Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyire paraznatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire paraznatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint 5 eve szedek fogamzasgatlot... egyik nap bevettem a szokott idoben es ra 1 orara nagyon durva hasmenesem volt (1x)... ra 4-5 napra szexeltem a baratommal , de nem elvezett el bennem ...a tobbi nap teljesen normalisan beszedtem a tabit a szokott idoben . Tudom hogy van ra esely h terhes legyek es vedekezni kellett volna de nagyon kicsi az esely , nem?
2019. okt. 28. 11:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy beleszólok, de nem lehet hogy amiatt is hogy nem tartasz szünetet? (Vagyis gondolom, hogy nem, mert egy rendes doki is elszokta mondani, hogy hiába minimális a hormontartalom, 2-3 évente érdemes egy 3-6 hónap, ha lehet akkor akár egy év, szünetet tartani)

Azt is elbírnám képzelni, hogy picit rosszul ettél valamit, vagy szimplán olyanokat ettél egymás után amik kevésbé “szeretik” egymást. (Tényleg bocsánat hogy beleszóltam de nőgyógyásznak tanulok és rögtön ezen meg is akadtam)

2019. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Marmint hogy attol volt hasmenesem? Azt nem tudom


Viszont tudom hogy esedekes lenne szunetet tartani mert igy nem a legegeszsegesebb,mondja nekem is a doki

2019. okt. 28. 21:38
 23/33 A kérdező kommentje:

Sajnos vagy nem sajnos nekem nagyon bevalt a tabletta nagyon szeretem hogy tudom h mikor fog megjonni plussz szerintem a legkenyelmesebb modszer..nalunk sokszor van h felkel a baratom az ejszaka kozepen es meg felalomban megjon a kedve a dologhoz ..

Tudom h sok mas alternativa van mar a gumin kivul is de oszinten szolva nem is vqgyok tajekozott annyira

2019. okt. 28. 21:43
 24/33 anonim ***** válasza:

Tudom énis nagyon szeretem, én nemrég kezdtem a szünetet. Sajnos ilyenkor vagy óvszer és akkor akár mindig tartani kéznél (hajnali dolog ismerős és érhető, másik opció mondjuk még spirál lenne de nem tudom mennyire akarnál még mondjuk 2-5 évre elköteleződni a gyerekmentesség oldalán😁)

Igazából elképzelhető, hogy emiatt is volt hasmenésed, bár kicsi esélyt látok rá. Nekem a saját nőgyógyászom pl 3 év után mondta hogy nem is ír többet fel, tudta hogy nem mozdulnék/nánk ,mint lányok, nők, ki a kényelemből (pl amiket te is felsoroltál) de többet ártasz azzal hogy nem hagyod abba, ezért is volt nekem kicsit furcsa.

Kell hagynod a szervezeted is regenerálódni, lehet picit telítődik is, de akkor szerintem többször lenne hasmenésed.

Nem lebeszélni akarnálak róla, mert tényleg jó dolog, de lehet egy időre váltanod kellene, tényleg 3-6 hónap (addig mondjuk óvszer) és ha nem állna vissza a szervezeted akkor viszont ki kellene vizsgálni, hogy mi történt abban a plusz időben amíg szedted a gyógyszert (ilyenkor derülne ki hogy mondjuk túlságosan lecsökken a hormonszint vagy nem képes visszaállni a szervezet, akkor más gyógyszer is kell (remélem az 5 évet nem egy gyógyszerrel szedted végig, vagy ha igen akkor fél-egy évente volt májfunkció vizsgálat) komoly dolgokat okoz, ha hosszabb távon szeded a gyógyszereket de azért vannak hogy utána ha később szeretnél gyereket akkor lehessen, illetve hogy ne legyen komoly cikluszavarod

2019. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Az új, csökkentett hormontartalmú szerekkel 𝐞𝐥𝐯𝐢𝐥𝐞𝐠 nem kell szünetet tartani soha.

Persze ehhez hozzá tartozik a félévenkénti kivizsgálás, hogy minden rendben van-e.

2019. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet is h megnyugtassam a 68%os valaszadot, nem vagyok terhes
2019. okt. 29. 15:50
 27/33 anonim ***** válasza:
63%
Eltelt már 3 hét azóta, hogy lefeküdtetek?
2019. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
el
2019. okt. 29. 16:07
 29/33 A kérdező kommentje:
és mint írtam meg is jött, uh befejezheted
2019. okt. 29. 16:09
 30/33 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, miért nézel ki mindenkiből rosszindulatot.

Elég rossz helyen élhetsz.


Ha megvolt a 3 hét, akkor jól működik már a teszt, szerencséd volt.

Még azért leírom, ha nem tudnád: ha túl korán teszteltél volna, akkor fals negatívot is kaphatsz.

Egy egészen pici embrió még nem termel annyi hormont, amennyi beindítja a tesztet.


Mondjuk tényleg nagyon kicsi volt az esély, de már hallottam itt egyet-mást.

De most már megnyugodhatsz.

Csak legközelebb tényleg olvasd el a tájékoztatót!

Nem a szomszéd Józsi bácsitól kell megkérdezni az ilyet, és itt a Gy.k.-n is kaphatsz téves véleményeket.

2019. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!