Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
88%
Nem tettetem hanem nagyon szeretem. Ha én csinálom azt is, és ha nekem csinálják azt is. (És ebben a nagy töbséghez tartozom) Mi ebben a gusztustalan? Ezzel az erővel a szex minden elemét tarthatnánk gusztustalannak.
2009. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:
Hát csak azért, mert szerintem a himvessző nem a szájba hanem a hüvelybe való.
2009. márc. 11. 08:50
 3/79 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ilyen, hogy "való". Nincs használati utasítás ráírva. Oda való, ahol jólesik mindkét félnek.

(A szám se csak evésre való, akkor ne is csókolódzak?)

2009. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
86%
A kezem sem simogatásra való ennyi erővel. Tudod, arra való, amire használod. A teflon pl az űrkutatásból és a hadiiparból jött. De szerintem a konyhaeszközökön is jól mutat.
2009. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
80%
én imádom csinálni,és a párom is szereti.szerintem ez oda-visza játék.milyen önző dolog lenne már az egyik fél csinálná,a másik nem???
2009. márc. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
85%

szexológus:

– Asszonyom, miért nem akarja a szájába venni a férje péniszét?

– mert azzal szokott pisilni!

– Szokott ön csókolózni?

– persze!

– Mivel?

– Természetesen a számmal!

– Azzal ammivel hányni szokott?

:DDDDDDDDD


Én nagyon szeretem csinálni a páromnak. A farkát is szeretem. Az egész pasit szeretem! Imádom tudni, érzeni, hogy milyen örömöket adhatok neki az orális szexszel. A számat sokkal ügyesebben tudom használni mint a vaginámat.

Szerintem szuper dolog (és szerinte is! :)))))))))

2009. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
80%
Hááát... biztos még nagyon fiatal vagy, kezdőként én sem szeretem csinálni, de idővel belejöttem, és semmi rosszat nem találok benne, sőt..úgyhogy remélhetőleg nálad is csak idő kérdése.
2009. márc. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha valakit a kérdásemmel megbántottam nem annak szántam.
2009. márc. 11. 09:53
 9/79 anonim ***** válasza:
81%
Ha 28 évesen még nem tudod elfogadni a másik testét, akkor ott már gondok vannak.
2009. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
79%

Nekem furcsa a hozzáállásod.

Nekem nagyon hiányozna valami, ha a szexuális életem csak magából a nemi aktusból állna. Azt meg igazságtalannak tartom, ha csak a fiú kényeztet én pedig nem csinálok semmit.

És vágyom is sok minden másra, csinálni és csináltatni is. Az undorító a lehető legellentétesebb azzal amit én érzek.

2009. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!