Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki elmesélné nekem részlet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmesélné nekem részletesen, hogy hogy élt meg egy abortuszt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy zajlik egy abortusz.

2012. jan. 13. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
youtube-on megnézheted...
2012. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
60%

Nem mindenki önszántából megy abortuszra!

Elmesélem az én törénetem: 18 éves lány vagyok! Teherbe estem! Nagyon szerettünk volna egy babát össze is jött . Semi baj nem volt egészen a 8. hétig. Akkor elkesztem vérezni be a korház megindult a vetélés. Elaltattak bevittek a mütöbe és ennyi. Felébrettem És regel haza engedtek,mivel éjfélkor mentünk be a korházba!

Ez volt 6 hónapja.. azóta is van h rámjön a sirás... :(

Aki teheti önszántábol ne menjen abortuszra mert élete végéig elkiséri!

2012. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki babát akar és úgy kell lemondania róla, nem ugyanúgy éli meg, mint aki még korainak tartja és nem akarja tönkretenni a saját és a gyerek életét... Aki babát akar, annak nyilván egy hatalmas trauma, de akinek 'csak úgy' besikerül, az nem hiszem, hogy élete végéig ezen agyalna, szerintem inkább egy nagy megkönnyebbülés lehet az abortusz vége. (Hozzáteszem, nem volt benne részem, és ha elkerülhető, nem is akarom kipróbálni)
2012. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mit tesz tönkre egy gyerek te utolsó idi0ta?!!!

Ha van egy kis morális értékrendje akkor saját magát teszi tönkre azzal hogy megöli azt a kis életet ami már benne fejlődik!

Egyetlen egy kivétel van, ha valakit megerőszakolnak.

2012. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

tök jó lesz majd koldulni az aluljáróban a gyerekkel.


szerintem jó dolog az abortusz.

ez egy gonosz és hibás világ, minél rövidebb ideig szenved egy élőlény, annál jobb neki.

2012. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár nem akartam, hogy veszekedés legyen a vége. Kinek ez a véleménye, kinek az.
2012. jan. 13. 18:55
 7/12 cs.dóraa válasza:
Az én történetem.2hónapja történt.Kiderült hogy összejött a baba örültünk is neki addig amíg a 12héten kinem derült hogy valószínü beteg a baba.2hétig jártunk pestre genetikára abban reménykedve hogy hátha tévedett az ultrahang.Kiderült hogy sajnos még se tévedett megkelett szakítani a terhességet.Ez történt 2hónapja,még mai napig nagyon rossz,van mikor rám tör a sírás.
2012. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
uhh:( sajnálom, és köszönöm, hogy leírtad.
2012. jan. 14. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
18:06 Ez egy hatalmas álszentség, hogy az emberek többsége egy abortuszt gyilkosságnak fog fel... Te soha életedben nem öltél meg egy élőlényt sem? Vegetáriánus vagy? Miért gyilkosság egy terhesség megszakítása, és miért nem az, ha valaki egy zsák kiskutyát dob a tóba? Miért ér többet egy ember élete, mint pl. egy állaté?? Miben jobb az ember? Semmiben!
2012. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Az ember élete azért ér többet, mert sokkal fejlettebb az agya, mint egy állatnak.

Megvan az esélye a szellemi fejlődésre. Az, hogy ezzel ki hogyan él, egy másik dolog.

Az embernek vannak olyan gondolatai, érzései, ami egy állatnak nem lehet.


Ettől még az állatok gyilkolása is helytelen cselekedet.

Én vegetárius vagyok. És az életet pártolom. A méhben fejlődő magzatét is.

Aki nem csak egy sejthalmaz, hanem, a pszichoterápia kutatási eredményei alapján, kezdettől fogva lélekkel rendelkezik.

2012. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!