Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem megcsalt, másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem megcsalt, másfél évig járt egy kétgyermekes apukával. Szerintetek felhívjam a pasi feleségét és kitálaljak neki?

Figyelt kérdés
Amikor megkérdeztem a feleségem, hogy miért, azt válaszolta, hogy már unalmas volt a házasságunk (20 éve vagyunk együtt), és kíváncsi volt milyen érzés mással lefeküdni. Próbáltam vele beszélni, de semmi eredménye nem volt, végül kihajinálta a cuccaimat a közös lakásból. Úgy gondoltam nyilván nem szeretné vele folytatni, ezért inkább elköltöztem és válunk. Utólag azt állította, hogy azért mert a cuccaimat szétszórta a lépcsőházban még nem kellett volna elmennem, én döntöttem úgy, hogy megyek. Elnéztem neki ezt a fura logikát. Most viszont azon gondolkozom, hogy miért csak nekem legyen rossz, miért én lakjam albérletben, miért én lássam csak a gyerekeimet két hetente. Azon filózok, hogy meglepem ezt a kedves embert, azzal kari előtt, hogy értesítem a feleségét a történtekről. Vagy ne tegyem???

2018. nov. 30. 10:31
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos, egyet kell értenem a válaszolók többségével: hagyd őket békén! Rettenetes ami veled történt. Sőt, veletek, mert a feleséged is megszívta, őt meg a pasi szívatta meg. Az a szerencséd, hogy már nem kicsik a gyerekek, hogy ellened nevelje őket. HA nem lehet a feleségeddel leülni, és normálisan megbeszélni a válást, akkor fordulj ügyvédhez, de semmi esetre se hagyd magad!
2018. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Kedves Kommentelők! Azokhoz szeretnék most szólni, akik azt a szerintem degenerált véleményt képviselik, hogy akit megcsaltak az biztosan megérdemelte, nem figyelt a feleségére és a szegény szenvedő nő/férfi hosszú harcok után végül úgy döntött, hogy félrelép. EZ BAROMSÁG!!! Minden házasságban vannak hibák, hullámvölgyek, de ezeket nem feltétlenül a másik okozza, hanem a lehet, hogy az élet kihívásai. Tehát kérdezem én, ha egy társnak nem tettszik valami akkor ezt miért nem jelzi? Ha jelzi és nem történik semmi akkor két választása van. Van elfogadja - húúha, ez aztán durva mi...elfogadni, hogy a másik nem tökéletes - a másik pedig, hogy szakít. A megcsalás a másik pofánköpése. Akit megcsalsz annak hazudsz, akinek hazudsz azt nem tiszteled, akit nem tisztelsz azt nem is szereted!! Szakíts vagy békülj meg, de miért is kellene megcsalni a másikat??? Az mit old meg???
2018. dec. 1. 13:38
 33/43 anonim ***** válasza:
83%

A helyedben, ha meglátnám őket kettesben, a férfi szeme láttára elkezdenék flörtölni a nővel.

Amikor szóvá teszi annyit válaszolnék:

"Másfél évig ke*élted a feleségem, nem értem mit problémázol", majd elsétálnék.

2018. dec. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
8%

Egy nőt nem megkapni, hanem megtartani a legnehezebb!

A hűség nem jár alanyi jogon; egy házasságlevél nem helyettesíti a normális nemi életet!

Ha egy nő/férfi nem kapja meg az igényeinek megfelelő szexet - és még nem impotens - akkor bizony máshol keresi!

2018. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
68%
Sokat vívódtam mielőtt kiborítottam a bilit a feleségem szeretőjének feleségénél. Utólag nagyon jó döntés volt. Most se csinálnám másképp. Na, ők megtanulták a leckét! Ajánlom neked is! Édes volt a bosszú!!!
2018. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
54%
Dobd fel őket! Neked ekkor is vége a hâzasâgodnak!
2018. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
68%

A harag nagyon rossz tanácsadó!!! Az itteni "Mond el neki" tanácsot adók meg még rosszabbak!!!!

Persze, mindenképpen megérdemelné a pasi, hogy megszívasd, de gondolkozz!!! Ahhoz az emberhez tartozik egy család. Őket ne szívasd meg!!!! Mert ha kitálalsz, akkor romba döntöd egy feleség, egy anya és a hozzá tartozó gyerekek életét.

Tanács. Ha már nem tudsz emelt fővel, büszkén tovalépni, hátra sem nézve és a lelked megtorlásért kiált, akkor szimplán vágd pofán a fickót, de ne öld meg egy anya és a gyerekei lelkét, csak azért, hogy Te jobban érezd magad!

2018. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
26%
Hú barátom, de meghoztad a kedvem a házassághoz. Szerintem lépj túl a saját sértettségeden. Mit vársz attól, hogy kitálalsz a másik oldalnak? Már a gondolathoz is gratulálok. Remélem azért magadba is nézel,hol ronthattad el. De tudod mit? Mielőbbi javulást kívánok és azt,hogy tovább tudj lépni.
2018. dec. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
31%
Természetesen van hullámvölgy és van, hogy a másik fél nem tehet arról, hogy megcsalták. Nekem mégis az a tény, hogy 1,5 évig csalt a feleséged, arról tanúskodik, hogy nem figyeltél rá oda eléggé. Mert akkor hamarabb észrevetted volna. Ha meg nem figyeltél rá oda, ne csodálkozz, ha magányos volt. Amúgy 20 év nagyon hosszú idő, biztos hogy akkor is félremehet valaki, ha szimplán csak vágyik újra a tűzre, tehát nem szükséges hogy hibás legyen a másik. Nagyon sok oka lehet annak, ha a megcsalást választja a becsületes szakítás helyett. Pl. éppen az, hogy nem akarja elvenni a gyerekeket a párjától, főleg ha amúgy remek szülőnek tartja.
2018. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk 23 ev utan tortent.En is maganyos voltam,dok problema volt,lakasfelujitas,ivott is.Sokat veszekedtunk.Szoval ennyi erovel nalam is megvoltak a problemak,en is megcsalhattam volna.Megis o tette meg.Neki volt egy rajongoja,az egyik haverja elettarsa.Akinek eddig elutasitotta a celzasait,akkor engedett es nem allt ellen.


Szoval a melypontot hasznalta ki a no is,tehat az se artatlan.A ferjem se.

Ja es par alkalom vt,amit en se vettem eszre,mert nem voltak jelei.Ejszakai szolgalatokba tortent,reggel hazajott,mintha mi se tortent volna.

2018. dec. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!