Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Egyszer beraktad neki, és kivetted nem?

Nem lesz terhes.

Marha sok minden kell egyszerre ahhoz, h egy nő teherbe essen.

Először is megfelelő időpont (peteérés), elegendő spermium (ami az előváladékban nem igazán van meg)...+ a hüvely kémhatása nagyon nem kedvez a spermiumoknak...néhány szegény kis spermium mire feljutna a barátnőd petesejtjéhez, már rég elpusztul a savas kémhatás miatt...


Iszonyatosan picike az esélye, h teherbeesett. Persze vannak csodák...:D

Viszont a 72 órás tabi nagyon nem tenne jót a szervezetének...elhiszem, h neked könnyebb, ha ő bekap egy bogyót, de azért marhára nem egészséges.

2010. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem írónak, szívemből szólt. 14 éves vagy, a barátnőd sem idősebb gondolom, na most ha egy ilyen fiatal szervezetbe esemény utáni tablettát tömköd, annak iszonyatos következményei vannak. Egyébként, hogyhogy nem veszi be mert elhízik?? Van otthon ilyen tabletta? Honnan?
2010. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:
nővérének volt, aki régebben szép volt én nem tudom akkor még nem ismertem őket annyira de állitólag a tabletták miatt hizott el
2010. jan. 9. 22:40
 44/73 anonim ***** válasza:

Basszus, ti nagyon nem vagytok képben:( Amit a nővére szed vszínű sima fogamzásgátló tabletta....olyan, amit minden nap szedni kell (kivéve a 7 napos szünetet). Ha egy olyat elcsór a nővérétől, marhára nem megy vele semmire.

Az esemény utáni tablettát nem lehet csak úgy venni, ugyanis csak vényre adható ki, tehát orvossal fel kell íratni. Nem is olcsó mulatság úgy tudom ...

A barátnőd nem lehet vmi lángész, már bocs. Egy gyerek miatt amúgy vszínűleg jobban meghízna...

De tök mindegy, a lényeg, h szerintem teljesen felesleges, attól h egyszer beraktad neki, nem lesz terhes.

2010. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:
hm...akkor marad az imádkozás....vagy holnap elmegyünk orvoshoz, megveszem a tablettát és elbúcsúzunk örökre mert tuti hogy eltiltanának minket egymástól....nem tom mit tegyek
2010. jan. 9. 22:49
 46/73 anonim ***** válasza:
A nővérének sima fogamzásgátló tablettája volt, az nem esemény utáni tabletta. A fogamzásgátló tabletta nem erre való. Az megelőzi a teherbeesést, nem pedig kijavítja a hibát. Az esemény utáni egész más. Az teljesen szétcseszi a hormonrendszert. Na jó van egy ötletem. Kérdezz rá most bármire amit nem tudsz. Nekem ez a dolgom, hogy segítsek, tudok válaszolni minden kérdésedre, de tényleg kérdezd meg amit nem tudtok vagy nem biztosan tudtok én komolyan segítek elmondom mi hogy működik, mi micsoda.
2010. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
a szűzhártya kb hány centire van? mert még szűz nem szexelt előttem...és nem akarom dicsérni magam de nem egy ázsiai féleség vagyok de fel sem szisszent...meg amikor bent voltam nem éreztem semmit csak azt a részét amivel nem mentem be...sőt az egészre jóformán nem emléxem csak annyira hogy bent vagyok lehet anomália lépett fel az agyamban? O.o
2010. jan. 9. 22:52
 48/73 anonim ***** válasza:
A szűzhártya rögtön a "kapuban van", tehát egy nő önmagának tamponnal el tudja szakítani, amennyiben nem annyira rugalmas. Egyébként nem az a célunk, hogy elszakítsuk, akkor nem feltétlen szakad el, nagyon rugalmas, talán még meg is van neki, és mivel csak ilyen picit voltál benne, át sem szakadt. Ha átszakad általában vérzik. Valószínűleg azért nem fájt neki, mert ahogy írtad letámadott. Van az nőknek egy úgynevezett Bartholin mirigye. Na ez felel a nedvességért, ez könnyíti a behatolást és teljesen meg tudja szüntetni a fájdalmat.
2010. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 A kérdező kommentje:
és azt el tudnád mondani hogy mért nem éreztem a péniszemet? csak a vaginán kivül meg mért nem emlékszem a felére sem? ^^ lehet túl gyorsan történt? ja am most van peteérése ez növeli az esélyét?
2010. jan. 9. 22:59
 50/73 anonim ***** válasza:
Illetve nedvesedésért bocsánat. Azt tudod mi?
2010. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!