Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt, másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt, másfél évig járt egy kétgyermekes apukával. Szerintetek felhívjam a pasi feleségét és kitálaljak neki?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdeztem a feleségem, hogy miért, azt válaszolta, hogy már unalmas volt a házasságunk (20 éve vagyunk együtt), és kíváncsi volt milyen érzés mással lefeküdni. Próbáltam vele beszélni, de semmi eredménye nem volt, végül kihajinálta a cuccaimat a közös lakásból. Úgy gondoltam nyilván nem szeretné vele folytatni, ezért inkább elköltöztem és válunk. Utólag azt állította, hogy azért mert a cuccaimat szétszórta a lépcsőházban még nem kellett volna elmennem, én döntöttem úgy, hogy megyek. Elnéztem neki ezt a fura logikát. Most viszont azon gondolkozom, hogy miért csak nekem legyen rossz, miért én lakjam albérletben, miért én lássam csak a gyerekeimet két hetente. Azon filózok, hogy meglepem ezt a kedves embert, azzal kari előtt, hogy értesítem a feleségét a történtekről. Vagy ne tegyem???

2018. nov. 30. 10:31
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
27%
Itt nem a másik felet kellene "bántani", inkább a feleségednek azt a kis fejét kéne rendbe tenni, hogy mit tehet meg és mit nem... Legyél már férfi!
2018. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
82%
Én elmondanám és nem gonoszságból hanem mert annak a másiknak is joga van tudni hogy átverték és dönteni arról akar-e egy hazug csalóval élni. Én is örülnék ha nekem szólnának erről és nem hazugság lenne az életem
2018. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
26%

És ettől neked jobb lesz?

A feleseged csalt, semmi közöd a másik pasihoz meg a családjához!

Nem kéne az igazság bírót játszanod!

Nem szorított senki a fejéhez pisztolyt hogy csaljon meg!

Az meg h csak ugy elmentel a közös lakásból! Hát jabd össze magad!

N27

2018. nov. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván a feleség sem totális idióta, biztos tudja már, de valamiért mégis a pasival van. Vagy az anyagiak, v a gyerekek miatt. Semmi közöd hozzá.
2018. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
76%
Mondd el! Meg mi az, hogy kihajigálja a közös lakásból a cuccaidat? Idióta nőszemély...
2018. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
64%
Költözz már vissza, közös az a lakás; csak mondjuk ne a hálószobában aludj ezentúl, hanem a nappaliban! Hallottam már olyat, hogy a két szülő meg a gyerekek továbbra is egy lakásban laktak; csak az egyikük kiköltözött a nappaliba. És úgy éltek egymás mellett.
2018. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
66%
Még szép, hogy elmondanám. 1nekem jobb lenne, 2 a feleség nyissa fel a szemét, 3a pasi érezze a törődést. Mi a fenét tamadjatok!? Nem elég, h min megy keresztül még várja meg az ünnepeket 😅Nah ja. Persze. Mesélj még, hogy te ilyen helyzetbe milyen fair lennél és boldog. Ti kari ajándékot is vennetek a szeretőnek... Hát persze. Mond csak el.
2018. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
38%

Neked elsősorban a saját életedet kell rendbe szedned; azzal, hogy a másik oldalon kitálalsz, attól a te helyzeted nem lesz jobb. Ráadásul nem tudom gondoltál-e rá, de mi van akkor, ha a másik házaspár nyitott házasságban él és a feleség nettó tesz arra, hogy a férje más nővel is lefekszik? Még pocsékabbul leszel, ha azt látod, hogy a te házasságod zátonyra futott, a másik meg úgy megy tovább, mintha mi se történt volna. Arról nem beszélve, hogy ne a fazon, hanem a gyerekek legyenek a szemed előtt; 5zart ilyen tanácsot adni, de meg kell próbálnod erkölcsileg felülemelkedni a helyzeten.


Foglalkozz a saját házasságoddal, a válást próbáljátok csendben lezongorázni, a gyerekek meg talán elég nagyok, hogy tudják az igazságot. Másrészt én se hagytam volna, hogy kidobjanak a közös lakásból, ez borzasztó abszurd.

2018. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
42%
Ha van bizonyítékod, hajrá:)
2018. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
63%

Ó, ti kis álszetnek, akik sajnáljátok a másik családot, meg 'milyen rosszindalatú' lenne ha elmondaná... őt miért nem sajnáljátok? Vagy a másik megcsalt felet?

Ennyi erővel azt is védhetnétek, mert ugyanúgy neki is joga van tudni, hogy a faszija egy mocsok!

Nyugodtan mond el, én a helyében örülnék, ha valaki szembesitene ezzel és nem kellene mégtovább hazugságban éljek.

Hátha a volt nejed és a másik a kalamajka miatt szétmegy, aztán örülhetnek maguknak. Te meg megvigasztalhatnád a másik megcsalt felet ;) Na jó, viccelek...(?) :))

2018. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!