Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalt a feleségem mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 14. 12:47
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell megbocsátanod, és valójában azt sem értem miért foglalkozik mindenki azzal hogy van e közös kinder?

Egy gyerek miatt nehogy már tönkremenjen egy ember élete!

Később a gyerek is megfogja érteni anno miért mentek szét a szülei.


Én biztos kibhasznám az asszonyt mint macskát szharni ha ezt tenné velem, ha van gyerek eldöntjük kinél marad aztán csókolom..


F/43

2019. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Némelyik válaszból úgy tűnik hogy magamat kellene okolnom, Há meg ....

Csak a férfi lehet a hibás a mai világban?

2019. nov. 14. 13:32
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan derült ki?
2019. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:
Bűntudata volt és elmondta.
2019. nov. 14. 13:41
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki.
2019. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
93%

https://www.youtube.com/watch?v=zNMyuEFa7vQ


Hallgasd végig vagy keresd meg azt a részt ami rád vonatkozik.


Véleményem szerint te abban vagy hibás, hogy nem vetted észre, hogy hülyére vesz a feleséged és sz*rba sem vesz téged, erre utal a "csak" szó.

2019. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
67%

Szia, a megcsalasban sosemcsak az egyik fel hibazik. Mind ketto hibazik aki elkoveti az is es akit megcaalnak az is. Lehet nem vetted ot ugy figyelembe, mondta a vagyait de te elsiklottalfelette stb.

En nem csalnam vissza, minek? Elhagynam es kesz.

2019. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem igaz. Néha csaak egy rhadék, aki félrelép.
2019. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%

Buták ezek a nők. A lelkiismeret! El kell mondania... Egyszer teoretikusan én is vitatkoztam a feleségemmel, én a mellett érveltem, hogy egy nőnek nem kell elnondania, ő pedig a mellett, hogyha már megcsalja a férjét az őszinteség miatt el kell mondani. Valahol azt hiszem a videóklinikán van fent egy pszichiáter rövid videója arról, miért mennek szét a házasságok, ha megtalálom elküldöm, azt kérdezi a nő, hogy megcsalta-e a férjét, mesélje-e el neki az annyira fontos "őszinteség" miatt. A pszichiáter kategórikusan kijelenti: "hogyha szereti a férjét, el ne mondja neki!" De sajnos a nők buták. Le akarja rendezni a lelkiismeretével a dolgot, hogy ne kelljen szenvednie, de szenvedjen inkább helyette a férje. Az a baj, hogy ezzel a személyes hibáját, amit neki kellett volna feldolgozni áthelyezte a családi közegbe, így már a családnak kell feldolgozni...

Én nem válnék el, főleg, hogy maga mondta el, valószínűleg nagyon bánja. Viszont kell éreznie, hogy ez mekkora fájdalmat okozott Neked, valamilyen emberi módot kell biztosítani ahhoz, hogy vezekeljen a bünéért. Ezt bölcsen ki kell találni, hogy mi legyen, lehet, hogy elég pusztán azt látni, hogy megrendül benne a bizalmad, szomorú vagy.

Egy biztos, emberböl vagyunk, így esendöek vagyunk. Én nem válnék el, sok ember elött esküdtem arra, hogy sem jóban, sem rosszban el nem hagyom, nem volt az esküben kitétel (hogy feltéve, hogy nem csal meg). Hát most itt a rossz, amire esküdtél, hogy ekkor nem hagyod el.

Mellette döntöttem és kész. Ö pedig mellettem. Szerintem ö sem szeretne elválni töled.

Kemény, nehéz helyzetben vagy, de ha tényleg szereted a nöt, meg fogod oldani. Szerintem magunkat jobban szeretjük a másiknál, ha rögtön otthagyjuk.

Én elkezdeném feltárni, hogy mi vezetett ide, mi hiányzott neki, stb. stb. változtatni kell a házasságon, ki kell találni, mit, hogyan, de nem mindent felégetni magad mögött!

41F

2019. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

#29

Valóban vannak olyan pszichiáterek akik azt mondják, hogy nem szabad elmondani, van olyan is aki azt mondja, hogy jobb,ha nem hallgatja el.

Őszinte kapcsolat tud lenni az, amelyikben nem mondja el az egyik a másiknak a félrelépést? Értém én azt, hogy önzőségből mondja el a másiknak, mert könnyíteni akar a lelkén, azért tud könnyíteni a lelkén mert felvállalta az őszinteséget. Minek éljen valaki feszengve, lelkiismeret-furdalással, vállalja fel az őszinteséget és a tettével járó következményeket, a következmény viszont csak akkor lehet,ha a másik következetes, jelenesetben a férfi, oldják meg a problémákat egymás között, ha ez nem megy ,akkor egy olyan kapcsolat megy a kukába amelyért nem kár, mert nem "életképes".

2019. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!