Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
vagyi akkor, mekkora az esélye?
2010. jan. 9. 18:33
 22/73 anonim ***** válasza:
Minimális.
2010. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:
hm...am az a vicces hogy szeretem, csak szó szerint letámadott reagálni sem tudtam...és már benne voltam nem mintha én nem akartam volna
2010. jan. 9. 18:36
 24/73 anonim ***** válasza:
Semmi baj sem lesz, előfordul az ilyesmi :) Még a legnagyobb arcúakkal is, akik itt okoskodnak, hogy felelőtlenek vagytok stb. Mintha ők tökéletesek lennétek. Máskor persze vigyázzatok, de úgyis tudjátok magatoktól :)
2010. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
köszönöm, de még mindig bennem van a kérdés hogy terhes lehet-e vagy nem :/ mondjuk ha logikusan gondolkozok akkor nem de az emberi test is érthetetlen szóval :/ nem tudom
2010. jan. 9. 18:41
 26/73 A kérdező kommentje:
akkor felteszek egy másik kérdést is közben, az hogy nem élveztem bele és le voltam fürödve, előnedvel belekerülhetett spermium? mert lehet hülye vagyok de ha elkezd maszturbálni akkor közelebb juttatja a petéhez, nem?
2010. jan. 9. 18:45
 27/73 anonim ***** válasza:
Neem, ha maszturbál, akkor már nem nyomkodja feljebb, a hüvelyben ha nem jut el a spermium a petéig, akkor onnantól kaputt, neki annyi. Szóval már akarattal sem tudná odatenni :)
2010. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:
ahha...akkor 98% az esélye h nem terhes és 2% hogy terhes ha jól értlmezem ugye?
2010. jan. 9. 18:47
 29/73 anonim ***** válasza:
Ha 2% lenne az nagyon jó esély lenne. Fenét, annyi sincs :) Nem kell félnetek, de továbbra is azt mondom kérjétek ki orvos véleményét, mert az ide válaszolók anonimak, van a neten egy csomó orvosfórum, na ott kérdezhettek, nem fognak elítélni titeket, egészségügyisek ilyet nem csinálnak, szóval csak nyugodtan :)
2010. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:
azóta feltettem a kérdésem az egyik orvosi fórumban csak nem nagyon tudom hogy hova irja majd ki stb. tudna valaki adni egy oldalt?
2010. jan. 9. 18:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!