Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
70 Igen, de nem pártolom hanem ezt csinálom.
2020. okt. 13. 15:56
 72/81 A kérdező kommentje:
És ezenkívül volt több olyan barátnőm is, aki szedett antibébi tablettát. A jelenlegi nem szed egyelőre, ezért most így oldjuk meg.
2020. okt. 13. 15:58
 73/81 anonim ***** válasza:
És ha terhes lesz elhagyod?
2020. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:
Nem lett terhes pedig 3 éve ez van már. Ellenben, ha nem élvezném vele a szexet akkor elhagynám.
2020. okt. 13. 16:04
 75/81 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálnál ha terhes lenne?
2020. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:

75-ös kérdésére a válasz engem is érdekel.


Más kérdés: ha van egy stabil kapcsolatot, akkor miért érdekel, hogy mások hogy védekeznek?

2020. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:

#75 Nyilvánvalóan komoly fejtörést okozna, hogy mi legyen ha terhes lesz, mert nem szeretnék még egy pár évig gyereket. Hiszen ezért is védekezünk.

Ahogy ez sok más embernek is komoly fejtörést okozna, -például azoknak akiknél a gumi szakadt ki- nem csak nekem.

Tehát megint csak százalékokról beszélgetünk.


Ajánlom a figyelmetekbe ezt a táblázatot:

[link]

De erről a táblázatról szerintem felteszek egy külön kérdést.

2020. okt. 13. 16:57
 78/81 anonim ***** válasza:

Tessék, egy rosszabb statisztikájú kép:

[link]

2020. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:
#78 Nem olyan rossz statisztikájú ez sem. Oké, rosszabb, de kiolvasható belőle, hogy az óvszer körültekintés nélküli használata ugyanolyan mint a naptár módszer körültekintő használata.
2020. okt. 13. 17:07
 80/81 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ha anno használtak volna gumit ez a kérdés sem születik meg, mert úgy néz ki olyan szinten vagy értetlen hogy az már fáj, és ha számodra nem megfelelő, hogy a lánynak hogyan jó, akkor keress valamit ami dugdoshatod a farkad, de ne lányt.
2020. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!