Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az esélye annak, hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az esélye annak, hogy terhes?

Figyelt kérdés

A barátnőm menzesze 3 napja késik,a mellei feszülnek,menstruációra utaló tünetei vannak.

Kb fél évig nem szexelt előttem.Gumi nélkül kb. 20 mp-ig voltam benne. (20f,21l)


2011. szept. 22. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Gyors vagy. Terhes. REKLÁM:
2011. szept. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

A mártogatás mióta védekezési módszer?

Tökmindegy, hogy meddig, a lényeg az, hogy: BENNE VOLTÁL GUMI NÉLKÜL. Ezt tudva 50%-os esélyről beszélhetünk.

Ja, és felelőtlenek vagytok.

2011. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
Ne idegeskedj, minden jo lesz! Csak lazan!
2011. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

10h36

Az ilyen valaszolok engem mindig olyan huszoneves, de komoly felfogasu holgyekre emlekeztetnek. Hosszu szoknyaban jarnak minden fele, es minden rendben van a szobajukban. A nenikejukkel jarjak a varost es mindent tudnak a ferfiakrol, de meg ne volt szex. Tetszik nekik 1, aki majd most doktoral.

2011. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

11:00

A huszonéves, komoly felfogású hölgyi stimmel, a hosszú szoknya viszont nem, rövidet hordok. Sajnos a rend sincds mindig a szobámban, s az is nagy fájdalmam az életben, hogy nincs nénikém :( A férfiakról nem tudok mindent (nem is akarok, így is többet tudok a kelleténél) :) Aztán a szexnél megint csak buktad, de te sem tudhatsz mindent. Tényleg van ismerősöm, aki hamarosan doktorál, de ő sajnos nem tetszik. Akivel meg együtt vagyok, az nem doktorál - és nem is várom el tőle.

Neked pedig ajánlom, fontold meg a lottózást, mert egy kettes találatért nem éri meg.

De hogy jött az én elemzésem a kérdéshez?

Ennyire ráérsz, vagy ennyire unalmas kérdéseket tettek fel?

2011. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Én azt mondom nem terhes ha meg igen a garatulálok apuka.
2011. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyen egy 400 forintos tesztet, ha 2 csík lesz rajta, akkor terhes....
2011. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
375 Ft egy gyors teszt a Rossmannban.Minek dugod be 20mpig?akkor dugtatok volna anélkül végig és akkor lenne értelme, hamár nem akarsz védekezni normálisan.
2011. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
78%
mártogatás...ezen behaltam! terhes vagy a barátnőd meg gyökér...vagy fordítva lesz*rom.
2011. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
szerintem terhes, én is együtt voltam vele kb 3 hónapja
2011. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!