Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma barátnőmmel 1. alkalom tom hülye voltam meg minden hogy belementem....fürdöttem ma dél körül aztán nem csináltam a tudjukmit....de mind a ketten nagyon fel voltunk izgulva...igy gumi nélkül körülbelül 2-2,5 centire beléhatoltam...most mekkora az esélye annak hogy terhes legyen? :/ a ciklusa nemrég múlt el, most vegyen be szerintetek esemény utánit? vagy mi legyen?
2010. jan. 9. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
orvostudakozo.hu
2010. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. jan. 9. 18:55
 33/73 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2010. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 A kérdező kommentje:
fenébe valami gáz van a gépemmel ezt az oldalt nem adja be :/
2010. jan. 9. 19:12
 35/73 anonim ***** válasza:
az orvosok is megmondták, h az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok. lehet, h összezavarja a hormonháztartását ( bár sztem ez hülyeség ), de mivel éppen peteérése volt, lehetséges a terhesség. és sz.rt se ér, h előtte fürdöttél-e, vagy sem. b.sszus, de sötét a mai vilag. ne higgy a " nem hiszem, h terhes lenne " - válaszoknak, senki nem tudja megmondani a kompi elől. az esély minden esetre, megvan. nagyon is. pont a peteérés miatt. miért is kell ilyen marhaságokat csinalni?? te apa akarsz lenni, vagy micsoda????
2010. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
nem szeretnék még apa lenni....nem tudok mit mondani csak szégyellni magam
2010. jan. 9. 21:49
 37/73 anonim ***** válasza:
Hagyd már rá...betegesen üldözi a megszakítással védekezőket...mindenkibe beleköt, még abba is, aki óvszerrel védekezik, mert az nem elég biztonságos, sem semmi egyéb...egy orvost megkérdezett...aki nem mondhatja, hogy biztonságos, mert ha mégis terhes lesz valaki aki tulajdonképpen az esetek 99%-ban későn szakította meg az együttlétet, az is azt fogja mondani, hogy a doktor hazudott...holott neki teljesen igaza van.
2010. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
Mármint ezt nem arra az orvosra értettem, akit ő kérdezett, hanem én is beszéltem eggyel, aki nekem azt mondta ezért nem mondják soha. Azt én is elismerem, hogy nem biztonságos, mert tényleg nem az, főleg nem fiatal korban... én viszont inkább a betegségektől féltem a fiatalokat.
2010. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nem válaszolt még az orvosotok? Tényleg a barátnőd jár nőgyógyászhoz? Egy telefont holnap reggel neki is lehet intézni, ez eddig eszembe sem jutott.
2010. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:
nem jár és ha mennie kéne kiderülne minden és eltiltanának minket egymástól 1 életre...utánna mondtam neki hogy vegyen be egy tablettát mert épp volt otthon....de azt mondta hogy nem mert elhizik én csak mondtam magamban hogy uristen de...neki sosem tudtam ellent mondani de holnap még ha bevetetem vele akkor jó nem?
2010. jan. 9. 22:31
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!