Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt, másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt, másfél évig járt egy kétgyermekes apukával. Szerintetek felhívjam a pasi feleségét és kitálaljak neki?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdeztem a feleségem, hogy miért, azt válaszolta, hogy már unalmas volt a házasságunk (20 éve vagyunk együtt), és kíváncsi volt milyen érzés mással lefeküdni. Próbáltam vele beszélni, de semmi eredménye nem volt, végül kihajinálta a cuccaimat a közös lakásból. Úgy gondoltam nyilván nem szeretné vele folytatni, ezért inkább elköltöztem és válunk. Utólag azt állította, hogy azért mert a cuccaimat szétszórta a lépcsőházban még nem kellett volna elmennem, én döntöttem úgy, hogy megyek. Elnéztem neki ezt a fura logikát. Most viszont azon gondolkozom, hogy miért csak nekem legyen rossz, miért én lakjam albérletben, miért én lássam csak a gyerekeimet két hetente. Azon filózok, hogy meglepem ezt a kedves embert, azzal kari előtt, hogy értesítem a feleségét a történtekről. Vagy ne tegyem???

2018. nov. 30. 10:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha tönkre akarod vágni a gyerekei meg a felesége karácsonyát, akkor tegyed...ha el akarod mondani, akkor szerintem várd meg az ünnepek végét.
2018. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
31%

Ne legyél tipikus magyar, hogy ha neked sz..r, akkor a másiknak is legyen az.

Sajnálom, ami történt. De az, hogy a kapcsolatotok így alakult, arról te is tehetsz.


Attól, hogy téged bántottak, még nem kell, hogy te is lesüllyedj erre a szintre, hogy dacból, csak azért is bántasz még te is mást. Hiába, hogy csak a "jó szándék" vezérelne téged. Hagyd békén őket.

2018. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
30%
Ha még több sz.... akarsz a nyakadba, akkor csináljad. Ez mindig célravezető. Szerencsétlenebb helyzetben meg fog keresni és jól el fog verni. Nehogy megkérdezd miért.
2018. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
63%
3-as! Ha megteszi, mindenki tudja miért: mert nemcsak csalfa hanem agresszív is, ha pedig nagyobb/erősebb mint a kérdező és úgy folyamodik ehhez akkor még pluszban gyáva is.
2018. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%
Igen,értesítsd,de inkább csak az ünnepek után. Joga van tudnia szegénynek,hogy milyen féreggel él együtt.
2018. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
80%
Én megtenném így az ünnepek elött is. Neked is tönkre vágta az ünneped meg a gyerekeidét is. Magamat ismerve én biztos tálalnék. Fenét nem érdekelné az ünnep.
2018. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
21%
neked ettől jobb lesz? nem. akkor hagyd!
2018. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
86%

Milyen ünnepek, ti bu zik? November 30. van!


Jövő év elején el ne mondd, mert elrontod a Húsvétjukat!

2018. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%
Milyen világban élünk, ahol a nő csal meg, majd ugyanúgy ő dobja ki a férfit a közös lakásból? :D Kész vicc
2018. nov. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
87%

No azért másfél év az nem botlás, az egy kapcsolat. Én először is nem mennék ki a közös lakásból mivel nem én léptem félre, nehogy nekem legyen ebből plusz kiadásom, meg gyerekektől elszakadás stb.

És bocs, de Te voltál/vagy egy papucs amiért hagytad kidobálni a cuccaidat. Ő lépett félre és ő dob ki Téged? Röhej.

És most hogyan lesz? Fizeted az albit meg az otthoni rezsit is? Mert ő félre q.rt? Jogilag is és morálisan is jogod van a lakásban maradni. Elhiszem, hogy mellette nem akarsz élni viszont ha meg elmész akkor nagyon keményen meg kell határozni a költségeket és, hogy mihez mennyit fogsz hozzájárulni.

Gyerekek hány évesek? Értik már, hogy állnak hozzá? Ha elég nagyok bizony velük is beszélnék. Mert előbb utóbb kérdezni fogják és a feleséged hozzáállásából nem úgy néz ki, hogy majd megbánóan elmondja, hogy ribiskedett. Rád fogja fogni.

Sőt,ahogy így gondkodom lehet hazamennék és én dobálnám ki a cuccait a lépcsőházba. Nehogy a csík húzza a repülőt. Még ő mer kidobni Téged?

És márpedig én azt hiszem meglátogatnám a családot. A pasiét. Másfél évig "dolgozgatta" a feleségemet, nehogy már én érezzem magam rosszul mert kitudódik, hogy megcsaltak, becsaptak és erre még ki is dobtak otthonról. A feleségnek is joga van tudni. Nem rosszakaratból mennél akárkihez, csak fényt derítenél a jótetteire.

Én már váltam, és úgy gondoltam nem leszek szemét, fifty-fifty, szépen szóban megegyezés stb. Na persze...úgy atb.@sztak ahogy csak tudtak. Én nem bántok senkit oktalanul de nem is fogok szemetekkel jótékonykodni. Őt egy picit sem érdekelte mit okoz nekem, engem miért kéne érdekelnie a következmények ha kitálalok. Gondolom a feleséged ha ilyen könnyű szívvel megszabadult tőled akkor dúl a love tovább. Vagyis mindenkinek jó csak veled b@ sztak ki. Állj már a sarkadra!

Igenis mond el! Egyék meg amit főztek.

2018. nov. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!