Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom mi
2010. jan. 9. 23:00
 52/73 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért felejtetted el, mert megijedtél. Valószínű azért nem éreztél semmit, mert nem mozogtál benne. Akkor éri inger egy férfit, ha mozog a nőben, abban semmi sincs, ha csak beteszi a végét egy picit és csak van. Maximum izgató, de fizikailag nem tud olyan élményt nyújtani, ami emlékezetes.
2010. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
Ja ezt kihagytam: A peteérés az egyetlen időpont amikor egy nő teherbe eshet. Peteérés nélkül nincs terhesség, azonban a peteérés idejét nehéz kiszámolni általában a ciklus közepén van. Plusz mínusz egy két nap. Azonban a barátnőd szervezete nagyon fiatal még és egy ilyen fiatal szervezetnél egy megfelelő időpontban erős orgazmus kiválthat peteérést. Ennek az idejét nem lehet kiszámolni, tulajdonképpen iszonyúan ritka.
2010. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
én úgy hallottam hogy a menstruáció után van
2010. jan. 9. 23:04
 55/73 anonim ***** válasza:
Na most teszem azt, van egy 28 napos ciklus. Ez azt jelenti, hogy 28 naponként jön meg a vérzése, ilyenkor a 14. napon van peteérés. A ciklus első napja az a nap, amikor megjön a vérzés. Tehát mondjuk tart 7 napig a vérzése, akkor az a 7. nap, a peteérés pedig valószínű a 14. napon lesz. Persze nem minden nőnek jön meg 28 naponként. Akár 33-34 napos ciklusok is lehetnek. Természetesen ha a ciklus mondjuk 30 napos, a peteérés akkoris félidőnél van, ami egy 30 napos ciklus esetében a 15. nap.
2010. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
Azért vicces....valaki felajánlotta h segít, és már el is felejtetted a bnőd gondját, inkább foglalkozol magaddal. Elég érdekes.
2010. jan. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
Na állj, az utolsó válaszolónak nincs igaza. Azzal, hogy én elmondom neki mi hogy működik a barátnőjének is segít. Másrészről mi a f*szt csináljon este 11-kor?
2010. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 A kérdező kommentje:
a-a 2 fórumot nyitottam a másikban kérdezgetek csak a sok okos kommentelő tele irkálja hülyeségekkel...közben gondoltam ez eltereli a figyelmemet és tájokozódok is
2010. jan. 9. 23:08
 59/73 anonim ***** válasza:
Kérdezz itt nyugodtan, ezt a kérdést úgy látom elfelejtették a bunkóskodók.
2010. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
22 - 09 - állitsd már le magad! megszakitással is teherbe lehet esni! nem üldözöm őket, csak a kérdésre válaszolok. nem tudom, te hasonló helyzetben mit tennél?? ülnél nyugodtan?? több tapasztalatom van, mint neked eü-s téren, ugyh nyugodj meg szépen. nem a középkorban vagyunk, h bedőljünk az ilyen " kiveszem. mielőtt.. " módszereknek. de ok, nem kell rám hallgatni, nem engem fognak kapargatni, és nem nálam fog fennállni a meddőség veszélye. amugy meg, ha tudnád, h mik azok a termékeny napok, értenéd a kommentjeimet is, de mind1. olvass kicsit utána.
2010. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!