Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 A kérdező kommentje:
#20 🥱
2020. okt. 13. 12:44
 22/81 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként mondom, hogy a gumi nagyságrendekkel kisebb macera, mint egész hónapban mérgezni a barátnőmet. Ehhez nem kell "femnácinak" lenni, csak pusztán egy normális gondolkodású, ép elméjű embernek, aki legalább egy kicsikét tekintettel van a barátnőjére.
2020. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem egy tökéletes ellenpélda. Kérdezz meg ezer férfit, hogy tényleg annyira kényelmetlen-e az óvszer és meg fogsz lepődni, hogy a legtöbb válaszolónak nem rontja el az élvezetét.


Nem élvezed a szexet óvszerrel? Akkor ne dugj. Ilyen egyszerű. Ha egy olyan partnert akarsz aki mindenben egyetért, mert a nárcisztikus személyiséged nem tűri az ellenkezést, akkor vegyél egy robotot. Probléma letudva, boldog szexelést egy géppel - nyugi, ő az análfétisedre se fog panaszkodni.

2020. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

Felteszem a kérdést egyértelműbben, mert látom nem jött le mindenkinek a kérdés lényege.


MIÉRT NEM SZEMPONT HOGY A FÉRFI ÉLVEZZE IS A SZEXET, AMIKOR KIZÁRÓLAG EZÉRT CSINÁLJUK?

2020. okt. 13. 12:47
 25/81 anonim ***** válasza:
100%

Csak te vagy aki nem élvezi gumival. Nem vagy hajlandó engedni az elveidből, pedig sokan normális választ írtunk.


Akkor pedig mi minek engedjünk a MI elveinből, hogy neked adjunk igazat?

2020. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 A kérdező kommentje:

23 Mi az, hogy kérdezzek meg egy férfit? Szerinted én mi vagyok?


Mi az hogy ha nem élvezem a szexet gumiban akkor ne dugjak.😂

Istenem.... Na ez a femináci.

2020. okt. 13. 12:49
 27/81 A kérdező kommentje:
25 Én vagyok az egyetlen, aki nem élvezi gumiban? Ez biztos, hogy nem igaz.
2020. okt. 13. 12:50
 28/81 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2020. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:
28 Neked hány diplomád van? Milyen autód van? Jársz gyógykezelésre? Hogy hívják a kapitányt? Személyeskedünk még?
2020. okt. 13. 12:52
 30/81 A kérdező kommentje:
Vagy a tárgyról beszélünk érvek mentén 🙃
2020. okt. 13. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!