Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű + trombózisra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű + trombózisra való hajlam? Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés

Az a gáz, hogy a gumira allergiás vagyok, hagy ne részletezzem, megtettem már párszor. A lényeg, hogy egyik sem jött be.

Pharmatex, pesszárium még együtt sem elég biztonságos, külön-külön meg főleg kizárva.

Naptármódszer + pőarmatex kizárva, nem rendszeres, néha 28, néha 31. napon jön meg.

Nem szültem, spirál kizárva.


Anyának volt trombózisa, ezért elküldött vizsgálatra a nődoki, kiderült, hogy nekem is hajlamom van rá. Az előbb leírtak ismeretében felírta a Nuvarnget, ami a legalacsonyabb hormontartalmú.


Még féltem kiváltani, nem tudom, hogy döntsek.. Mert így meg nem szexelünk, mivel nem tudunk hogyan védekezni. Szerintetek bevállaljam?


2012. aug. 21. 18:00
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
38%

Mert egy esetleges trombózis nem teheti tönkre az egész életét, mi?

Mondom, én itt lezárom. A kérdező azt csinál, amit akar, az ő teste, ő egészsége, ő élete.

Én elmondtam a véleményem, az már az ő dolga, hogy mit kockáztat.


(Mellékesen megjegyzem, hogy a pesszáriumnak és a spermicidnek együtt annyi a pearl indexe, mint az óvszernek).

2012. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

Ma voltam egy másik orvosnál, kikértem a véleményét..

Ő is a gyűrűt javasolta.

Megvizsgált, utána mondta, hogy pesszárium nem lehet a méhnyakam miatt, kicsit előreeső illetve volt már méhszájseb-fagyasztásom is, ettől meg nagy eséllyel kiújulna.


Szóval ma kiváltottam a gyűrűt. Ha bármi gyanús dolog lesz, egyből kiviszem és hívom a mentőket..

2012. aug. 23. 20:23
 33/49 A kérdező kommentje:

Különben köszi a válaszokat.


Amúgy én is úgy tudom, hogy kikapcsolja az egész ciklust...

2012. aug. 23. 20:27
 34/49 anonim ***** válasza:
47%
Figyelj 83%-os kamuorvosis. Már vagy háromszor rebegted el, hogy nem erőlteted a hülyeségeidet és elhúzol, ennek ellenére még mindig itt görcsölsz, vergődsz. Menj inkább tanulni, mert ha ilyen orvos leszel, ember ne kerüljön a kezeid közé. Én nem vagyok orvos mégis tudom mekkora f*szságokat írsz össze, elég bárkinek csak utánaguglizni. Aztán itt vered magad. Idióta.
2012. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
38%

Te eszednél vagy? Még mindig azt magyarázod, hogy hülyeségeket írok, de példát nem írsz. Ja, hogy nem tudsz?

Attól meg talán nem leszek szar orvos, hogy nem szívesen ajánlok olyan dolgot, amibe esetleg belehal.

2012. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
47%
Az abortusz sem előnyösebb mint a gyógyszerszedés.Aki az ellenkezőjét állítja arra nem lehet mondani semmit.
2012. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

83%-os, te a legtöbb kérdésnél okoskodsz, pedig nincs igazad. Csak a saját véleményedet mondod, mintha meg sem hallanád, amit a másik mond. Vagyis mintha nem látnád...

Kötekedsz, agresszíven válaszolsz, szánalmas vagy. Ráadásul mindenkinél okosabbnak hiszed magad.

2012. aug. 29. 11:58
 38/49 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy segíteni akartam és leírtam a véleményem. Ha nem akarod,hogy válaszoljanak, akkor miért teszed fel a kérdést?

Ha már van egy határozott véleményed, amin nem is szándékozol semmi esetre sem változtatni, akkor minek teszed fel a kérdést?


Ha akarok vmit csinálni, és leszarom, hogy mi másik ember véleménye róla,akkor is megcsinálom, akkor nem teszek fel kérdést és kész.

2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Most megint miért vagy ennyire agresszív és hisztis???


A te véleményed egy nagy kaki, mindenhol kötözködsz, próbálsz okosnak tűnni, orvostanhallgatónak adod ki magad.. Hát nem hinném, hogy valaha elvégzed ennyi ésszel, de mindegy.

2012. aug. 29. 13:24
 40/49 A kérdező kommentje:
De mindegy, mindenki hülye, csak te vagy "okos"... :)))
2012. aug. 29. 13:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!