Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:

#9 Nem hülye példa, tökéletes példa. Terhes leszel? Nem.

Élvezed? Nem szempont, mert én élvezem. Neked legfeljebb "kényelmetlen".

2020. okt. 13. 12:39
 12/81 anonim ***** válasza:
100%

#7 Nem, nem kényelmetlen. Miért szexxel az ember? Élvezetből. Ha nem élvezed, akkor?


De, nekem kifejezetten kényelmetlen szöszötölni vele... hagy tudjam már jobban :D

2020. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: nagyon szidod az anált elutasító nőket. Tán ha a te segglyukadról lenne szó, akkor is így állnál hozzá? Tehát nyugodtan közelíthetek feléd egy felcsatolható műpénisszel és amikor csak akarom benyomhatom a seggedbe?
2020. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
100%
Amiről te beszélsz, az csak a te élvezetedről szól.
2020. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
100%

#9 Nem hülye példa, tökéletes példa. Terhes leszel? Nem.


Élvezed? Nem szempont, mert én élvezem. Neked legfeljebb "kényelmetlen".


De neked miért van bevésődve hogy minden nőnek kényelmetlen az anál azt elárulod?

2020. okt. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, téged ismerlek, te vagy az análmániás incel, aki a felnőtt párkapcsolatokba is írogatni szokott. Azóta se jött össze semmi? Nem csodálom.
2020. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:
#12 Nem sikerült megérteni amit írtam. Azt írtam, hogy nekem nem pusztán kényelmetlen mint neked, hanem a lényegét veszi el az egésznek. Ha nem élvezem a szexet akkor miért csinálom?
2020. okt. 13. 12:41
 18/81 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, téged ismerlek, te vagy az análmániás incel, aki a felnőtt párkapcsolatokba is írogatni szokott. Azóta se jött össze semmi? Nem csodálom. Ez a #15 válaszhoz ?
2020. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:

#14 Amiről te beszélsz szintén csak a te élvezetedről szól.


Mindenkinek: az anált pusztán azért hoztan példaként mert szinte tökéletes ellenpélda a gumira. Érdekes hogy fordítva micsoda ellenállás van azzal szemben amit ti elvártok a férfitól. 🙂

2020. okt. 13. 12:43
 20/81 anonim ***** válasza:
100%
Te semmiért, mert nincs kivel. :D
2020. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!