Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyire paraznatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire paraznatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint 5 eve szedek fogamzasgatlot... egyik nap bevettem a szokott idoben es ra 1 orara nagyon durva hasmenesem volt (1x)... ra 4-5 napra szexeltem a baratommal , de nem elvezett el bennem ...a tobbi nap teljesen normalisan beszedtem a tabit a szokott idoben . Tudom hogy van ra esely h terhes legyek es vedekezni kellett volna de nagyon kicsi az esely , nem?
2019. okt. 28. 11:27
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Én nem rosszindulatot feltételeztem úgy írkálsz minthogyha full hülye lennék Te meg az ész.


Barátom is felcseszi magát h ilyeneken izgulok amikor semmi okom nincs rá mert egy a millióhoz az esély.

Nem feltételeztem rosszindulatot , sziplán árad belőled és érzem. amikor 0,000001 százalék az esély rá hogy terhes valaki akk azt megnyugtatni szokás nem még beparáztatni .


És egyébként meg nem igaz h szerencsém volt. több barátnőm a megszakításos módszerrel védekezik és soha semmi gondjuk nem volt.

2019. okt. 29. 16:27
 32/33 anonim ***** válasza:
77%

"több barátnőm a megszakításos módszerrel védekezik és soha semmi gondjuk nem volt."

Ezt most ugye viccnek írtad?

Orosz rulettezni is szeretnek? Ott is életben lehet maradni kis szerencsével elég sokszor.

Vagy valaki ott nem termékeny, az is lehet.


Azért írtam ennyi mindenről, mert időnként akkora butaságokat mondtál, amit helyre kellett tenni.

Ráadásul nem csak te tanulhatsz belőle.

2019. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de teljesen feleslegesen írkáltál mert nem tanultam tőled semmit.

Nyilván én is tisztában vagyok vele, hogy a legbiztonságosabb védekezni, Azonban egy ilyen kérdés alatt feleslegesnek tartom azt a fajta kioktatójellegű stílust amit itt lenyomtál.


tabletta szedése mellett nem élvezett el bennem a barátom, és te még azokután hogy megjött és tesztet is csináltam még jössz okoskodni.. még jó h felcseszed az agyam

2019. okt. 29. 16:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!