Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet-e terhes? Mennyi az esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e terhes? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
az történt h barátnőmmel együtt voltunk és nem védekeztünk.. nem csináltuk egyfolytában sokszor kivettem. nem benne mentem el hanem a hasa alá élveztem. aztán le is mosta gyorsan. amikor bent voltam nem éreztem semmi olyat h ment volna át vmi előváladék v ilyesmi.mennyi az esélye h terhes lehet?
2011. aug. 5. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi de inkább menjen orvoshoz
2011. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nagy rá az esély hiszen az előváladékban is vannak hím-ivarsejtek de nagyban függ a lány "állapotától".
2011. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mit értesz az "állapota" alatt?
2011. aug. 5. 22:48
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SwedishTime ***** válasza:

Írassatok 72 órás tablettát. Nagyon is van rá esély, hogy terhes lehet.

És ne nyugtasd magad azzal, hogy nem éreztél semmit. Az előváladékot senki sem érzi, mert az csak szivárog! 19/f

2011. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!"


Az olvasás kimaradt?

2011. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pont akkora így is az esélyetek,mintha nem kínoztad volna magad közben.
2011. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod,mi az előváladék?Amikor már elkezdesz nedvesedni,hogy bedugd,az már az.És könyörgöm,tanuljátok már meg,hogy még védekezés mellett is sokan teherbe esnek,akkor védekezés nélkül majd nem?Szerinted aki babát akar,az mit csinál?Abbahagyja a védekezést,nem?100-ból 35 nő az előváladéktól lesz terhes.És nem csak a ciklus közepén lehet az,hanem máskor is,csak kevesebb az esélye.Elég sokan nem a ciklus közepén lesznek terhesek.Amúgy bunkó leszek,de legyen csak terhes!Tanuljátok már meg végre,hogy ez nem játék.Vagy a mai fiatalokat ez sem érdekli?Lazán elmennek abortuszra?Amúgy meg nem kényszerített senki titeket,hogy ne védekezzetek,szóval vessetek magatokra,ha terhes maradt.
2011. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!