Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon nők, lányok, akiknek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők, lányok, akiknek már volt abortuszuk! Milyen volt, mit csináltak, mi történt? Milyen volt testileg és lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem azokra vagyok kiváncsi, hogy "Én ezt hallottam...", hanem akikkel ténylegesen megtörtént!


Kort is légyszi!:)


2011. jún. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
63%

Rohadt jó lehet árvaházban felnőni, vagy 10en akárhány évesen megtudni hogy a szeretett szüleid csak örökbefogadtak! Ott lőném fejbe magam.

A nőknek meg igenis joga van ahhoz, hogy ami a saját testében van, ha él, ha nem, eltávolíttatsa.

NEKED meg nincs jogod elítélni egy embert és nőt sem egyetlen-egy tettéért sem, anélkül hogy nem ismered sem őt, sem az indokot!

Az anyai ösztön meg teljesen más tészta, már ne haragudj. Akkor kellene anyai ösztönnek lennie, amikor a saját gyerekére ruhát sem ad némelyik...

2011. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
49%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


Abszolút egyetértek Veled! Annyi mindenbe nem gondolnak bele emberek, csak vagdalóznak, és gondolkodás nélkül ítélkeznek!Ilyen a magyarság, ezt már kezdemmegszokni

2011. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. Pár hülye miatt már az összes az. Mellesleg nem egy esetről hallottam, hogy a pasi mondja/ordibálja (verés mellett), hogy "márpedig akkor is elveteted!!!" És még a nők ilyenek meg olyanok...
2011. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 bp1985 ***** válasza:
50%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:22


Én pont így kerültem a szüleimhez. Tudod aki megszült soha 1 betűvel nem érdeklődött rólam. Azt sem tudja, hogy élek e, vagy halok. Én annak örülök, hogy a szüleim felneveltek, lett szakmám, elértem a célomat. Ami kell megvan. Abszolút nem érdekel, hogy nem ő szült meg. Viszont én őket tartom a szüleimnek, nem azt, aki otthagyott a szülészeten. Természetesen nem tudom, hogy milyen ok miatt maradtam ott. Azt is el tudom képzelni, hogy véletlenül lettem meg, és nem tudták volna biztosítani a nevelésemet. Röviden ennyit a fejbelövésedhez...

2011. jún. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
49%
Na látod, azért az igazi anyádat szépen elítéled... Most ezért hagyjon ott valaki. Mert nem akart meg ölni.
2011. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy én mit tennék, az meg nem rád tartozik.
2011. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
50%

Azért azt mindenki beláthatja, hogy az abortuszra bizony sajnos szükség van néha.

Bármilyen védekezés mellett becsúszhat a gyerek, előfordulhat, hogy vkit megerőszakolnak stb. Azért az árvaház meg nem hiszem, hogy annyira szuper lenne...

De azért az emberek elgondolkodhatnának. Az abortuszok nagy része nem azért van, mert beteg lenne a baba, vagy megerőszakolták az anyát. Ez ritka. Sőt, az is a kisebb csoport, aki megfelelő védekezés mellett esik teherbe.

Az abortuszra menő nők nagy része nem védekezik, mert magasról szarik az egészre. Rengeteg nő van, aki már nem az első aboruszára megy. Ez undorító, guszustalan és elítélendő szerintem. Ha vki nem akar gyereket, akkor védekezzen normálisan. De mikor nem akarnak gumizni, mert hogy kényelmetlen, aztán elmennek abortuszra...

2011. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
49%
bocs, nem tudom hogy elíteled-e őket. Lehet félreértettem. De tudod már nagyon felbosszantanak azok, akik idejönnek ítélkezni másokról, és bele sem gondolnak!
2011. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:37


Igazad van teljesen!


Egyesek azt sem tudják, mi az hogy örökbe adni vagy árvaházba nevelni valakit. Mert csak a rosszat látják benne...


22:22 is csak általánosít és nem tudja mit is ír ezzel kapcsolatban.


Még esélyt sem adtok nekki, hogy éljen a baba, és itélkeztek felette, mert azt mondjátok az árvaház vagy az örökbe adás rossz dolog.. Marhaság!!!

2011. jún. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
50%

Gyermekvédelmiseknél dolgozom, egy csomó boldog gyermek van nevelőszülőknél!


Nekem ne mondja senki, hogy pokol az életük!


Sőt igenis lehet belőlük valaki, és ha már nem kell az anyjának mondjon le róla. Ez a leghumánusabb megoldás.

2011. jún. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!