Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%

Miért is volnék femináci? Te kiforgattad a szavaimat. Azt mondtam kérdezz meg EZER férfit. Ne csak magadat, aki elfogult a saját elveihez.


És igen, azt mondom, hogy gumiban ha nem élvezed, ne szexelj. Hidd el, én, nőként ha szeretnék szexelni random idegennel, akkor 100% nem téged választanálak. Nem csak azért, mert nem vagy hajlandó egy extravékony gumit felvenni, hanem azért, mert random idegennel gumival KELL szexelni az esetleges fertőzések, megbetegedések, gombák ellen is védekezve.


Ha pedig nem érdekel az én, vagy több millió más nő véleménye, akkor találj egy partnert aki megbízik benned annyira, hogy gumi nélkül csinálja. De aztán meg ne halljam, hogy aggódsz a partneredért, ha stroke-ja lesz a fogamzásgátlótól.

2020. okt. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
100%

Lehet érvelni de felesleges. Te nem szereted, ne használd, keress olyan csajt aki szintén nem szereti vagy fogamzásgátlót szed, problem

solved.


Feltettél egy kérdést, kaptál másoktól véleményt, legyél már felnőtt és fogadd el hogy nem mindenki úgy gondolja ahogy te. Mi ezzel a gond?

Te nem élvezed gumiban oké, megértette mindenki, jeee, de azért ha el nem is fogadod, de picit gondolj bele abba amit írtak jó páran.


Valószínűleg nem te vagy az egyetlen aki nem élvezi gumiban, de nem feltétlenül nevezi gumilobbista feminácinak azt aki másképp vélekedik.

2020. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 A kérdező kommentje:

31 Nem random szex kapcsolatokról vagy egy éjszakásokról van szó.

Ha találok ezer nőt aki élvezi az anált akkor hajlandó vagy holnaptól ezt használni fogamzásgátlásnak?

2020. okt. 13. 12:58
 34/81 A kérdező kommentje:
32 Azért nevezlek titeket feminácinak, mert nem szempont nektek hogy a partner is élvezze a szexet.
2020. okt. 13. 12:59
 35/81 anonim ***** válasza:
35%

A való életben ezt a gumilobbit csak kétfajta nőtől láttam:

- Az egyikük fiatal, semmit sem tud felmutatni, de valamit nagyon akarna. Általában vegák, ilyen-olyan harcosok és egyebek. Nekik a gumilobbi is csak egy kompenzálási eszköz.

- A másikak az ősanyák. Ők azt hiszik, hogy mivel már pár gyereket kipottyantottak, mindent tudnak és előszeretettel próbálják okítani a fiatalokat. Na, ők is orrba-szájba szeretik ezt kéretlenül tolni.


És a #31-es tipikusan a vicc kategória. Ha nem élvezed gumiban, akkor ne szexelj... Nem érti meg, hogy nem feltétlenül élvezi gumiban mindenki, de őt értse meg már mindenki, mert ő bizony stroke-ot fog kapni.

A legtöbb férfinak rontja a gumi a szex érzését. Hány férfit kérdezzünk meg? Szerinted, férfiként ez még nem került szóba sörözésekkor és hasonlókkor? Átlag 10-ből 8-9 férfi azt mondta, hogy teljesen más gumiban szexelni.

Semmi gond azzal, hogy te a fenti 2 kategóriából az egyikbe tartozol, csak ne állítsd már be a saját véleményed általános jelenségnek, ha láthatóan még férfiakkal nem nagyon kommunikáltál. (Mondjuk, férfiként teljesen megértem, hogy rád miért nem volt nagy igény. Vagdalkozol nárcisztikussággal meg ilyesmikkel és fogalmad sincs a férfiakról.)

2020. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
91%
Neked szempont a nő élvezete? Te írtad, hogy csak a férfié a lényeg.
2020. okt. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem hülyeség, amit a kérdező ír. Én szedek fogamzásgátlót, barátomnak azóta sokkal jobb. Nem tudnám azt mondani, hogy kezdjen újra gumit használni.
2020. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 A kérdező kommentje:
#35 Jeee végre a 4. lapon az első hozzászóló aki érti és át is érzi a lényeget. 🤓
2020. okt. 13. 13:03
 39/81 A kérdező kommentje:
#36 Szarkazmus volt.
2020. okt. 13. 13:04
 40/81 anonim ***** válasza:
51%

32 Azért nevezlek titeket feminácinak, mert nem szempont nektek hogy a partner is élvezze a szexet.


Nevezz aminek szeretnél, a véleményemen nem fog változni hogy a gumi egy szükséges rossz ahhoz hogy következmények nélkül szexelhessen az ember.

Azt sehol nem írtad hogy hosszabb párkapcsolatról vagy épp alkalmi szexre irányult a kérdésed, de ettől függetlenül minden normális embernek az legalább, ha nem jobban fontos hogy a partnere ugyanúgy élvezze a szexet. Ha veled nem így volt akkro nem jó partnert találtál, előfordul.


Kb soha nem fogsz olyan férfit találni aki azt választja hogy inkább gumiban szexel mint nélküle.

2020. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!