Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%

mindenki troll itt akkor szerinted? Mert úgy tűnik, nem csak én nem értek egyet veled... Van 5 darab "pötty", azt lehet felezni, az összesen 10, szerinted a 100ezer felhasználóból nincs többnek mittudomén hány pöttyös válaszadási rátája? :D

Summa summarum, le vagy s(z)avazva, bár egyébként annyira jók a válaszok (nem a tieid, nyugi), hogy sajnálom, ha ez kimaradt volna a napomból :)

2020. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:

Egyébként tökéletesen szemléltetitek a problémát amiről beszélek. Meg se vagytok hajlandóak hallani azt amit mondok, pedig érvekkel válaszolok, de csak nyomjátok a trollkodást, a személyeskedést és a demagógiát ezerrel.

Igazi femináci tempó.

2020. okt. 13. 15:01
 63/81 A kérdező kommentje:
61 Nagyrészt troll válaszokat kapok, igen. A tieid főleg azok. Nem az az elvárásom, hogy mindenki egyetértsen velem, hanem az, hogy érveljen.
2020. okt. 13. 15:03
 64/81 anonim ***** válasza:
100%
Hol érveltél rendesen? Mindenhol azt nyomod hogy ez olyan mint az anál
2020. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
100%
egyébként megfordult már kérdező a fejedben hogy az anál nem feltétlenül kínszenvedés egy lánynak?
2020. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:

64 Például itt:


"Szeretném, ha ezt átgondolnánk.


Miért szexel az ember? Élvezetből.


Ha kiveszed a szexből az élvezetet mi marad?


Ez nem szükséges rossz, mert az egésznek az értelme veszik el.


Neked talán szükséges rossz, mert te ugyanúgy élvezed, ugyanazt érzed szinte. Nekem nem szükséges rossz és nem kényelmetlenség, mert a lényegét, az egész értelmét veszi el."


Itt:


"Azt írtam, hogy nekem nem pusztán kényelmetlen mint neked, hanem a lényegét veszi el az egésznek. Ha nem élvezem a szexet akkor miért csinálom?"


és itt:


"MIÉRT NEM SZEMPONT HOGY A FÉRFI ÉLVEZZE IS A SZEXET, AMIKOR KIZÁRÓLAG EZÉRT CSINÁLJUK?"

2020. okt. 13. 15:09
 67/81 A kérdező kommentje:
65 A gumi sem feltétlenül kínszenvedés egy férfinak. Csak azt mondom, hogy van olyan férfi akinek igen és én ilyen vagyok. Ahogy van olyan nő akinek kínszenvedés az anál. Remélem ebben egyetrtünk.
2020. okt. 13. 15:11
 68/81 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Többen (én is többször) leírták, hogy semmi nem kötelező, különbözőek vagyunk, stb. Akkor meg mi bajod van? Te feminácizol le a kérdésedben alapból nőket, akik nem szeretnének gyógyszert szedni, vagy esetleg nem is szedhetnek, mert trombózisra hajlamosak, neked mi bajod lesz a gumitól, hm? Azonkívül hogy cirkuszolsz rajta? És mi az, ha nem érv, hogy a gumi nem jár esetlegesen maradandó (nem kevesen vannak sajnos...) egészségkárosodással, a hormonozás meg igen? Milyen érvet szeretnél még?
2020. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 A kérdező kommentje:

68. Na, ezzel a fajta válasszal semmi gondom, mert erre lehet érdemben reagálni. Nem sért önmagában az, hogy nem értesz egyet és a tárgynál maradtunk személyeskedés nélkül.


Akkor tételesen:

-"Többen (én is többször) leírták, hogy semmi nem kötelező, különbözőek vagyunk, stb. Akkor meg mi bajod van? Te feminácizol le a kérdésedben alapból nőket, akik nem szeretnének gyógyszert szedni"


Nem azt feminácizom le, aki nem akar/nem tud gyógyszert szedni és ehhez megfelelő partnert keres, hanem azt, aki szerint ez az egyetlen elfogadható megoldás és amelyik férfi nem akar gumiban szexelni az ne szexeljen. (több ilyen válasz is volt és máshol is láttam ezt)


-"neked mi bajod lesz a gumitól, hm? Azonkívül hogy cirkuszolsz rajta?"


Az a bajom lesz tőle, hogy nem fogom élvezni a szexet, márpedig az ember az állatoktól eltérően nem faj fenntartási alapon szexel egymással, hanem az élvezet miatt. Meg egyezhetünk szerintem abban, hogy ez egy fontos része egy kapcsolatnak és mivel a kapcsolat partneri így mindketten élvezniük kell ezt.


-"És mi az, ha nem érv, hogy a gumi nem jár esetlegesen maradandó (nem kevesen vannak sajnos...) egészségkárosodással, a hormonozás meg igen?"


Ez egy érv, elfogadom. Ebben van igazság. Éppen ezért kell -ha jól tudom- kivizsgáltatnia magát egy nőnek mielőtt felírnak ilyen készítményt neki. Nem tagadom, hogy ennek van kockázata. Már csak azt kell mérlegre tenni, hogy a nő hajlandó-e kockázatot vállalni egy jó szexuális életért vagy nem?

Ha pedig ez a kockázat túl magas, akkor hajlandóak vagyunk-e másfajta kockázatot vállalni egy mindkettőnk számára kielégítő szexért cserébe?


Például miért nem egy valid megoldás a megszakításos és naptáras védekezés kombinációja egy hosszútávú kapcsolatban? Ez gyógyszermentes. Igaz magasabb a kockázata, de vajon megér-e pár % kockázat elkerülése egy sokkal rosszabb minőségű szexet?

2020. okt. 13. 15:34
 70/81 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg most azt pártolod, hogy inkább megszakítással, meg naptár módszerrel védekezzetek, mintsem gumit húzz?


Beteg vagy, ember... ez nem egy pár százalékos kockáztatás. És persze ha kiderül, hogy jön a baba, te simán lelépsz, mert pasi vagy.

2020. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!