Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon nők, lányok, akiknek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők, lányok, akiknek már volt abortuszuk! Milyen volt, mit csináltak, mi történt? Milyen volt testileg és lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem azokra vagyok kiváncsi, hogy "Én ezt hallottam...", hanem akikkel ténylegesen megtörtént!


Kort is légyszi!:)


2011. jún. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 bp1985 ***** válasza:
50%

Na látod, azért az igazi anyádat szépen elítéled...


Hol is itéltem el? Mondtam olyat, hogy rohadjon meg, vagy valami? Szerintem nem. Legközelebb figyelmesen olvasd el.

2011. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
66%

Figyelj, bocsit kértem, ha nem bírtad volna elolvasni... Tudod, én ezt még meg tudom tenni.

De jó tudni hogy milyen jó árvaházban... Ezt megjegyzem.

Nem általánosítok! Az általánosít, akinek az abortuszosokról csak Azok a tipikusak jutnak az eszébe. És akit meg megerőszakoltak hordja ki a gyerekét, lehetőleg úgy, hogy a diliházat megússza. Rendesek vagytok.

2011. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 bp1985 ***** válasza:
0%

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:49


Ok, én voltam figyelmetlen:) Amúgy inkább kerüljön az a gyerek nevelőszülőkhöz, minthogy megöljék, vagy egész életébe árvaházba legyen. Bár ott sem lehet, mert 21 évesen kirakják. Ott viszont meg vége az életednek, mert 0ft-tal nem mész messzire.

2011. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
50%

88%: De azért beismerheted, hogy az aborttuszok 80%-a legalább nem orvosilag indokolt, nem azért van, mert beteg a baba, és nem azért, mert megerőszakolták a nőt.

Ez egy iszonyat kicsi részét képezi a dolgoknak. Bizony a többség szimplán felelőtlen, nemtörődöm, önző ember.

2011. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
50%
Oké, aki megteheti, hordja ki, nem azt mondom, hogy mindenképp vetesse el, ha nem tudja felnevelni, de azért gondolhatnának itt az iskolásokra, meg stb.... Ők ki sem tudnák hordani. Először meg kellene hallgatni az indokot, meg az életét megnézni, meg a lelki állapotát, és utána véleményt mondani hogy rossz döntést hozott...
2011. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:53


nem egészesn igaz amit írsz. Nehogy azt hidd, hogy az árvaházban lévő gyerekek egy kanyi vas nélkül indulnak az életnek...


De mivel te nem dolgozol ebben a szakmában, így hiába írsz ezt azt, én csak jobban tudom :)

2011. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 bp1985 ***** válasza:
49%

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:57

Valóban, eltaláltad, más területen dolgozom:) Viszont édesanyám gyerekjólétes, így nagyjából tudom, mi a helyzet. Nem úgy értettem, hogy 0ft-tal, csak képletesen írtam, hogy abból, amit ott kap, vagy megkeres diákmunkán, az sokra nem elég.

2011. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
50%

"az aborttuszok 80%-a legalább nem orvosilag indokolt"

Igen, ez így van, de abból is jó pár %nak nyomós oka van rá. Nem csak az orvosi indok nyomós ok, írtam már itt egy jó párat, most nem állnék le ezeket sorolni.

Lehet mindenkinek véleménye, meg minden, elítélhetitek a nőket ezért, de légyszi először gondoljatok bele az ő helyzetébe, ne pedig az általános körülmények alapján mondjatok már rá mindent!

2011. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
33%

Rendben belegondolunk a nő helyzetébe, én viszont a gyerek helyzetébe képzelem magam.


Talán az egyik legszomorúbb statisztikai adat, melyben világelsők közé tartozunk, vagyis ez az abortusz.


1956-ig a terhesség megszakítást a Ratkó-törvény tíltotta. Miután a törvényt eltörőlték, hihetetlen módon megugrott az abortuszok száma, s a 1957 és 1966 között

1.642.417 gyermek nem születhetett meg.


A 60-as 70-es években voltak olyan esztendők, amikor 200.000-nél több abortusz is volt Mo-n. (Kb Debrecen nagyságú város tűnt el). A későbbiek folyamán kissé csökkent ez, pl. a fog. gátlók miatt. Magyarországon 1956-2007 között 6 millió terhesség meszakítást végezték el!!!!!!


És még itt van az illegális abortuszok száma is, amely kb 700.000-re tehető. Így összesen 6,5-7,5 millió magyar állampolgár nem születhetett meg.


Ha így haladunk 200 év múlva márcsak a történelem könyből ismerhetnek meg minket..


És erősen megvan az abortuszról a véleményem, mert az, hogy valaki nő még nincs joga, hogy gyermekét elvetesse...

2011. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
33%
Vagyis akkor lehe a joga meg, ha a gyermek súlyos beteg és ha megerőszakolták, egyébként nem.
2011. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!