Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon nők, lányok, akiknek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők, lányok, akiknek már volt abortuszuk! Milyen volt, mit csináltak, mi történt? Milyen volt testileg és lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem azokra vagyok kiváncsi, hogy "Én ezt hallottam...", hanem akikkel ténylegesen megtörtént!


Kort is légyszi!:)


2011. jún. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

OKé, bevallom, én vagyok a hülye... Hogy leállok veled vitatkozni...

1. minek tetted be még1* azt, amit már leírtál?

2. Neked meg nincs jogod ítélkezni más fölött, csak azért, mert tesz valamit, ami neked felfoghatatlan, és mert NŐ, és mert nem azért tesz valamit, amiért te megengednéd neki.

3. akit kényszerít a párja/szülei/élet/társadalom/pénz/őrültség arra, hogy megtegye?

2011. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
ismétlés a tudás anyja... rohadtul nem fogok szegénységbe beleszülni egy magyart, ami gyarapítja a többi szegény magyart, csak hogy még legyen európában ilyen nemzetiség. talán itt nincs köztünk haza szerető. én leszarom ki mit szeret, nem ez fogja meghatározni az élet és a létezés értelmét. kultuszok, vallások, szörnyű hogy ennyire buták a magyarok.
2011. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nem egyszerű kérdés.
2011. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:15


Mióta ítélkezés egy vélemény leírása?

Nem írhatom le a véleményemet????


Jah és ilyen hangnemben ne beszéljem velem senki, mert senkit nem szzidtam le, aki meg a véleményemet magára veszi, annak úgy kell!!!

2011. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
Az ítélkezés, hogy szerinted nincs joga egy nőnek megtenni ezt. Elítéled őket. Ergo ítélkezés. Ha meg nem tetszik a hangnemem, nem kell olvasni. El lehet menni innen. Nem kell írni. Ennyi.
2011. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
50%

Igen elítélem, mert az abortuszoknak a 90%-a elkerűlhető lehetne normális és ésszerű szexuális élet betartásával. ÉS ez inkább a fiatalokra értendő! EZT ŰÍTÉLEM EL!!!


A meggondolatlan kefélés eredményét--abortusz!

2011. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

"Igen, ez így van, de abból is jó pár %nak nyomós oka van rá."


Nem érted miről beszélek? Persze, az is nyomós indok, hogy nem szeretne még gyereket. Meg az is, hogy nincs elég pénze.

De erre nem az a megoldás, hogy dug össze-vissza, és cseszik védekezni. Ha vki annyira nem szeretne gyereket, akkor VÉDEKEZZEN. Mert tudod nagyon tudja mindenki mondani, hogy "hát sajnos még nagyon fiatal voltam, és nem tudtam volna eltartani", meg "még tanultam, és suli mellett nem tudtam volna felnevelni", de kérdem én: akkor miért nem előzte meg a terhességet?


(Itt most eltekinthetünk attól, mikor vkinek tényleg megfelelő védekezés mellett sierül a gyerek).


Van egy tanulmány. 117 aboruszt kérő nőt kérdeztek meg pár dologról. Összefoglalom az eredmények egy részét, mert érdekes.


Anyagi helyzet:

5 lehetőség közül lehetett választani:

1. nagyon rossz: 5%

2. rossz: 15%

3. átlagos: 60%

4. jó: 15%

5. nagyon jó: 5%


Tehát az abortuszt kérő nők 80%-a ítéli az anyag helyzetét átlagosnak vagy átlagon felülinek!

Ezzel szemben, mikor arra kérdeztek rá, hogy milyen ok milye ok miatt döntött az abortusz mellett, a nők 44%-a (!!!!!) vallotta azt, hogy anyagi okok miatt.


A terhesség létrejöttekor 36% nem védekezett (sehogy!!!!). És akkor még ugye emellett vannak azok, akik pl. megszakítással védekeznek, ami köztudottan egyáltalán nem megbízható...


Előző terhességmegszakítások:

1 27%-nak volt

2 7%-nak volt

3 6%-nak

4 3%-nak


Szerinted nem elgondolkodtató?

2011. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
Ja, én sem bírom az ilyeneket, viszont a 90% biztos hogy túlzás. Írtam is, hogy az olyanokat akik csak szexelnek össze-vissza meggondolatlanul, hát, hülyék. De mért nem lehet az EGYÉB indokokba belegondolni, azt nem bírom felfogni. És nem téged akarlak bántani, meg akármi, nem ismerlek, csupán a te véleményedre írtam meg az én véleményem. Nem pedig rólad.
2011. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:30


Tudod szívesen elhívnálak sörözni, mert valahol mindkettőnknek igaza van és jót dumálni erről, szeretek vitatkozni és remélem az okos emberek közé tartozól, mert csak azokkal lehet vitatkozni.

2011. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
50%

Velem aztán lehet vitatkozni. És a sört is szeretem. :)

Az, aki a statisztikákat írta: (nem néztem az időt), nem azokról van szó, legalábbis részemről, akik szexelnek, meggondolatlanul, nulla védekezéssel. Van, aki gyógyszer mellett esik teherbe. És azokat én sem értem, akik ennek súlyosságát fel sem bírják fogni.

De! ha már valami megtörtént, megtörtént. Nem azt kell akkor már nézni, hogy mért nem, vagy hogy mért, meg ilyenek, akkor már benne van nyakig a sz@rban, és a következményeket, a helyzetet kell nézni. Nem pedig statisztikák alapján mondani mindent.

Igaza van annak aki elítéli az abortuszt, mert természetellenes egy ilyen. Csak annyit kérek ezektől az emberektől, hogy gondoljanak bele egy terhes nő helyzetébe, aki abortuszt akar, mert őt is meg kell hallgatni, nem pedig általánosítani!

2011. jún. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!