Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lehet tenni olyankor Ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni olyankor Ha a feleségem megcsalt? Egy kicsit bonyolultabb a dolog. Van egy 7éves fiunk is

Figyelt kérdés
felváltva jártunk dolgozni.majd terhes lett meg is mondta hogy terhes majd nem sokkal később azt mondta hogy mégsem az,mindenbe kötekedett,kérdeztem mi baja azt mondja semmi,haza akar menni az anyjánál.akkor se mondja hogy neki van valakije meg hogy ő terhes aztán egy párnap mulva bevalotta hogy egy munka társába szerelmes 6hónapja egyutt vannak nem védekeztek és valószinű hogy tőle terhes mert ugye velem is lefeküdt ugyan ugy és misem védekeztünk.ő szerelemes belé.azt mondja törödjek bele nyeljem le majd idővel jobb lessz meg az új pasija jobb hatással van a fiamra.fogalmam sincs hogy mitévő legyek.nagyon szégyelem magam még dolgozni sem tudok elmenni egy kis vàrosban lakunk ahol majdnem mindenki ismer.teljesen tanácstalan vagyok.
2018. máj. 26. 03:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Először is nagyon sajnálom,teljesen át tudom érezni a helyzeted,régen és is így jártam,de szerencsére nálunk még nem volt gyerek és egyértelműen a feleségem félrelépéséből volt a magzat,mert velem különböző okokra hivatkozva nem feküdt le.

Azt tudod,hogy a születendő gyerek a te nevedet fogja viselni és ezért még hosszú ideig nagyon fog fájni az eset.

2018. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ki kell dobni a riherongyot. A fiadat ne engedd elvinni, ott nem lenne jó helye.
2018. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csak még aza baj hogy még mindig van hazugság valahol.valamikor nem sokkal a terhessége előtt lefeküdtünk és nem védekeztünk.és emlékszem hogy késő volt amikor elmentem (bocsánat).és azt mondja ikreket vár kétpetéjüeket.az én családomban 8 unoka testvérem apai àgon kétpetéjü ikrek.a feleségem csalàdjában sincsenek ikrek meg a pasija családjában sem.de nem is érdekel mert ha az enyém ha nem akkor sem érdekel már.
2018. máj. 26. 15:26
 14/14 anonim ***** válasza:
Na azért ilyet ne mondj,hogy akár a tiéid akár nem,nem érdekel.Ha a tiéid lesznek,akkor illő lenne gondoskodnod róluk.Dns teszt....Azok a gyerekek semmiről sem tehetnek
2018. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!