Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű + trombózisra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű + trombózisra való hajlam? Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés

Az a gáz, hogy a gumira allergiás vagyok, hagy ne részletezzem, megtettem már párszor. A lényeg, hogy egyik sem jött be.

Pharmatex, pesszárium még együtt sem elég biztonságos, külön-külön meg főleg kizárva.

Naptármódszer + pőarmatex kizárva, nem rendszeres, néha 28, néha 31. napon jön meg.

Nem szültem, spirál kizárva.


Anyának volt trombózisa, ezért elküldött vizsgálatra a nődoki, kiderült, hogy nekem is hajlamom van rá. Az előbb leírtak ismeretében felírta a Nuvarnget, ami a legalacsonyabb hormontartalmú.


Még féltem kiváltani, nem tudom, hogy döntsek.. Mert így meg nem szexelünk, mivel nem tudunk hogyan védekezni. Szerintetek bevállaljam?


2012. aug. 21. 18:00
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

83%-os: a kérdező kikért TÖBB véleményt, köztük 2 szakorvosét. A tiéd csak egy a sok közül, ezt nem akarod megérteni.


Más szempontjait egyáltalán nem vagy hajlandó figyelembe venni, például hogy a megszakításos közösülés rontja a szexuális élet minőségét. Én azért megkérdezném erről a partnered, hogy mennyire élvezi, és ha lenne választása (ami nyilván nincs), akkor vajon szívesebben csinálná-e megszakítás nélkül.

2012. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy túlzottan sok közöd van ahhoz, hogy hogyan védekezik (mellékesen megjegyzem, hogy nem megszakítással).
2012. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Te szorgalmazod mindenkinél a megszakítást, és nem fogadod el, hogy az élvezeti értéke miatt SEM szeretnénk sokan...
2012. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Nem csak a megszakítást írtam.

Pesszárium és spermicid együtt is megoldás lenne.

2012. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

"A te véleményed egy nagy kaki, mindenhol kötözködsz, próbálsz okosnak tűnni, orvostanhallgatónak adod ki magad.. Hát nem hinném, hogy valaha elvégzed ennyi ésszel, de mindegy."


Ne haragudj, hogy segíteni szerettem volna.

Feltettél egy kérdést,amire válaszoltam, és ajánlottam megoldásokat.

Simán megoldhattad volna úgy a helyzetet, hogy megköszönöd, de közlöd, hogy neked egyik sem felel meg és inkább maradsz a gyűrűnél.

Ha nem tűnt volna fel, nem is veled "veszekedtem" már jó ideje, hanem azzal az emberrel, aki lehülyézett, csak nem mondta meg, hogy miért.

Tudod elég szar érzés, mikor azt mondják, hogy hülye vagy, meg baromságot mondasz, de egyetlen épeszű érvük nincsen, hogy miért. Nem írják le, hogy szerintük mégis mi volt hülyeség, csak hajtogatják a baromságot.

Lehet te is ideges lennél.


Én nem azon háborodtam fel, hogy nem fogadod meg a tanácsom, mert az a te dolgod.

Nekem az esett szarul, hogy lehülyéztek úgy, hogy semmi okuk nem volt rá.


Nem szoktam mindenhol kötöszködni, nem tudom ezt honnan szedted. Biztos én vagyok itt ám az egyetlen 83%-os az egész oldalon...


Nem orvostanhallgatónak adom ki magam, hanem az is vagyok. De ha nem probléma, a te kedvedért nem fogom bescannelni az indexem (na meg ha bescannelném se hinnéd el,hogy az enyém).


És ne aggódj, el fogom végezni.

2012. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Ha nem tűnt volna fel, bele se szóltam a veszekedésetekbe, de biztos nem tűnt fel.. Okoska.
2012. aug. 29. 15:45
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóltál bele, csak elkezdtél b.sztatni, holott segíteni szerettem volna.
2012. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem,hogy elsz-e meg?:D nekemis most derult ki a trombozishajlamom, szomoru vagyok,nagyon akartam a tablettat,ovszerrel gondjaim vannak..nem tudom mit csinaljak.
2014. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Idióta p-csa... Minek teszel fel kérdést, ha te is csak táplálod a kötekedéseket? Ide 90% - ban a nem makkegészségesek jönnek problémázni, kérdezősködni. És hát a gugli majd megmondja, ugye... Az orvosotokra hallgassatok, ennyi. Nem itt kell véleményeket kérni/mondani. Mert ugye minden fórumon elrinyáljátok a bajaitokat, de az is sokszor csak a 20. kommentből derül ki, hogy alapból gond volt. Riogatjátok a jónépet meg egymásnak adjátok a jobbnál jobb tanácsokat. Csodálom ha még élsz. És akkor még te kötekedsz, mert valaki leírja a valóságot... Nem bírjátok hallani az igazat. Pedig jókat írt a 83% - os, még ha nehéz is megemészteni. Hát akkor viselkedj úgy, mint egy makkegészséges, de az önbecsapáshoz kussolni kell, különben mindig lesz aki tükröt tart. Bicskanyitogató amikor ilyet látok... F-sznak kér az ilyen véleményt...
2017. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!