Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyire paraznatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire paraznatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint 5 eve szedek fogamzasgatlot... egyik nap bevettem a szokott idoben es ra 1 orara nagyon durva hasmenesem volt (1x)... ra 4-5 napra szexeltem a baratommal , de nem elvezett el bennem ...a tobbi nap teljesen normalisan beszedtem a tabit a szokott idoben . Tudom hogy van ra esely h terhes legyek es vedekezni kellett volna de nagyon kicsi az esely , nem?
2019. okt. 28. 11:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

ez nem úgy működik, hogy egy nap kihagyod és akkor terhes leszel. Ez igen erős hormon és hónapok kérdése amíg teljesen távozik a szervezetedből. Egy kihagyás nem ad semmit. Fogd fel úgy, hogy eddig 99%-ban voltál védett, míg aznap csak 98%-osan.

Ha pedig nem is élvezett el, akkor tök feleslegesen parázol

2019. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Igen , köszi. eddig ezzel nyugtattam magam.

csak eléggé rá vagyok parázva erre a témára és mindig nagyon figyeltem rá hogy normálisan szedjem stb.. Viszont ez így alakult aztán kicsit rástresszelek

2019. okt. 28. 11:46
 3/33 anonim ***** válasza:
68%

"ez nem úgy működik, hogy egy nap kihagyod és akkor terhes leszel."

DE ÍGY MŰKÖDIK!!!

EGYETLEN nap kihagyás is okozhat terhességet!!!

Persze akkor, ha elindul egy peteérés. Ha nem indul el, akkor nem lesz terhesség.


Nem kellene elolvasni a leírását?

2019. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
99.99% hogy védett voltál, ha rendszeresen szeded a készítményt akkor egy nap kihagyás még nem szünteti a védettséged. A hasmenés attól is függ, hogy volt-e valami az emésztőrendszerben, idő kell amíg a készítmény eljut a vastagbél-traktusig (onnan szívódik fel), lehet teljesen normálisan maradéktalanul felszívódott a készítmény. Gond akkor van, ha tartós, több napon át tartó hasmenésed van.
2019. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

😀😀😀jaj mar csodalkoztam hol vannak a parasztok


5 evnyi tabletta szedes utan ne probalj mar beallitani olyannak aki nem tud gumit venni. Tudatosan figyeltem erre eveken keresztul , volt egy alkalom amikor nem . Nyilvan nem lenne megtartva a gyerek...


Kar volt kiirnom a kerdest 😀👍

2019. okt. 28. 12:24
 6/33 A kérdező kommentje:

5.

Koszi a valaszodat ,valoszinu stressz miatt volt mert masnap egy nagyon komoly prezentaciot kellett tartanom az egyetemen es szerintem amiatt volt ...

2019. okt. 28. 12:25
 7/33 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg nem tudom, miért a kérdező nem létező farkával kell verni a csalánt.

Az összes ilyen gyógyszer leírásában az van, hogy 12 ÓRA kihagyás még nem probléma.

DE EGY NAP MÁR IGEN!!!

És ha abban az egy napban elindul a peteérés, azt utána már az isten sem állítja meg.


Vagy pedig kérdezz orvost.

2019. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

DE ÍGY MŰKÖDIK!!!

- de így működik, kérdezd meg a nőgyógyászt


EGYETLEN nap kihagyás is okozhat terhességet!!!

- elárulom, hogy rendszeres szedés mellett is jöhet terhesség, mert nem véd 100%osan.

2019. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Közben megjött , köszi.

Bírom aki idejár paráztatni az embereket. Amikor amugy is rohadt kicsi az esély valamire és full stresszben van az ember. meg kell ragadni azt az 1 %ot és lovagolni kell rajta h mennyire felelőtlen a másik..

2019. okt. 28. 12:44
 10/33 anonim ***** válasza:
28%

"Közben megjött , köszi."

Azt ugye tudod, hogy ez sem véd 100%-osan?

Terhesség alatt is megjöhet még 1-2 hónapig, csak általában gyengébben.

Mondjuk az már tényleg ritkaság, hogy teljes erejű vérzés mellett terhesség is legyen.

2019. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!