Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
87%
Uhh szegény...
2009. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
90%
Én eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat és a kommenteket, nem akartam belefolyni egy meddő vitába, de most már én sem tudom megállni, hogy megkérdezzem: akkor ti mit csináltok egyáltalán az ágyban??? Ezek szerint egyszerűen csak dugtok, aminek nem sok köze van a szeretkezéshez. Sajnállak titeket, mert egy rendkívül örömszerző dologból maradtok ki, de semmiképp sem akarok ítélkezni, mert nyilván oka van ennek. Talán vallási okok,neveltetési problémák, szexualitással kapcsolatos rossz élmények, vagy valami más. Természetesen erőltetni semmit sem szabad, de azért tudd, hogy változtatni sosem késő..!
2009. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 A kérdező kommentje:
Hát csodálkozom a válaszodon, a te párod talán kátlábon járó pénisz? Ugy beszélsz mintha csak ott lenne erogén zónája az embernek,nekem is van két kezem a páromnak is ezenkivül nyelvünk és nagyon sok más testrészünk is mint például a fül ( ami nállam az abszolut árzékeny elég beleszuszogni és kész vagyok)nyak, combok stb. szerintem nem kell részletezzem.És még nem beszéltem a különbözö poziciókról.Azonkivül lehet érzékien, vadul, erotikusan, játékosan a hangulatnak megfelelően.Van bőven miben válogatni és nem hiszem, hogy szegényebb lennék csak azért mert nem vagyok az oralis sex hive.
2009. márc. 12. 21:32
 54/79 anonim ***** válasza:
89%

Koszi a valaszokat, nagyon jokat nevettem rajtuk:))) Es hat persze foleg a kerdezo kommentjein...O

Kerdezo, imadom az oralt, nagyon, es mindegyikonk imadja, es ilyen szoveget amit te ide leirtal 28 evesen meg eletemben nem hallottam, de remelem nem is fogok, bocs, de nagyon durvakat irtal!

Ajanlom figyelmedbe a youtoube-n a szex, oralis szex reszt! Van mit tanulnod, mar bocs:) Meghogy minden oralnal beleelvez a ffi a no szajaba? Te ilyen hulyesegeket hol olvasol?

2009. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 A kérdező kommentje:
Köszönjük mi is, jót nevettünk, hogy egyesekbő mit ki nem hoz egy kis provokáció? :-)))
2009. márc. 12. 23:20
 56/79 A kérdező kommentje:
Jah és köszi annak, aki igyekezett felnőtt módra válaszolni jó tudni, hogy vannak kik hideg vérrel, ellenszenv nélkül olvassák az oldalt. A többi nem számit az a következö hülyeségre is ráharap.
2009. márc. 12. 23:26
 57/79 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Nem az a gond, hogy nem szereted az orális szexet, hiszen nem kötelező, hanem amiket a kérdésben és a kommentekben írtál arról, hogy micsoda gusztustalanság, stb.stb. Ez viszont már provokáció a nagy többség ellen, hiszen láthatod, hogy gyakorlatilag senki sem értett egyet veled, tehát érdemes elgondolkodni, hogy talán mégiscsak veled lehet a gond... Ha sokan mondják, hogy ég a házad, akkor talán tényleg baj van....

2009. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 A kérdező kommentje:

Jah...persze!Egy újabb bölcs megjegyzés.

Köszönöm, hogy nem adjátok fel, pedálozzatok csak úgyis unatkozom.

2009. márc. 13. 14:44
 59/79 érdeklődő35 ***** válasza:
91%

SZia!


Azt írtad, Te sem szereted, ha a párod orálisan izgatja a nemiszerved. de csak azért nem szereted, mert alapból undorítónak tartod, vagy volt ezzel kapcsolatban rossz tapasztlatod?

Én pl a fiúk azon részéhez tartozom, akik akár viszonzást nem várva is imádom a pátom csiklóját az orgazmusig kényeztetni. szerintem ha a te párod is szertné (és mint írtad neki nem lenne ellene kifogása, scak mert te nem engeded nem teszi) akkor a kísárlet kedvéért sziertem érdemes lenne megengednd neki hogy egyszer mikor a combjaidat csókolgatja, naylogatja, vagy akár csak finoman a bőröd fölött siklik e la szájával és leleh rá meleget, hogy csak érezd,a közelében van, engedd meg neki, illetve utaljra (pl fejének a továbbhúzásával öled felé)hogy kivételesen kipróbálhatja, hogy miylen örömet tudna ott a nyelvével, csókjaival okozni.

ez alapján el fogod tudni dönteni, hogy valóban nem tetszik ez a fajta örömszerzés NEked, vagy talán felülvizsgálod a mosteni meggyőződésed, és el fogadod máskor is ezt tőle. és, aha jól esett NEked, akkor talán megérzed, hogy mi lehet ebben jó a partnerednek is.

A lényeg, hogy szerintem csak meggyőződésből nem szabad véleményt alkotni (legalábbis ilyen esetekben)

Ha a későbbiekben meg úgy fogod éerezni, hogy talán mégse rossz, akkor már most jelezném, hoga a 69es pózban mindkét félnek maradéktalan örömben lehet része :-) -de, ha a úgy tapasztalnád, hoga a párodnak még Nálad is sokkal jobb, akkor temészetsen mint annyiszor máskor : hölgyíeké az elsőbbség!! míg NEked nem lesz maradéktalanul jó , illetve, míg nem érzed, hogy NEked mindjárt jó, ebben a testhelyezben is ki lehet várni a megfelelő pillanatot a kölcsönösségre ;-)

2009. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 A kérdező kommentje:
Utolsónak:nagyon szépen köszönöm a válaszod, már voltak a dologra kisérletek, és valószinü lesz is csak még szoknom kell a gondolatot. :-)
2009. márc. 14. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!