Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azon nők, lányok, akiknek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon nők, lányok, akiknek már volt abortuszuk! Milyen volt, mit csináltak, mi történt? Milyen volt testileg és lelkileg?

Figyelt kérdés

Nem azokra vagyok kiváncsi, hogy "Én ezt hallottam...", hanem akikkel ténylegesen megtörtént!


Kort is légyszi!:)


2011. jún. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

Én megértem őket is. És mint mondtam, bizonyos helyzetekben meg is értem. Ha 16 évesen teherbe estem volna annak ellenére, hogy megfelelően védekeztem, nem hiszem, hogy megtartottam volna.

Csak azért valljuk be, általában a többség alapján ítélünk.

2011. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
50%
Van aki a többség alapján ítél... Én nem tartozom közéjük. Én még a Suzuki-t sem ítéltem el, mert mindenki azt mondja, milyen rossz autó. De én még nem ültem sose szuzukiban. És addig nem fogom azt mondani hogy rossz. (Csak egy pl.)
2011. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:39


igen igazad van afelől, hogy a nők helyzetét is figyelembe kell venni. Csak sajnos igazából azt nem tudom elfogadni, hogy Magyarország az élen van. És ezt szerintem nem kellene, hogy így legyen. Sok millió egészsége gyermek nem született meg eddig, így is fogyóban vagyunk. Én nem szeretném, ha a gyermekem kínaiak között nőne fel, mert már alíg leszünk és mindenféle idegenek telepednek be. Másrészről gazdasági, társadalmi hatásai is vannak ennek. Gondoljunk bele: egyre kevesebb a születendő gyerek, ezért-azért, esetünken a nyugdíjrendszer összeomlik...


de csak egy példa volt..


Igazából az abortusz önmagában nem lenne gond BIZONYOS esetekben, de úgy érzem, mivel hogy az elsők között vagyunk, kissé elszaladt a ló. Amit kicsit lassítani kellene. Persze mint mondtad, összetet dolog ez az abortusz téma.


De úgy vélem nem lenne szabad minden terhességnek abortusszal végződnie.


És talán kevésbé foynánk és több lenne a gyermek. Jó tenne minden szempontból, isklákat zárnak be, egyebek..

2011. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

Azért nehezen hiszem, hogy te sosem ítélsz a többség alapján. Nem akarok példát mondani, de valószínűleg találnék:P

Egyébként részben egyetértek veled, csak néha úgy beszélsz, mintha szerinted azok lennének többségben, akik nem a nem megfelelő védekezés miatt estek volna teherbe.

Egyébként ha látok abortusszal kapcsolatos kérdést, én sem szoktam még egyet belerúgni a kérdezőbe. Pedig nekem az az első gondoltaom, hogy "na még egy, aki cseszett védekezni". De aztán elgondolkodom, és eszembe jut, hogy lehet, hogy nyomós oka volt rá. És inkább nem mondok smemmit, pedig legszívesebbben megkérdezném, hogy miért?...

2011. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:49


Néha muszály keményen válaszolni, egyébként ezt nem neten kellene megbeszélni, hanem társaságban, mert úgy az igazi...


Sajnos néha kemények a hozzászólásaim, de csak azért mert sok a felelőtlen és rájuk próbálok nyomást gyakorollni, hogy figyeljenek oda a tettükre.


Segíteni akarok másoknak, és a legtöbbet khozni egy adott helyzetből.

2011. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:49


Szerintem a többség ssokszor mond igazat. Bármilyen téma lehet az. politika, gazdaság, abortusz stb.


Persze ez is relatív..


Gondolom azzal mindenki egyetért, hogy a 20 év kormányai szépen kifosztották az országot, aki meg nem ért ezzel egyett az úgyis azt fogja mondani, hogy te is a többség alapján ítélkezel..

2011. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:

Magyarország alapból egy kész katasztrófa. :/ De ez már más téma. Nem, nem kellene a legtöbb terhességnek abortusszal végződnie. Jó, lehet néha már úgy beszéltem, mintha azok lennének többségben, de értsd meg, én ezeket védem itt, mert általánosítva jöttetek itt ezzel az egésszel: hogy 1 nőnek sincs joga ezt tenni, (kivéve a megerőszakoltakat, meg orvosi tanácsra). Nem a többieket, csak ezeket! Meg akik meg tudják bánni.

Bocs, ha túlzásba estem!!! Ami a szívemen, a számon. Ilyen vagyok...

Lehet hogy van, amiben én is a többség alapján döntök, de általában megnézem a háttereket jobban, és csak utána az ítélet.

2011. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Őket meg lehet érteni valamilyen szinten, akiket megerőszakoltak, vagy genetikai beteséggel jönnék világra a gyermekek.


És persze, nem szabad általánosítani, ám mégis sok embernél a meggondolatlanság ára az abortusz.(velük nem értek egyet)


Elmesélek valamit: egyik rokonomnál becsúszott a gyerek. Sokat gondolkozott a nő azon, hogy elvetesse e ezt a gyereket, egyet el is vetetett a másik él. Az a gyerek nagyon okos ,aranyo és most lesz 2-os osztályos.


De ha elveteti a gyermeket, megfosztja őt a jó dolgoktól és attól, hogy én láthassam felnőni vagy azt, hogy együtt jót kerékpározhassunk, játszunk, beszélgessünk.Örülök, hogy nem vetette el :)


Egyébként 3 gyereke van. A 4. nem születhetett meg, de valószínűleg egészséges gyermek lett volna.


Szellemileg és testileg épp teljesen. Tudod az ilyen gyerekek nagy része veszik el az abortuszban. Csak annyit szertnék mondani, mindenki gondolja át a következményeket és aszerint döntse el, hogy mit szeretne. Mert sok nő átesik ezen, és hát nagyon megbánja vagy terméketlen lesz.


Mint mondtad figyelembe kell veni a nő helyzetét minden szempontból. És részben egyetértek veled.

2011. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
és akit meggerőszakolnak vagy csak úgy érzi becsúszot a dolog, eseményutáni tabletta 72 órán belűl.
2011. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

arra nem igen gondoltok, hogy: elmegy abortuszra 15-20 éves korig, és utána amikor már van karrierje, nem pedig gyárban keresi meg a kenyérre valót, illetve tanulatlan, tapasztalatlan múlttal vág bele, az után miért bánná meg az abortuszt? az lehet, hogy a statisztika ezt mutatja, de ebből ki mondott igazat, mi számít átlagosnak?

anyukám 40ezer ft-ot kap, nyugdíjas, apukámat több éve nem láttam, soha nem fizetett (rám) gyerektartást, én pedig az abortusz miatt most halasztottam ugye félévet.

Tehát a lényeg, azt miért nem lehet végig gondolni, hogy ennek fejében én 25 éves korum után 3 gyerekkel mellettem fogom leélni a hátralévő életem?

mert hogy több millió gyermek meghalt, de ezek az emberek még szülhetnek, csak nem most! Nem képesek felnevelni, mert mi értelme egy tudatlan, tapasztalatlan, és bizonytalanságban élő emberre rátukmálni, hogy na most legyél okos meg ügyes, ha már a gyerek csináláshoz értesz? ez nem ilyen egyszerű. Tényleg figyelembe kell nézni az egyént...

2011. jún. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!