Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon nők, lányok, akiknek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők, lányok, akiknek már volt abortuszuk! Milyen volt, mit csináltak, mi történt? Milyen volt testileg és lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem azokra vagyok kiváncsi, hogy "Én ezt hallottam...", hanem akikkel ténylegesen megtörtént!


Kort is légyszi!:)


2011. jún. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:

Utolsó: De ha olyan fiatal vagy, meg a karrieredet akartad építgetni, miért nem védekeztél normálisan?

Úgy beszélsz, mintha ez egy elkerülhetetlen dolog lenne.

Ha vki nem akar gyereket, akkor ne abortusszal oldja már meg....

Ez a szánalmas ebben.

2011. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:

én kísértettem a sorsot, tudtam mi a következménye, és megérdemeltem, figyelmeztetett az élet. ez az ÉN sztorim, és én megtudom mondani miért nem kell gyerek.


megaztán mindenki eldöntheti hány gyereket meg mikor akar, márha engedi a törvény az abortuszt

emberek, jönnek, mennek, szaporodnak, halnak, egyszerűen nem hogy ezt a kis magzatot de magamat se tartom nagy számnak

én is meghalok egyszer, és a születendő gyerekem is, és nem sok értelmét látom az életnek, ha egy kész rendszerbe, a gyógyszer maffiának, a sok szar gépnek szülőm meg

nekem vannak elveim, és ezek mellett régóta kitartok

én legalább megtudom mondani miért nem akarom, és nem hebegek habogok, hogy jajj hát az úgy volt, és hát anyuci nem tud segíteni, megén is tanulok

....

2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
És legalább tanultál belőle vmit?
2011. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
50%

Ahogy elnézem a nők 99%-a nem halot az eseményutáni tablettáról...


Talán olcsóbb is mint egy abortusz, és humánusabb..

2011. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:

Nemcsak, hogy talán, hanem biztosan olcsóbb! Egy esemény utáni tabletta 5-6000 forint. Mi a párommal eleinte gumival védekeztünk, de sajnos háromszor is elszakadt, ebből kétszer nem vettük észre, így igénybe kellett vennünk az eseményutáni tablettát. Így úgy döntöttünk, hogy fogamzásgátló tablettával sokkal biztonságosabb lenne a védekezés. Azóta is szedem a tablettát és sokkal nyugodtabb vagyok. A tablettaszedés kezdete és az első óvszerszakadásunk között (ami sajnos egyenlő volt az első közös szeretkezásünkkel) nem volt egy jó szexünk, mert folyton féltem, nem élveztem. Amióta tablettát szedek, azóta iszonyatosan jó vele.


Minden esetre, ha besikerülne egy baba (bár szerintem megtettünk minden tőlünk tellhetőt) biztosan elvetetném. Párom megmondta, hogy ő nem hagyná, hogy örökbe adjam, mert nem bírná elviselni, hogy valahol van egy gyereke és nem látja felnőni. Nincs meg a kellő anyagi helyzetünk hozzá és fiatalok is vagyunk egy gyerekhez.

2011. jún. 16. 15:30
 76/78 anonim ***** válasza:
0%

Ezt azok védelmére írtam, akik nem ítélik el az abortuszt:


Iagazából nem is érdekel, hogy abortusz terén az élen vagyunk.


Csináljatok amit akartok, ha tehetitek vetesétek el a gyereket.


Remélem mégjobban támogatják az abortusz, mert a nőknek ez joga, hogy elvetesse a gyermekét.



De már nem érdekel ez sem, hogy egészséges gyermekek halnak meg ilyen miatt, nem baj. Hozzátartozik az élethez. Mint minden más.


Senkit nem akarok bántani ezzel, csak bíztatni azt a személyt, aki abortuszra akarja a fejét adni, hát tegye nyugodtan. Tényleg. Vgülis a szex is egy élvezet, játék, érzelem. Becsúszik egy két baki és azt a tárgyat a hasban valahogy el kell távolítani, de nem baj. Mert az abortusz megoldást kínál a gondjaitokra.


