Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim válasza:
77%
Szerintem az orális szex a szeretkezés része. A férjem nagyon szeret kényeztetni és azt is szereti, ha én csinálom. És én is szeretem! Sok pasi lép konkrétan ezért félre, mert nem kapja meg a párjától...
2009. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim válasza:
69%
Biztos,hogy furcsa de ez majden hogy mára a sex részévé vált illetve ha meg fogod etnni ha neked jól esik gondold hogy a párodnak is jól fog majd.Először lehet zavaró lesz de utána meg már várod csak lazitsd el magad és add át az élvezeteknek a tested.
2009. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
83%
Nem találom undoritónak vagyis csak akkor ha fünek fának .Ha annak csinálod akit szeretsz és tökéletesen megbizol benne akkor örömöd leled benne.De nem mindenki csinálja és ez is teljesen normális.Most már az a felfogás hogyha nem szexfilmet forgatsz a hálószobádban és nem csinálsz bizonyos dolgokat akkor tuti hogy unod a szexet.Azoknak akik azt irták hogy a kérdezö csak ugy szeretkezik mint egy fatuskó azt mondom hogy nem csak az orális szex elégithet ki.Orális szexen kivül ezer olyan dolog létezik amiben örömüket lelik a párok.27 éves feleség
2009. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim válasza:
41%

Szia!

Szerintem úgy lettünk megteremtve, hogy egyszerre élvezzük a szexet, és nem úgy, hogy az egyik "kilógjon"!

Számomra is felháborító, hogy mi megy manapság...ebből talán leszűrhető, hogy nem vagyok orális szex párti...meg egyéb ilyen pszichológus kezelésére szoruló egyének fantáziájából kipattanó őrültségeket sem támogatom!Ezek már rég nem arról szólnak, hogy "Szeretlek"!Hanem arról, hogy kihasználjuk a másikat!Ennyi.

Az előttem szólóknak; az orális szex mellett érvelőknek pedig üzenem, hogy súlyos tévhitben élnek!

2009. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
57%
Jaj....én szeretem az orális sexet, nem hülyézek le mást aki nem szereti, de azt is elvárom hogy engem se ítéljenek el....csak mert szeretm a párom minden porcikáját...mindenki csinálja azt ami jólesik és találja meg a párját aki szintén arra vágyik...
2009. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
73%

De ostoba vagy, te 50%-os.. Te csak az érdeked nézed, ha a párodnak jó, nehogy már te hoppon maradj.. HA szereted, akkor adsz neki úgy is, ha abban a pillanatban épp nem kapsz tőle konkrétan semmit.

Gondolom, te nem adsz neki puszit, ha ő nem ad, nem főzöl neki kávét, nem kedveskedsz neki semmivel érdek nélkül. Az orális szex egy önzetlen élvezetnyújtás a párodnak, aki ezt szintén tudja és hálás neked. Akkor lenne baj, ha a pasi csak csak ezt akarná és hanyagolna, veled soha nem foglalkozna. Ez a kihasználás. De az orális szexnek helye van egy párkapcsolatban, de nem kötelező senkinek.. Szóval hülyeség elítélni azokat, akik nem szeretik, vagy azokat, akik szeretik. Magánügy.


22L

2009. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim válasza:
56%
Az előzőhöz!Természetesen akkor adok neki puszit, amikor kedvem van, de az oriális szexet akkor is megalázónak látom!
2009. okt. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
73%
Az elég nagy baj, ha ugy érzed a párodnak a száddal orgazmust okozni megalázó....
2009. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim válasza:
28%
teljesen egyetértek a kérdezővel :)
2011. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!