Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:
49 Huhhhh. Mély levegő. Szőrös lábú provokátor vagy csak. Csak személyeskedsz érvek nélkül és nem az érdemi részéhez szólsz szóval a továbbiakban ignorállak.
2020. okt. 13. 14:24
 52/81 anonim ***** válasza:
82%
Szőrös lábakra is gerjedsz, hogy ennyiszer leírod ezt? :D
2020. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogom senki kedvéért mérgezni a testem. Ha a pasinak nem tetszik, akkor koccolhat
2020. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:
53 Nagyon jó érv. Akkor gondolom tőlem is elfogadod azt az érvet, hogy nem fogok leélni egy életet élvezet nélkül és szex nélkül és akinek ez nem tetszik az koccolhat.
2020. okt. 13. 14:34
 55/81 anonim ***** válasza:
89%

Istenem, milyen lúzer férfiak vannak...

Valamiért az én barátomat nem zavarja a gumi, mégis isten az ágyban és nem várja el, hogy mérgezzem magam. Hihetetlen, mi?

24/L

2020. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, garantálom neked, mind készségesen elfogadjuk, hogy nem velünk akarod leélni az életed. :D
2020. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

#54

Senki nem fog kétségbe esni, ha nem kell elutasítania téged, hiszen láthatóan senkinek nem kellesz.

2020. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
100%
Hallejujah! Csak tőlem maradj távol.
2020. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
87%

még mindig senki nem érti ám, hogy ki kötelez téged arra, hogy leélj egy életet élvezet nélkül... állításod szerint senki. Akkor? Mit rinyálsz? Semmi nem kötelező, nem maradhatnánk ebben? Neked fontos hogy ne legyen műanyag a brokikádon, egy nő meg nem szeretne hormonzavarosan élni élete végéig. Mondjuk súlyozhatnám, de minek, úgysem értenéd, de persze ez is azért van, mert töööökre okos vagy :).... Amúgy bár szőrös lenne a lábam ;)


Na elfogyott a zoo csemege, irány vissza cuclizni, little monkey :)

2020. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:

#55 Szerintem éppen a barátod a lúzer férfi. :)


#59 Neked több profilod is van itt? Vagy miért írsz ugyanabban a sítlusban mint az eggyel kevesebb pöttyös troll?

2020. okt. 13. 14:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!