Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:
huh...kicsit elszámoltam magam....ugyanis nem 2,5 hanem kb 4-5 centi volt :/
2010. jan. 9. 18:22
 12/73 anonim ***** válasza:
igen, hülyeségeket beszélsz, attól hogy vesz egy forró fürdőt még nem lesz a testhőmérséklete is 40 fok
2010. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:

18,20 hány éves vagy? van gyereked?

Akkor tudhatnád, hogy a mensi első napja a ciklus első napja. Tehát ha 25én jött meg a kiscsaj mensije akkor tegnap volt a 15 napon ( ha jól számolom). Ergo a középső szakaszban van, azaz a legtermékenyebb.

Tehát ha bele is élveztél, akkor qrva nagy az esélye, hogy terhes is lehet.

2010. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:
de azt is olvastam h van a fériaknak is előnedv és az a 2 centi lehet 4-5 centi volt :/ meg az a baj h városnak nevezett falun lakunk -.-" és itt ha bemegy az orvoshoz v vmi akk egyből kiderül minden és eltiltanak egymástól minket
2010. jan. 9. 18:24
 15/73 A kérdező kommentje:
de az a baj h falun lakunk itt meg ha bemegy orvoshoz gáz van és az a 2 centi nem 2 centi hanem kb 5 volt :/
2010. jan. 9. 18:25
 16/73 anonim ***** válasza:
inkább egy tiltás mint h gyerek.. titokban tudtok találkozni deh gyereket nevelni... :S
2010. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

4,5 cm is kevés hozzá. Na most elmondom hogy van, vállalom a lepontozás terhét :D Tehát az előváladék önmagában nem spermium. Az előváladék a síkosításért felelős, a cowper mirigyek termelik, tehát az előnedvvel nem spermium ürül, de ha van ottragadt spermium a péniszben (bocsi próbálom minél egyszerűbben megfogalmazni), akkor az kiürülhet az előváladékkal. Azonban mint tudjuk egy elélvezéssel a spermium nagyon nagy része kiürül és kevés marad ott, és iszonyatosan kevés marad életképes, mire újabb aktusra kerül sor, főleg ha még fürödtél is előtte. Ha mégis volt benned életképes spermium, akkor sem biztos, hogy az az egy, ami majd abból a rengetegből megtermékenyíti, hiszen nézz körül, hányan vannak együtt azért, hogy legyen baba, nem védekeznek és mégsincs gyerek. Szóval annyira nem egyszerű ez. A másik dolog, hogy minél inkább benne vagy a barátnődbe, annál inkább elősegíted a spermiumok útját, na most egy fáradt spermium, ami csak szinte a hüvelybemenetnél ürül nem valószínű, hogy megtermékenyíti. Szóval ez az esély annyira nagyon minimális, hogy szerintem az esemény utáni tabletta nem szükséges, de mondom tényleg beszéljetek orvossal, itt bárki hazudhat, akár én is, szóval irány valami netes orvosos fórum és kérdezni :)

A többieknek pedig: lehet lepontozni

2010. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:
na jó egyszerűsitsük le... 4-5 centit hatoltam belé...nem élveztemel és le is voltam fürödve mekkora az esélye h terhes?
2010. jan. 9. 18:27
 19/73 anonim ***** válasza:
18:23 most miért baj, hogy visszafelé számoltam? jan 3-9 ig az 7 nap, egy hétig tartott a menstruációja az +7 és így 14...csak éppen azt nem láttam hogy hány napos volt a menstruációja, mert nem figyeltem eléggé. Ha 4 napos lett volna, akkor igenis megfelelt volna a számításom...
2010. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
Illetve ha a 3-át nem számoljuk, akkor 6
2010. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!