Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
hm túl sok kérdés van nem lehet leirni az egészet ^^ esetleg egy email cimet tudnál adni és lennél a mentorom?
2010. jan. 9. 23:11
 62/73 anonim ***** válasza:
Azt sem tudod hogy honnan vannak a tapasztalataim, sem azt hogy hány éves vagyok és azt sem, hogy már régen nem küret kanállal végezzük az abortuszt....
2010. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
nem bunkóskodunk, de ha már a csapból is a fogamzásgátlás folyik, akkor minek ilyenekkel szórakozni??????
2010. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az e-mailem be van halva. Próbáld a másik kérdéshez és hagyd a bunkókat ne reagálj rájuk, akkor befejezik. Tanultál te már a hibádból, nem kell szerintem a leb*szás még idegenektől is.
2010. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
szórakozni....lehet te egy 14 éves hülyegyerknen nézel, aki a farka után ment lehet hogy mind a kettő igaz de akkor hülyeséget csináltam és megszeretném tudni hogy ebből mekkora baj lehet, és ha már itt vagyok nem szeretném hogy több ijen előforduljon de bocsánatot kérek hogy tájokozódok....
2010. jan. 9. 23:13
 66/73 A kérdező kommentje:
hm lehet hülyének nézel de azért megkérdezem még 1x hogy akkor tuti hogy nincs esély terhességre?
2010. jan. 9. 23:14
 67/73 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom kizárni, hogy nincs esélye, én azt mondom, hogy iszonyatosan minimális. Ahogyan előttem is leírták, a te szervezeted még nagyon fiatal, másrészről sok egyéb anatómiai kizáró oka van. Természetesen én 100%-ra nem mondhatom neked, hogy semmi gáz, ettől függetlenül azt mondom nyugalom, semmi gond és tedd fel nyugodtan ha bármi ilyen jellegű kérdésed van, válaszolok szívesen.
2010. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
Utolsó: Neked mi a foglalkozásod?:) Csak érdekel, mert olyan lelkesen válaszolgatsz:D
2010. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
de mint irtad hogy azért nem fájt neki mert, be volt nedvesedve...azt akkor sem értem hogy első alkalom volt mégis simán bementem
2010. jan. 9. 23:19
 70/73 anonim ***** válasza:
Eüs vagyok :) Azért, mert a nedvesség síkossá teszi, és könnyebbé teszi a pénisz mozgását, ezáltal nem érez feszítő, nyomó fájdalmat.
2010. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!