Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
83%
Én férfiként örömmel szednék egy biztonságos fogamzásgátlót, ha nekünk is kitalálnák végre valamit. A nemi betegségek miatt viszont még mindig a gumi a legjobb megoldás. Van női változata, de szerintem az minden vágyat kiöl az emberből:)
2020. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 A kérdező kommentje:

Javasolnám ezeknek a nőknek, hogy ilyen alapon legyen a fogmazásgátlási módszerük az anális szex, hiszen teljesen gyógyszermentes. Hosszútávú kapcsolatban a nemibetegségek sem képeznek szempontot és 100%os védelmet jelent.

Ja, hogy közben nem élvezed a szexet? Bocs, szokj hozzá.

2020. okt. 13. 12:27
 3/81 A kérdező kommentje:
#1 Én férfiként örömmel csinálom análba, hiszen ez a legjobb megoldás hosszútávú kapcsolatban. 😁
2020. okt. 13. 12:30
 4/81 anonim ***** válasza:
92%

Nézd. Próbálj meg másképp gondolkodni:

Van egy tök jól működő tested. Képes vagy a terhességre, pedig sokan évek óta próbálkoznak és semmi haszna. Te pedig veszed a gyógyszert és megrontod a tested. Elveszed a termékenységed, ami igazából a természetes, jól működő állapot. Ez kicsit sem hátborzongató neked? Hogy teljesen jól "működsz" és ezt akarod elrontani? Tudod, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után milyen sok mellékhatás lehet? Sőt, már a gyógyszer mellett is.


Most csak simán leírtam a gondolataimat, természetesen más, ma valaki egészségügyi gondok miatt szedi. Én az utóbbi csoportba tartozom és utálom, amit a fogamzásgátló tesz velem. Olyan vagyok nap mint nap mint egy kiéhezett hajléktalan, folyton zabálnék és már híztam 2 kilót, pedig csak hetek óta szedem. Mostmár persze tudtam normalizálni a súlyom és kalóriákat számolok minden nap, de folyton farkaséhes és kívános vagyok a gyógyszertől. Ezen túl gyakran van hányingerem, sőt, hánytam is az első napokon.

Kipróbáltam már a párommal a szexet óvszer nélkül. Szerinte semmi különbség nincs, szerintem se. Szóval a felhajtás a férfiaktól a "jaj a gumi olyan kényelmetlen" címszóval egy nagy hülyeség.

Én hiszek abban, hogy a védekezésről való gondolkodás, döntés nagyrészt a nőt érinti, tehát ha valaki csak gumival hajlandó szexelni, az EGY JÓ DOLOG.


És várjunk csak... most biztos a bajszod alatt engem is egy femináció gumi lobbistának nevezel. Vérig vagyok sértve, mindjárt megyek bőgni miattad a párnámba. Jaaaa, hogy téged is lehetne valami hímsoviszta, váltogatós, rinyálós f@szkalapnak nevezni? De ez nyilván az én kis femináci gondolatom, és veled az égvilágon semmi baj nincs, mert ha egy férfi dugni akar, akkor annak dugnija kell úgy, ahogy ő szeretne.

2020. okt. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok gumimániás femináci de:

Te leszel terhes? Nem

Te leszel egyedül a gyerekkel ha becsúszik? Nem

Neked kell abortuszra menned? Nem

Neked cseszheti szét a szervezeted (személyesen több ilyet is ismerek) a tabletta? Nem


Akkor miről beszélünk? Keress olyan nőt akinek gond ha szednie kell, ennyi. Nem kell ezen szenvedni.


Pont úgy ahogy te nem vagy köteles gumit húzni, úgy a nő sem köteles olyannal lefeküdni aki nem húz.


Ilyen baromi egyszerű:)

2020. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:
#4 Nem egy nővel találkoztam, aki el tud élvezni az análtól, ezért az egy hülyeség hogy szerinted nem jó.
2020. okt. 13. 12:33
 7/81 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon sok mindentől függ. Én nőként kifejezetten utálom, csak a macera van vele, kényelmetlen, figyelni kell stb.

Ettől függetlenül lehet bizalmatlan vagyok, de pl bennem mindig volt egy adott szintű para, ha nem én védekeztem, jól húzza e fel kiszakad, nem szakad stb.

Vannak helyzetek amikor viszont nem opció, kell és kész, akár a betegségek miatt akár a nem kívánt terhesség miatt.

De hogy erre kényszeríteni valakit azért ez elég erős, már eleve az hogy ha valakit erre lehet kényszeríteni akkor már ott régen nem stimmel valami.


A másik oldalt is egyébként értem, hormonokkal bombázni a szervezetét valakinek mindenképp hosszú távol következményekkel jár vagy járhat mintsem a férfinak gumit húzni, ahol a legrosszabb tényező az hogy kényelmetlen.

2020. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 A kérdező kommentje:
#4 Szóval a felhajtás a nőktől a "jaj az anál olyan kényelmetlen" címszóval egy nagy hülyeség. 😂
2020. okt. 13. 12:35
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, análnál oké terhes nem leszek, de ugyanúgy összeszedhető minden mindkét fél részéről, sőt. Szóval ez egy elég hülye példa volt :D
2020. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:
#7 Nem, nem kényelmetlen. Miért szexxel az ember? Élvezetből. Ha nem élvezed, akkor?
2020. okt. 13. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!