Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már valakinek itt abortusza?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek itt abortusza?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek itt abortusza? mit gondoltok róla? fájdalmas?
2012. máj. 29. 22:28
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Biztosan volt...
2012. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sajnos volt testileg nem fájdalmas csak megeröltetö lelkileg meg nagyon is fájdalmas ....nem kivánom senkinek
2012. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Volt, remélem többé nem lesz rá szükségem. Nem fáj. Elkábítanak, nem érzel semmit. Alszol.
2012. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

és biztosan fájdalmas.. ha testileg nem is (pedig biztos, hogy de), akkor lelkileg is igen megviselő tud lenni...

az abortusz elleni tennivaló a megelőzés, azaz a védekezés...

2012. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
34%
Sokaknak volt. Nagyon megosztottak a vélemények és ez érthető. Nekem az a véleményem, hogy úgy, ahogy a kisgyermeknek joga van kamasszá érni, úgy joga van a magzatnak is csecsemővé fejlődni. Vannak speciális esetek (a magzat súlyos betegsége, az anya veszélyeztetettsége, stb.) de többnyire azt gondolom, hogy az abortusz nem lehet opció "normális" körülmények között. Sokan azt mondják, hogy "de ha nem tudja eltartani...", én ismerek olyan embereket, akik intézetben nevelkedtek (pl. a saját édesanyám is), nem, valóban nem szép gyermekkor, de azt hiszem, én is, ők is és még sokan nagyon örülnek annak,hogy életben vannak.
2012. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
81%
Jajj de vártam az abortusz ellenes szöveget.. :D Ehhez csak annyit lehet hozzátenni az tudja csak igazán aki abban helyzetben van akkor és ha nem talál kiutat sajnos ez a választás, szerintem sokan agyalnak rajta hogy tarthatnák meg és tök jó annak aki talál rá ésszerü megoldást az örekbeadáson kivül...
2012. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
87%

Hát ebbe az élethez való jogba ne menjünk bele szvsz, egy zigóta még nem gondolkozik, nem érez, nem nevezhető életnek, csak egy fejlődő organizmus.

Persze lehet ezen vitázni, nem is azért mondtam, biztos van, aki nem így hiszi, elfogadom azt is.

Lelkileg megterhelő nagyon, ismerek pár embert, akinek volt.

DE ha tényleg nem tudod rendesen felnevelni a gyermeket, szvsz. még mindig kevésbé megterhelő lelkileg elvetetni, mint később szenvedni látni, vagy végignézni, ahogy elszakítják tőled és intézetbe kerül.

2012. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
21%

"Jajj de vártam az abortusz ellenes szöveget.. :D"


Ja, hogy az "abortusz ellenes szöveg" az valami elítélendő kampány a szemedben? Szerintem nem írtam kemény sorokat, hiszen speciális esetekben el tudom fogadni. Voltam hasonló helyzetben egy baleset folytán és bár nem terveztem gyereket, a hideg is kirázott a gondolattól, mégsem jutott eszembe az abortusz. Sokat tudnék mesélni erről a témáról, de azt hiszem, nem fogjuk megérteni egymást. Én elfogadom a véleményed, a legbölcsebb, ha te is így teszel.

2012. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
25%
71 százalékos vagyok. Nagyon sokféle esetet láttam már, a gyermekjólétinél dolgozom. Talán kicsit elfogult vagyok, de igyekszem megérteni a ti álláspontjaitokat is.
2012. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Persze, biztos máshogy vélekedik, aki már veszített el gyermeket, máshogy, akinek nem lehet, máshogy, akinek lehetne de neki "teher", amit nem tud viselni.

Más sors adatik meg embereknek, ezt nem könnyű elfogadni.

Ez olyan, mint mikor valaki mellkisebbítő műtétre megy, mert fáj tőle a háta, másik meg sóvárogva nézi, "de szeretném, ha nekem fájna tőle a hátam"

2012. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!