Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 érdeklődő35 ***** válasza:
53%

ha azt írosd, hogy valószínűleg lesznek még rá kísérletek, akkor az eléggé bíztató... :-) nem tudom, hogy az itteni hozzászólások, vagy valami más vezetett el eddig, de tanácsolom, hogy tényleg ne csak gondolati szintig juss el. hozzáteszem, hogy még utána sem kötelező megtenni NEked is! mivel eddig egy nagyon határozott ellenérzet volt Benned mindenféle orális izgatás ellen, ha most jó is lesz Neked, amit ő csinál, attól még ugyanúgy érezheted továbbra is, hogy Neked kellemetlen.a szexben szerintem semmi sem kötelező. ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogyha Neked jó lesz, akkor attól kezdve a Te fantáziádat is nagyon fogja izgatni, hogy ha Neked annyira jó, akkor a párodnak is mennyire izgató lehet majd :-) és akkor egyszer el fog jönni a pilanat, hogy egy alapos közös zuhanyzás után, amikor Te és úgy tisztogatod meg, hogy biztos legyél benne, hogy semmi olyíasmivel nem fogsz találkozni, (íz, illet...)amivel nem szeretnél, összeszeded bátorságod és meg fogod tenni. Talán először az ő örönmére, aztán mikor rájössz, hogy ez kölcsönösen is lehet jó, akkor a magadéra is ;-) sok sikert! :-)

és nem kell siettetned semmit. ha a gondolat, miszerint szeretnéd kipróbálni meg van Benned, minden a maga idejében meg fog történni

2009. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim válasza:
73%
Én is imádom az orált ha én csinálom akkoris és ha nekem csinálják akkor is...Szerintem k*rva jó érzés mikor látom a párom arcán h szinte elalél a gyönyörtől;) nincs ebben semmi gusztustalan
2009. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim válasza:
73%

1. a szex annál jobb minél mocskosabb!:-)

2. szopás nyalás nélkül nem lehet tökéletes a nemi élet!

3.Akit nem lehet fenn megcsókolni, azt lenn sem lehet /Dr.VeresPál/

4.Nem megbántásként de az tuti nem nyaltak még ki jól!

5.Hogyan alkothatsz véleményt olyan dologról amit ki sem próbáltál???

2009. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
77%
Gusztustalan?? Érdekes felfogás. Én imádom csinálni a pasimnak, mert látom, hogy ő is imádja! :) Szerintem a szexben nincsenek szabályok, addig mentek el, ameddig nektek belefér. Egyébként azt is gusztustalannak tartod, ha neked csinálják...?
2009. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is undorító. Sosem csinálnám, mert tudom, hogy a Pokolra kerülnék...
2009. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim válasza:
54%

Nah, akkor egy kicsit a masik oldal masik oldalarol/tol.


En egy olyan ferj vagyok, akinek a felesege szinten ilyen hozzaallasu.

4 gyermekunk van, nekem o a 3. baratnom volt, en neki a 4. baratja.

Mindketten szuzen mentunk a hazassagba.

Nincs okom azt feltetelezni, hogy barmilyen okbol valnank valaha is.

Parom nem szereti az oral szexet, az anal szexet, meg ugy altalaban veve csak "hagyomanyosan" gondolkodik. Nekem sem voltak ilyen elmenyeim, de le tudom fogadni, hogy nem is lesznek (bar ugye meg erhet meglepetes 4 gyerek utan is - hosszu meg az elet).

Probaltam kedveskedni neki tobbszor is, eleinte hidegen utasitott el, kesobb volt, hogy probara kerult sor - nem a megfelelo hangulatot hozta (elkacagta - elhuzodott, mint akit csiklandoznak a derekan). Ot nem ragadta meg. Neki is idegen a gondolat, hogy a peniszem a szajaba vegye. Mindemellett nem unalmas a szex vele, bar minden medium, minden film ezt sulykolja belenk, hogy enelkul nem leszunk teljes emberek. Azok vagyunk.

Mintahogyan nem probaltuk a kabitoszert, megsem erzem magam kevesebbnek, ugyanugy elfogadom, hogy o sem kivanja kiprobalni.

A szexualis elojatek in medias res-e, ha nem simogatassal kezdodik a szex. Nala eleg a teljes atnedvesedeshez a jobb kezem munkaja a felsotesttol az altajig csokolozas kozben (~2-3 perc). Tehat ha van ennel tobb ido, ennel is tobb adhato oral nelkul is.

A kerdezonek: a szex ugy lesz szep es jo koztetek, ha mindkettotoknek megfelel. Hidd el, egy ffi el tudja fogadni, hogy lemondjon az oral szexrol, ha szeret. Hosszu tavon is (nem ikrek a gyerekek :), 4 gyermek kihordasa pihenoidovel egyutt meg nem tul gyors folyamat).

Tehat, ha neked nem ok az oral, akkor ne tedd.

Ha neked nem ok az anal, akkor ne tedd.

Ha neked nem ok a kabitoszer, ne tedd.

Ha neked nem ok a dohanyzas, ne tedd.

Ha te nem eszel tehenszart, ne tedd. Hiaba is eszi sokmilliard legy.

Fogadd el, hogy nekik jo, es fogadd el azt is, hogy neked nem. Egyik csoport sem beteg, egyik csoport sem hibas.

Nem kell, hogy egyformak legyunk. Egy vak is meghalhat boldogan, noha semmit nem latott a vilagbol. Atelte maskeppen. A boldogsaga attol meg nem kisebb. Egy analt, oralt nem kedvelo is lehet boldog.

Ertsd meg, fogadd el, es keresd a sajat utadat.


Udv!

2009. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim válasza:
62%

Hát ez a Te véleményed, ha nem szeretnéd nem kötelező. Természetesen a férfiak többsége imádja és a nőké is. Én azért csinálom mert nem tartom undorítónak, és az is izgat, hogy látom a páromnak mennyire tetszik az amit csinálok. Örömszerzés az oka semmi más... Örömet okozol a másiknak vele. Ha nem viszonozza. Hát ha nem szereti nem fontos, de jobban szeretem ha kölcsönös a dolog.

A bacikról meg csak annyit, hogy ne ez legyen a kifogásod.:)

2009. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
84%
nem undorító, nem undorodok tőle, de van hogy nem kívánom. viszont olyan is van amikor nagyon szívesen és nagy szenvedéllyel csinálom. nekem ez hangulatfüggő
2009. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
48%
az,hogy bevegyem a barátom farkát a számba, az nem undoríto számomra. de ha nekem csinálnák, azt nem bírnám ki. azt már én is "undorítónak" tartom. v hogy mondjam..
2009. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim válasza:
57%

Mondjuk én srác vagyok, de nekem nem jön be... sztem nagyon gáz.. a rendes szex az a jó ez az orális dolog valahogy... puj :D

19/f

2009. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!