Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
sztem bevehet tabit..inkabb az ugy h nem terhes mint h esetlek terhes és nem vesz be.
2010. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:

tudjukmit?

Ha esetleg normálisan fogalmaznál, na de mindegy...

Nem hiszem, hogy terhes...

L19

2010. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:
köszönöm, és am ez a tabletta...24 óra után is jó? mert most jöttem tőle...és telóm szar msn-en meg nincs fent és azért este 8-kor kicsit fura lenne beállitani h te héj azért vedd már be a tablettát
2010. jan. 9. 18:16
 4/73 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz terhes. 2-2,5 cm szerintem édeskevés, mondjon bárki bármit. Iszonyatosan pechesnek kellene lenni ehhez. Nameg fürödtél és nem maszturbáltál...Pontosan mikor múlt el a vérzése? Én nem ajánlom az esemény utánit, csak tönkreteszi vele magát, főleg, hogy most múlt el a vérzése. Szóval nyugalom, nem lesz baj.
2010. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
őőő várjunk 25-26án jött meg egy hét az jan 3-5 között múlt el neki szerintem, és ez a gáz h most van peteérés :/
2010. jan. 9. 18:18
 6/73 anonim ***** válasza:
igen. azért 72 orás a neve mert a "baleset" után 72 oráig bevehető.
2010. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
Ha január 5-án múlt el még akkoris csak 5 nap telt el, nincs peteérés még, csak pár nap múlva esedékes, de mondom, nem kell esemény utáni.
2010. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:
hm....am az a baj hogy nagyon szeretem, de egy gyerek még nem lenne jó meg akkor tuti örökre eltiltanának vmi házipraktika nincs? ^mert pl hallottam hogy a spermiumok 40 fok felett körülbelül fél órát élnek és ugye lehet hogy előnedvem volt nem tom....és akk egy forró fürdő? lehet hülyeséget beszélek :/
2010. jan. 9. 18:20
 9/73 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges azzal a tabival összekavarni a csajod szervezetét.

Ha csak beléhatoltál, aztán kivetted, nem terhes.

2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
Ja hogy 7 napos volt a menstruációja. Na ez más. Szóval 7+5 az 12, na igen így már kicsit másabb, főleg ha 3-án. Átlag 4 napos vérzéssel számoltam. Na mindegy én továbbra sem javaslom az esemény utánit, de kérdezzetek meg egy orvost is, de úgy, hogy elmondod, hogy csak 2-2,5 cm volt. Nem fogja szerintem javasolni az esemény utánit, semmiképp sem az ide írogatók véleménye alapján dönts.
2010. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!