Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már valakinek itt abortusza?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek itt abortusza?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek itt abortusza? mit gondoltok róla? fájdalmas?
2012. máj. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Kedves utolsó, remélem nem azt hiszi, hogy a néme sikolyt tettem be. Ha azt, amit én linkeltem be valóban sokan belinkelik, akkor annak nagyon örülök:) Legalább terjed az Örömhír, terjedjen csak!!
2012. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Kedves előző, lehet, hogy itt szokatlan - velem is megesett, hogy tök mást írtam, és tök másra reagált az utánam jövő - de előbb megnéztem mi az, és utána reagáltam.

Az Örömhír (Evangelium) terjedésével - ha már szóba került - meg SZERINTEM az a bibi, hogy benne van (pontosabban a terjesztói előszeretettel belemagyarázzák, valójában a szabad akarat van benne) a feltétlen engedelmesség elvárását is. Ami meg szerintem a világ leghorrorborzalmasabb dolga...

2012. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:

Egyébként az előttem szólónak írtam az előbb, nem tudom mit írtam rosszul.

Igen, Isten szabad akaratod adott nekünk, csak nem mindegy, hogy a jóra használjuk fel, vagy visszaélünk vele.

2012. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Hát nézd, a szabad akarat attól szabad, hogy mindenki tetszése (illetve hát a saját értékrendje) szerint él vele. Meg szerintem az sem egy elrugaszkodott feltételezés, hogy HA egy felsőbb teremtő akarat létezik, és HA az nem akarta volna, hogy az emberek képesek legyenek az önreprodukciójuk szabályozására, akkor erer olyan módot teremtett volna, ami ezt kizárja, avagy szükségtelenné teszi. Már csak azért is, mert a természetben (teremtésben) többségében ilyen szaporodási módokat látunk... nem kell messze menni a törzsfán, elég az erszényes emlősökig, ahol már általában nem jár a praktice embrionális állapotú lény károsodásával annak másik anyába helyezése... eccerűen a benőtt méhlepényt-köldökzsinórt kellett mással helyettesíteni.
2012. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Friss KSH adat: az abortuszra menők 45%-a (!!!) egyáltalán nem védekezik. Na ez a durva!!! Majdnem a fele felelőtlen!!

Ha az visszaszorulna, hogy az abortuszt sokan fogamzásgátlóként alkalmazzák, már sokkal jobb lenne.

2012. jún. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!