Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet tenni olyankor Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor Ha a feleségem megcsalt? Egy kicsit bonyolultabb a dolog. Van egy 7éves fiunk is

Figyelt kérdés
felváltva jártunk dolgozni.majd terhes lett meg is mondta hogy terhes majd nem sokkal később azt mondta hogy mégsem az,mindenbe kötekedett,kérdeztem mi baja azt mondja semmi,haza akar menni az anyjánál.akkor se mondja hogy neki van valakije meg hogy ő terhes aztán egy párnap mulva bevalotta hogy egy munka társába szerelmes 6hónapja egyutt vannak nem védekeztek és valószinű hogy tőle terhes mert ugye velem is lefeküdt ugyan ugy és misem védekeztünk.ő szerelemes belé.azt mondja törödjek bele nyeljem le majd idővel jobb lessz meg az új pasija jobb hatással van a fiamra.fogalmam sincs hogy mitévő legyek.nagyon szégyelem magam még dolgozni sem tudok elmenni egy kis vàrosban lakunk ahol majdnem mindenki ismer.teljesen tanácstalan vagyok.
2018. máj. 26. 03:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot. Persze a gyereket ne engedd elvinni, ha te is felmtudod nevelni. Menjen a nő a francba, reszelgessen munkatársával, te majd felneveled a gyereket.
2018. máj. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a meglàtásom a dologban csak nagyon szarul.vagyok senkivel nem tudok beszélni.a szülei csak mosolyognak,holnap is vizsgálatra kell vinni a gyereket 200km-re de ő azzal az emberrel akarja vinni és ezt a vizsgálatot én erőltettem hogy jobb legyen a gyereknek neki esze ágában sem volt.megpróbálom elvenni tőle a gyereket valahogy.
2018. máj. 26. 03:09
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is engedd el ezt a nőt. Sajnos bukott ügy, te is találhatsz még új szerelmet ha kiheverted.

A gyermeketeket, ha el is viszi magával keresd majd. Ne hagyd magára. Éreztesd, hogy te vagy az igazi apja, és jó vagy apának.

2018. máj. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy undorító viselkedés ez a feleségedtől, hogy mondogatja mivel jobb tőled a pasija. Ez már tényleg gerinctelenség. Ne hagyd, hogy megalázzon ezzel, valahogy háríts, mert a megcsalás után megmaradt önbizalmadat is a sárba tiporja.
2018. máj. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd a francba ezt a not...plane ,hogy a fiad se biztos toled van,hanem a padijatol...persze errol a gyerek nem tehet.

De ne harcolj erte.

Majd lesz sajat gyereked egy olyan notol,aki tisztel,es 100% ,hogy nem madtol van..

2018. máj. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Válj el!

Mást nem tudsz csinálni.

Szégyenkezni nincs okod. Nem te léptél félre.

A fiaddal ápold a kapcsolatot. Közös felügyeletre van a legjobb esélyed. Egy hét itt, egy hét ott.

Kicsit élvezd ki, hogy újra magánzó vagy, mielőtt ismerkedni kezdesz.

2018. máj. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bence_ ***** válasza:
81%

Önbecsülésed a béka segge alá került. Idővel rendben jössz!

Remélem a gyerek a pasiról van. Neked meg majd olyan nővel lesz gyereked aki veled szeretne családot.

Menj egy std szűrésre hiszen sejtelmed sincs mit hozott haza.

Rossz kapcsolatért te is felelős vagy értékeld ki,hogy miben. Ez az egész megcsallak, orrod alá dörgölőm meg róla, neki így jobb. Csak saját magára gondol. Az ,hogy téged evvel bánt az a "járulékos veszteség".

2018. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitől.
2018. máj. 26. 09:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem neked kell szégyenkezned!

Egyébként idővel jobb lesz, tisztázódjon előbb ki az apa, és úgy állj a dolgokhoz majd.

2018. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A riherongyja .. rohadt alszent . Ezek a munka helyen osszejovok valakivel de maximum 2 evivg huzzuk eggyutt az igat , lehet meg sokat is mondtam fele tortenetek szoktak lenni. Hidd el majd kesobb banni fogja de eselyt nem adnek neki hogy vissza fogadjam.
2018. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!