Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok gumi lobbista csaj?

Figyelt kérdés

Sok nő, főleg itt azon a véleményen van, hogy a női fogamzásgátlás az nem út és bármi van, akár hosszútávú, akár rövidtávú a dolog a fickó húzzon gumit és pont nem érdekli őket, hogy ez egy férfi élményét iszonyat módon eltudja venni.

Ez teljesen telibe van szarva és az ő szervezetének egészségtelen a fogamzásgátlás tehát a fickó dugjon gumiban élete végéig és lehetőleg szokjon hozzá és vágjon jó képet mellé különben a rossz szexuális élet is az ő hibája lesz. 😄


Csak szerintem beteg ez a hozzáállás? Én talán meg tudnám számolni a két kezem összesen, hogy hányszor volt rajtam gumi életemben. Soha nem tudnék így élni és messziről elkerülném azt a nőt, aki erre akarna kényszeríteni.



2020. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:

40

"a gumi egy szükséges rossz ahhoz hogy következmények nélkül szexelhessen az ember.„


Szeretném, ha ezt átgondolnánk.

Miért szexel az ember? Élvezetből.

Ha kiveszed a szexből az élvezetet mi marad?

Ez nem szükséges rossz, mert az egésznek az értelme veszik el.

Neked talán szükséges rossz, mert te ugyanúgy élvezed, ugyanazt érzed szinte. Nekem nem szükséges rossz és nem kényelmetlenség, mert a lényegét, az egész értelmét veszi el.

Azért vagy femináci, mert elvárod tőlem, hogy élvezet nélkül szexeljek vagy ne szexeljek egyáltalán és úgy hirdeted ezt, mint az egyetlen megoldást.

2020. okt. 13. 13:20
 42/81 A kérdező kommentje:

Az anált azért hoztam példaként, hogy bele tudd élni magad milyen érvelés is ez valójában. És át tudd érezni farok hiányában is, hogy milyen az élvezet nélküli szexet alapként elvárni.


Tegyünk kompromisszumot, mit szólsz? Minden páros héten gumiban van szex és minden páratlan héten anál van. Ebbe vajon belemennél?

2020. okt. 13. 13:26
 43/81 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy femináci, mert elvárod tőlem, hogy élvezet nélkül szexeljek vagy ne szexeljek egyáltalán és úgy hirdeted ezt, mint az egyetlen megoldást.


Annyira ostoba vagy de komolyan. Nem hirdetek semmit, leírtam szépen hogy 1. én sem szeretem, sosem szerettem 2. mindegy hogy védekezik az ember a betegségektől nem véd más 3. senki nem kényszerít rá, keress olyan lányt aki nem várja el hogy gumit húzz 4. hirdetem... persze. Egyszerűen csak van normális racionális magyarázat arra hogy miért ragaszkodik egy lány hozzá.

Mellesleg olyan nagyon hirdetem, hogy az elmúlt 5 évben nagyjából 3x ha találkoztam vele, mert nem szeretem, nem várom el hogy használja a partnerem, gyógyszert szedek mert én így döntöttem, és nekem is sokkal jobb nélküle. Ettől függetlenül nem értek egyet veled.

A megoldás továbbra is az hogy megfelelő partnert keresel és megoldódik a problémád.

2020. okt. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
87%
Az análos kompromisszumodnál pedig te lennél legjobban meglepődve ha erre igent mondana valaki... csak mondom.
2020. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:

43 Nyilván megfelelő partnerem van. Ne haragudj, akkor nem rád vonatkozik konkrétan amit írtam. Nehéz megmondani hogy ki kicsoda így hogy csak számokat és zöld pöttyöket látok.

Viszont jelentős az oldalon az a tábor, aki szerint hülye az aki gyógyszerrel védekezik, hülye aki megszakitasosan védekezik, hülye aki naptáros módszerrel védekezik és az egyetlen megoldás a gumi.

2020. okt. 13. 13:37
 46/81 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha megfelelő partnered van:

1. mit keresel itt?

2. mit cirkuszolsz? :D Nem rohadt mindegy neked, hogy más nők akik NEM a te nőid, erőltetik a gumit? :D


Többieket meg nem értem, mit etetitek a hülyegyerek trollt...

2020. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:

46 Baj ha nem tetszik, hogy ez az elmebaj tűnik a nagyrészt elfogadott nézetnek?


De ha ugyanebben a stílusban válaszolok, akkor:


Figyu, ha neked olyan partnered van akire ezt rá tudod erőltetni és ezzel egyetért akkor,

1 Mit keresel a kérdés alatt?

2 Mit érdekel téged, hogy másnak ez nem tetszik?



A párbeszéd soha nem lehet kifogás. 🙂

2020. okt. 13. 14:17
 48/81 A kérdező kommentje:
46 Bocs a hülyegyerekezés lemaradt. Annyira nem termeszetes ez számomra, hogy lefelejtettem, de észre vettem és pótolom, hülyegyerek.😊
2020. okt. 13. 14:19
 49/81 anonim ***** válasza:
43%

Elmebaj? :)


Te kis hülye. Én szedek gyógyszert egyébként, de egy ilyen kis paprikajancsi lúzerrel akkor se kefélnék óvszer nélkül, ha fejen áll. Na nyomj valami frappáns választ erre, Józsikám, aztán haladjunk ;)

2020. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
83%
Az análfétises provokátor újra lecsapott. :D
2020. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!