Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt, másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt, másfél évig járt egy kétgyermekes apukával. Szerintetek felhívjam a pasi feleségét és kitálaljak neki?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdeztem a feleségem, hogy miért, azt válaszolta, hogy már unalmas volt a házasságunk (20 éve vagyunk együtt), és kíváncsi volt milyen érzés mással lefeküdni. Próbáltam vele beszélni, de semmi eredménye nem volt, végül kihajinálta a cuccaimat a közös lakásból. Úgy gondoltam nyilván nem szeretné vele folytatni, ezért inkább elköltöztem és válunk. Utólag azt állította, hogy azért mert a cuccaimat szétszórta a lépcsőházban még nem kellett volna elmennem, én döntöttem úgy, hogy megyek. Elnéztem neki ezt a fura logikát. Most viszont azon gondolkozom, hogy miért csak nekem legyen rossz, miért én lakjam albérletben, miért én lássam csak a gyerekeimet két hetente. Azon filózok, hogy meglepem ezt a kedves embert, azzal kari előtt, hogy értesítem a feleségét a történtekről. Vagy ne tegyem???

2018. nov. 30. 10:31
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Hogy döntöttél? Érdekelne mi van veled...
2019. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

" éppen az, hogy nem akarja elvenni a gyerekeket a párjától, főleg ha amúgy remek szülőnek tartja."


Ez nálunk is kb így volt de a harmadik félben (férfi) birtoklási vágy támadt mély volt az érzelem és nekem meg van önbecsülésem úgyhogy 12 év után szétmentünk...


6 és 9 éves lányom van, imádnak úgyhogy 1 hét itt 1 hét ott lett a megoldás és gyakran megyek értük ovi iskola után hogy azért ne legyenek 1 hétig apa nélkül...

2019. ápr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Régi kérdés de engem is érdekelne hogy mi történt.
2020. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!