Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt, másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt, másfél évig járt egy kétgyermekes apukával. Szerintetek felhívjam a pasi feleségét és kitálaljak neki?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdeztem a feleségem, hogy miért, azt válaszolta, hogy már unalmas volt a házasságunk (20 éve vagyunk együtt), és kíváncsi volt milyen érzés mással lefeküdni. Próbáltam vele beszélni, de semmi eredménye nem volt, végül kihajinálta a cuccaimat a közös lakásból. Úgy gondoltam nyilván nem szeretné vele folytatni, ezért inkább elköltöztem és válunk. Utólag azt állította, hogy azért mert a cuccaimat szétszórta a lépcsőházban még nem kellett volna elmennem, én döntöttem úgy, hogy megyek. Elnéztem neki ezt a fura logikát. Most viszont azon gondolkozom, hogy miért csak nekem legyen rossz, miért én lakjam albérletben, miért én lássam csak a gyerekeimet két hetente. Azon filózok, hogy meglepem ezt a kedves embert, azzal kari előtt, hogy értesítem a feleségét a történtekről. Vagy ne tegyem???

2018. nov. 30. 10:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
75%

En is furanak tartom,higy meg o dibott ki teged,bicsi,de eleg mulya lehetsz.

Tedd meg,es vilagisitsd fel a feleseget.

Te meg allj mar a sarkadra,es koltozz vissza,jogod van ott lenni.O csalt meg,menjen o el a pi$aba

2018. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
13%
Ti szemét pasik meg is érdemlitek a megcsalást. :) Remélem a következő nő is megfog csalni. :))))
2018. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást. Sokan kifogásoltátok, hogy "hagytam magam kidobni a lakásból", de ha az ember lánya így viselkedik, akkor nem fogok leállni a gyerekeim szeme láttára verekedni - igen, sajnos ő hajlamos ilyesmire. A történet úgy kerek, hogy a pasi szépen visszalépett és visszasunnyogott a "családjához", amikor a feleségem komolyabbra akarta fordítani a szitut. Nem feltétlen a bosszú vezérel, nyilván az is benne van, de legalább ilyen fontos, hogy ennek a tetünek a felesége tudja milyen mocsadékkal él együtt. Elképzeltem, hogy hány anyukát dugott így meg, és senki nem csinált semmit a nagy humánumban. Nem érzem magam féregnek azért, mert kitálalok. Sajnos van mit! Amúgy a gyerekek már nagyobbak, az egyik továbbtanulás előtt, nem szerettem volna az ő életüket csatatérré változtatni, inkább csendben leléptem. Számomra az ő jövőjük a legfontosabb.
2018. nov. 30. 16:52
 24/43 anonim ***** válasza:
86%
Engem is megcsalt a férjem, de én onnantól kezdve semmit nem engedtem neki. Ő döntött így akkor viselje a következményeket. Sokat veszit a válással. Te se engedd. Élj a jogaiddal. Nehogymár te fizess albérletet és majd tartásdíjat. Nehogy már a szeretőjét vigye haza! Intézkedj és légy kemény!
2018. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
9%

Sztm meg több azok között az álszent akik azt hajtják hgy találjon ki. Ugyan! Itt mindenki a hűség mintaképe 😂 ja hihető.


Nők/pasik 85%-a minimum hűtlen.


Le lehet pontozni! Attól ez még sajna így marad!

2018. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
32%

A volt ferjem megcsalt egy ferjes novel akinek ismerem a ferjet de soha egy pillanatra sem jutott eszembe elmondani a pasinak mert az az en nivom alatt van.


Azert mert az ex ferjem olyan amiyen attol nem javul a helyzet h kitalalok a ferjnek h neki is legyen rossz, mert ez a “joga van tudni” csak egy kifogas arra n masoknak artsanak.

En tultettem magam rajta, uj ferjem van, es ok pedig szalkitottak mert a no a ferjet es gyerekeit valasztotta. Ez eleg drama onmagaban nem

kell fokozni, masreszt az eletben nem tennek ki 6 eves kolykoket annak h az en “joindulatom” miatt elvalt szulok gyerekei legyenek.

2018. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem buktatják le a hapsit, folytatni fogja ezt az életvitelt max mással... “szerencsére” itt páran kezüket összetéve izgulnak azért a házasságért.
2018. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem meg hagyd békén azt a családot! Ha annak a pasinak a felesége nem vette észre, hogy hosszú időn keresztül csalja őt a férje, akkor már rég nem szereti a férjét, bármit is állítson.

Ha valaki odafigyel a másikra, akkor észre lehet venni! Aki nem figyel oda, az nem fogja észrevenni.

Lehet, hogy észrevette, de nem akart vele foglalkozni, ebben az esetben is hagyd őket békén. Valószín volt egy hullámvölgyük, a férfi rájött, kit/kiket akar, túl vannak rajta, ne tedd tönkre gyerekek életét! Ha téged 1,5 évig lehetett csalni, akkor te se figyeltél oda a feleségedre, ne haragudj. Olyankor egy nő új ruhákat, fehérneműket vesz, másként szőrtelenít, jobban sminkel, meg úgy egyáltalán. Ha nem vetted észre, az a te hibád. Mondjuk ez a lépcsőházba dobálós sztori elég durva, kicsit kamunak hangzik, de ismertem hasonló nőt, szóval legyen. Mindenesetre foglalkozzál szerintem a saját családoddal és azzal, hogy mit nem adtál meg a feleségednek, amit más férfitól megkapott. Mások családját ne tedd tönkre!

2018. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
61%

utolsót folytatnám :

mit nem adott meg neki ?

A VÁGY-at nem adta meg. És most jöhet : pedig én mindent megadtam neki. HAHA

Ja, a 4 iphonet meg évente új Toyo-Yarist stb stb. Sok pasi azt hiszi ez a legfontosabb a "minden megadása".


És ha véletlenül a nő megérzi máson a VÁGY-at akkor az hülye szemét ? Neeem.

Csak mindenki azzal kezdi, hogy ki milyen szemét mert megcsalta a párját.

De nagyon komolyan el kéne kezdeni azzal foglalkozni, hogy miért jutott odáig, hogy megcsalja ? ENnek mik az előzményei vajon.

2018. dec. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
34%
Még annyit: 10. parancs
2018. dec. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!