Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon nők, lányok, akiknek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők, lányok, akiknek már volt abortuszuk! Milyen volt, mit csináltak, mi történt? Milyen volt testileg és lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem azokra vagyok kiváncsi, hogy "Én ezt hallottam...", hanem akikkel ténylegesen megtörtént!


Kort is légyszi!:)


2011. jún. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 napietus ***** válasza:
100%
nekem spontán vetélésem volt, nagyon fájt, és lelkileg is iszonyúan megviselt engem. abortuszosokkal voltam 1 szobában, azt mondták, az nem fáj, csak előtte nap, amikor azt a méhszáj-tágítót felhelyezik, akkor olyan, mint egy nagyon erős menstruáció. lelkileg meg mindenki máshogy viseli. volt egy nő, akinek azért kellett elvetetni a gyerekét, mert down-szindrómát diagnosztizáltak a DNS-teszten, ő annyira kivolt, hogy nyugtatót kellett neki adni. a másik meg csak unatkozott, szóval mindenkinek más...
2011. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem nem volt ilyen műtétem, láttam már, mivel nőgyógyászaton voltam gyakorlaton.

Ha nem szültél még, akkor egyik nap bemész, feltesznek egy lamináriának nevezett kis pálcaszerű vmit, ami nedvességre megduzzad, és kitágítja a méhszájat. Utána következő nap altatás és műtét. Maga a beavatkozás nem sok idő (max fél óra lehet, bár megmondom őszintén nem figyeltem az órát). Utána ha minden rendben, pár óra múlva el is lehet menni.

Most már úgy tudom inkább vákuumot alkalmaznak, de amit én láttam, az kaparós volt.

Hogy lelkileg hogy viseli az ember, az gondolom emberfüggő.

Láttam olyat is, aki úgy jött-ment, mintha mi sem történt volna. Volt aki zokogott.

2011. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
72%

Szörnyű volt. Első nap bementem, 7re, és volt a betegfelvétel. Utána volt egy vizsgálat, de nekem az is fájt, olyan durván csinálta az orvos. Szóval kicsit sem kímelnek. (Megértem, megérdemeltem) Utána kb 6 órán át vártunk, mert nem volt üres ágy. Megismerkedtem addig egy másik lánnyal. Este feltették a tágítót, ami valami szörnyű volt. Az volt az egyetlen szerencsém, hogy attól a másik lánytól kaptam egy erős nyugtatót előtte. Feltették, hát én bőgve jöttem ki, meg majdnem neki estem az ajtónak amikor fel kellett állni. Este tudtam aludni, de biztos hogy csak a nyugtató miatt. Reggel pedig a műtét... Bementem, felfeküdtem, még tettek-vettek a dokik, kérdezgettek hogy hogy hívnak, meg ilyeneket... Szerettem volna a babát, így engem nagyon megviselt, bőgtem ott is, miközben megkaptam az altató anyagot. Aztán már csak felkeltem. Bőgve is keltem fel. Nem értették mért sírok, én meg azt nem értettem mért nem lehet ezt érteni. Akik ott voltak, szinte semmi érzelmet nem mutattak. Az az űr, amit éreztem, egyszerűen akkor jöttem rá, hogy éreztem Őt előtte. Az orvosok, ápolók szinte lesz@rtak. Reggel, este csak arra tudok gondolni, amit tettem, a barátomra rá se nagyon tudok nézni, teljesen eltávolodtam tőle. Nem tudok tükörbe nézni, és ez egész életemben kísérni fog.

Nekem a szüleim nagyon ellenezték, (mondták hogy mellettem állnak, de olyan ellenszenvvel, és inkább az abortusz felé hajtottak), a barátom sajnos munkanélküli, pénzünk sem lett volna elég. Nehezen hoztam meg a döntést, és ez sokkal rosszabb mint egy gyász. Testileg kibírható. Utána lévő napokban nagyon görgyöltem is, de valahogy úgy érzem, ennyit minimum megérdemlek.

Bocs ha túl hosszú voltam, de 2 és fél hete volt. Friss az emlék, és szörnyű ez az egész.

(20 éves vagyok)

2011. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
* bocsi, görCSöltem... :/
2011. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nagyon sajnálom, ami veled történt. Nem bántásból , de megtudhatom, hogy hogy estél teherbe? Mármint védekeztetek vmivel? Tényleg csak érdekel, nem akarlak bántani ezzel.
2011. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
0%

Nézd meg ..


http://www.youtube.com/watch?v=g-WpLic8qys


A képeken jól látszik, a gyilkosság folyamata, a zene is kapcsolódik hozzá.

2011. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
65%
21:35-es. Sajnos nem úgy védekeztünk, ahogy kellett volna, gumival ált.-ban, megszakítással -->szinte mindig, de egész eddigi együttléneink során volt vagy 3 alkalom, amikor tényleg semmi védekezés nem volt. Sajnos a legutolsó ilyen alkalommal megtörtént. De nagyon ellene voltam az abortusznak, nem akartam, a babát pedig igen, csak Magyarországon se munka, se pénz, és nem mertem így belevágni. Az sokkal rosszabb lett volna, hogy pl. éhenhal, vagy hogy segélyből éljünk. Sajnálom ezt az egészet. Legszívesebben magamat ölném meg, de én csak ilyen gyáva féreg vagyok, hogy csak mást merek...
2011. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 napietus ***** válasza:
33%
21:50-es, hibáztál, ez tény, de nem szabad magadat okolnod mindenért. a párodnak is lehetett volna több esze. és a körülményeiteket olvasva azt gondolom, hogy a kisebbik rosszat választottad. ez még a gyász időszaka, én is átéltem ezt, rossz most, de el fog múlni. viszont az önvádat felejtsd el!
2011. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
:(
2011. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudok mást hibáztatni, én hoztam meg a döntést, nem más. És ahogy a kedves 21:41-es válaszoló is írta, ez gyilkosság, szóval én vagyok a gyilkos. Az idő mindig ugyanúgy megy, mint máskor. Nem csinál semmit, nem változtat semmin. Nem is old meg semmit.
2011. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!