Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyire paraznatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire paraznatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint 5 eve szedek fogamzasgatlot... egyik nap bevettem a szokott idoben es ra 1 orara nagyon durva hasmenesem volt (1x)... ra 4-5 napra szexeltem a baratommal , de nem elvezett el bennem ...a tobbi nap teljesen normalisan beszedtem a tabit a szokott idoben . Tudom hogy van ra esely h terhes legyek es vedekezni kellett volna de nagyon kicsi az esely , nem?
2019. okt. 28. 11:27
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Persze nyilván:D


Szedem 5 éve a gyógyszer , egyszer volt hasmenésem, az is lehet h felszívodott normálisan, utána 5 szemet még beszedtem mielőtt szexeltem a barátommal és el se élvezett bennem, Se hányingerem se mellfeszülés semmi tünet és meg is jött, és még mindig parazzak h terhes vagyok. ok, akkor az utcára se megyek ki mert lehet rámesik egy tehén a levegőből


:D jó isten

2019. okt. 28. 12:52
 12/33 A kérdező kommentje:
Alapból gyógyszer mellett gyengébben jön meg, mert az nem igazi vérzés. Full ostobaságokat írkálsz, minek osztod ebben a topikban az észt?
2019. okt. 28. 12:56
 13/33 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, kérdező, te is csak a jól hangzó hazugságokat szereted hallgatni.

Na, ez pech.

Léleknyugalommal beszéld meg a témát az orvosoddal, ha idáig nem sikerült volna.

Lesz majd meglepetés...

és, ha nem vetted volna észre, nem azt mondtam, hogy 1 nap kihagyástól majd azonnal terhes leszel.

De az esélye megvan!

És az égvilágon semmit nem számít, hogy hány éve szeded, mert pont másfél nap alatt ürül ki annyira belőled, hogy utána már terhes lehetsz.

Ezért kell naponta szedni.

Amúgy ez azért van, hogy kelljen nagy hormonadagokat beszedni. Ez egy kompromisszum a hatékonyság és a kímélet között.


Ami pedig a terhességi havi vérzést illeti: előfordulHAT.

NEM mindenkinél.

De az, hogy megjött a vérzésed, NEM jelenti automatikusan azt, hogy "ujjé, már nem lehetek terhes",

Mondom: orvost kérdezz.

2019. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Az eselye barmelyik modszer rendeltetesszeru hasznalatanal megvan mert egyik se 100%os.


Nem all modomban ilyennel rohanni az orvoshoz ,ugy h menstrualok es semmi problemam es 2 honapja voltam rakszuresen. Nem fogok kethavonta rohngalbi orvoshoz ,nem vagyok paranoid mint te.

2019. okt. 28. 13:14
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell azonnal rohannod, annyira tényleg nem súlyos a probléma.

De pl. telefonálhatsz.

Vagy megkérdezheted legközelebb.

Idáig miért nem kérdezted, és miért nem olvastál a témában?

Végül is fontos kérdés, nem?

Amúgy itt is volt már róla szó... utoljára pár hónapja.

De rendszeresen előkerül a téma.

2019. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Olvastam rola , tobb honap mire kiurul a gyogyszer a szervezetbol. Mint mondtam nem is elvezett el bennem a parom, valakik hosszu evekig ezzel a modszerrel vedekeznek , tehat ez nem egy altalanos helyzet volt h nem vettem be a tablettat es masnap belemelvezett a baratom,napok teltek el . Azt nem ertem minek akarod erositeni bennem azt ami tizezer nobol egyel tortenik meg es egyertemu h nem en vagyok az te meg meg mindig kotod az ebet a karohoz ...
2019. okt. 28. 13:32
 17/33 anonim ***** válasza:
87%

"tobb honap mire kiurul a gyogyszer a szervezetbol"

Ez igaz, ez a másik véglet.

Aki nehezen esik teherbe, azt 1-2 hónapig még zavarhatja a gyógyszer.

Aki könnyen, azt csak fél napig.

A kettő között bármi lehet: termékeny vagy terméketlen időszak, vagy hogy éppen milyen passzban vagy, stb.

Olyan is van, aki évek alatt is nehezen esik teherbe, bármiféle gyógyszer nélkül.


Mondom: az, hogy mióta szeded, az égvilágon semmit nem számít.


És azért írok, hogy ne ringasd magad rózsaszín ködben, amiből aztán igencsak fájdalmas az ébredés.


A "napok teltek el", az pedig pont jó: ha a kihagyott napon elkezdett érni egy petesejt, akkor lehet, hogy pont addigra érik meg, mire jönnek a fiúk.

Akkor már teljesen mindegy, hogy közben mennyi gyógyszert szedtél, mert EZT már NEM állítja le!


Ezt azért írom meg, hogy TUDJAD, mi történhet, és ne vajákos módszereket használj (t.i: ha pár napja volt, akkor már nyugodtan lefeküdhetünk).

NEM.

Ha ilyen történt, akkor - ahogy a gyógyszer leírása is mondja - A CIKLUS VÉGÉIG nem vagy védett.


Még mindig elolvashatod!

2019. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Aha , tehat kihagyok egy szem gyogyszert akkor maris elkezd erni egy petesejt es ha 5 napig szedem utana a gyogyszert akkor az nem er semmit de ha mar 7 napig szedtem (amit a tajekoztato ir h kiegeszito vedekezes eddig szukseges ) az mar rendben van ..kikezdhetetlen a logikad kar vele veszekendi
2019. okt. 28. 15:09
 19/33 anonim ***** válasza:
78%

Pedig ezt is jó lenne, ha értenéd:

Ha megérik egy petesejt, az pár napig marad életképes - akkor, ha nem termékenyül meg.

Tehát ha a tájékoztató ezt mondja, akkor ezt veszi figyelembe.

Ha ez UTÁN akciózol, akkor már nem lesz ott érett petesejt még akkor sem, ha addig lett volna.


EZÉRT érdemes érteni is, hogy mit miért mondasz, és nem csak betanulni.

2019. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
ok
2019. okt. 28. 17:11
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!