persze monoton egy hosszú távú kapcsolat ,de ha én csaltam volna meg akkor én lennék a szemét férfi akit el kell azon nyomban hagyni.

2019. nov. 14. 20:17
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor még egyszer nekifutok. Nem kell, hogy okot kéne keresni. Megtetszett neki a másik pasi és engedett a vágyainak. Ennyi.
2019. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

Ne csald meg! Nem az a büntetés! Nem szabad a rosszba, belemerülni, mert abból jó nem lesz, csak még rosszabb.

Igen, gondolj arra, hogy egy másik férfi fogja nevelni majd valószínűleg a gyermeked, egy olyan családban, amelyben nem lesz apja, ott majd a közös gyerek lesz az első. Néha láthatod csak a gyermekedet lehet egy életre tönkretenné a válás. Én biztos, hogy nem bíznám a gyermekem nevelését egy idegen férfira magam helyett e miatt. Így büntetni szegénykét a felnőttek butasága miatt.

Semmit ne adj fel a házasságból ami érték büntetésképp. Te hűséges vagy pillanatnyilag, és ő volt a hűtlen, ha Te is megcsalnád egyenlőségjelet tennél kettőtök közé, föladnád az erkölcsi fölény pozícióját.

Lehet, hogy elég büntetés az, hogy látja rajtad, hogy megbántott. Én néhány napig nem aludnék mellette, de nem büntetés címszóval, hanem mert most neked kell távolság egy ideig.

Aztán jó alaposan át kéne beszélni a dolgot, hogy ez mennyire bánt, és kitalálni, hogy mit kell változtatni a házasságon.

Pl. épp nemrég olvastam egy cikkben,

hogy mi az az idő, amit mindenképp egymásnak kell szentelni egy párnak még gyerekek mellett is, lehetne az, hogy erre figyeltek mostantól:

"napi fél óra, heti egy este, havi egy nap, negyedévente egy hétvége és évente egy hét".

2019. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!