Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Trombózisra való hajlam...

Trombózisra való hajlam vizsgálata ingyenes? A nőgyógyász adhat beutalót erre a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 20:32
 1/2 anonim válasza:

Igen teljesen ingyenes. Nekem is nődoki adott rá beutalót... Viszont már tavaly MÁJUS!!! óta húzódik az egész vizsgálat... Először kaptam novemberre időpontot, majd megjött az eredmény, és visszahívtak, mert elrontottak egy vizsgálatot... És most májusban kapok eredményt...


Több szerencsét kívánok neked! :)

18/L

2011. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, adhat a nőgyógyász is, nekem a háziorvosom adott. Az eredmény valóban hosszabb időre jön meg, mint a sima vérvétel. Nekem augusztus 28-án vették le a vért, és október 14-re lett kész.

Én az ÁEK-ba jártam.

Trombózis után fél évvel kellett elvégeztetni ezt a vizsgálatot, és mivel az eredmény enyhefokú trombózis hajlamot mutatott, havonta járok vérvételre, a gyógyszeradagolás miatt.

Mivel Warfarint szedek, fogamzásgátlót nem szedhetek, így sajnos műtét vár rám, mert PCOS vagyok. :-(

2011. febr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!