Biztos nem élvezet abortuszra eljárni, de ha már valamit elrontottunk valahogy helyre kell hozni. Így vagy úgy, de helyre. Az már másik kérdés milyen áron történik mindez.


Úgyhogy nők ne pánikoljatok ha becsúszik a gyerek, mert 30 e ft-ért ott az abortusz. ÉS az sem baj ha valaki tizenévesen nemi életet él, mert ha becsúszik ismét a baki, a végső megoldás az abortusz lehet. Utána eljárhat bulizni, stb. Vagyis élheti az életét, ahogy eddig.


Mint mondtam nem élvezet az abortusz, de sokakat megvisel. Őket sajnálom valammilyen szinten.


Ez meg az én véleményem: egy kicsit éljünk felelősségteljesebben, számoljunk az esetleges következményekkel, eseményutáni tablettát szedjétek be, vagy megfelelően védekezzetek. De ne a gyerek igya meg a levét a ti hülyeségeitek miatt. Vagy óvatlanságotok miatt. Persze van aki védekezik, és mégis becsússzik. -- ők is óvatlanok voltak, hiába védekeztek.


Kivétel a súlyos genetikai rendellenességgel születendő gyermek és setleg a megerőszakoltak.


Másrészről nem tudom mi a fenének kell tizenévesnek nemi életet élnie, teljesen feleslges. De hát ők tudják mit akarnak, sokan azt hiszik tizenévesen készenállnak mindenféle probléma megoldására, de mint tudjuk az esetek 90%-ban a szűlő nagy segítséget nyújt a gyermeke számára, mert anyagilag sehol nincs. Stb.


De hiába beszélünk a fiatalokkal ilyen témáról, nem veszik komolyan. Felelőttlenek sokan. Ez a szülő hibája is, a társadalomé, és még sok tényező játszik zerepet ebben. Annyiféle hormon átalakító tablettákat szednek ár fiatalon, hogy csak na. És nem csodálkozom, ha annyi féle betegség üti fel az orrát.


Az abortuszt kényes téma, ám itt gyermekek életéről van szó, és sokszor az anyák későn jönnek rá, hogy mekkora hibát követtek el. Sajnos ők vannak kevesebben. Nekik pedig felvilágosítást kellene adni az abortuszról és arról, hogy milyen hatásai lehetnek/ vannak. (fiataloknak). Talán fel lehetne hívni a figyelműket arra, hogy mik lehetnek a tettüknek a következményei.

2011. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
50%

neked: A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:38


Igen, az orvos "nagyon kedvesen" közölte, hogy az abortusz során (az ügyvédem által eddig még nem tisztázott okokból) fellépett komplikációim miatt nem lehet többé kisbabám. Tehát, ha megengedi, legszívesebben egy méretes f*szt festenék Dr. Grimes és Dr. Creinin házának falára, akik 2004-ben jelentettek meg egy cikket, hogy az abortusz semmilyen körülmények között nem okozhat terméketlenséget.

2011. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
A birkák győznek, Ti többen vagytok. Mindenki higgye azt az abortuszról, amit akar. Lehet ironizálni, gúnyolódni, lehet osztani az "okosok" tanácait, sőt a statisztikás volt a legjobb húzás másik megnyerésére. Addig amíg van tudatosság, és nem csak ösztön, elvetemült emberek, akik úgy szülnek, hogy buták, a hülye magyarokat gyarapítják, addig az abortuszt nem fogom elítélni. Itt nem az átlagról van szó... nagyon sokan jól döntenek ha belegondolnak a társadalmi normába, amit Ti képviseltek, birkák! EZÉRT nem szülök! És 1x volt abortuszom, mert nem kell a gyerek, nem pedig mert anyuci nem pénzel meg a suli, amit írtam.
2011. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!