Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnak is undoritónak tünik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is undoritónak tünik az oralis sex (lányoktól kérdezem)?

Figyelt kérdés
Fel nem tudom fogni, hogy lehet ilyen gusztustalanságot tenni azzal akit szeretsz például.Szerintem a lányok nem is szeretik csak tettetik ugye?
2009. márc. 11. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
83%

baci melegágy?és te beengeded a hüvelyedbe?akkor miért?az sokkal érzkenyebb terület mint a szád...amugy mi csak fürdés után csináljuk szóval az "űrités sem gond....nagyon tul magyarázod azt hiszem:D egy frissen fürdött , tiszta kuki ami ott álldogáll és várja hogy kényeztesd, hát sztem nem gusztustalan:D

de arra ha jól láttam nem válaszoltál hogy neked csinálja e a párod?

2009. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
83%

Anális szex azért veszélyes, mert a lány záróizmai EGY ÉV alatt tönkremehetnek (nem vicc). Onnan kezdve olyan, mintha 90 éves lenne.


"nem hurrogtam le senkit"

Ez cím, amit kiírtál... na mindegy.

Megkísérlek CSAK a kérdésedre válaszolni:

Igen, akad még néhány prűd ember rajtad kívül is, aki utálkozik ezen. Nem sok.


"köztudottan minden parazita és más élősködő melegágya."

Nincs ott több, mint máshol. Főleg, ha frissen mosdott... azt ugye tudod, hogy az ember harapása veszélyesebb, mint a kutyáé? Ha már a területeket emlegeted: a száj belseje kész tenyészet. A kutyáé antibiotikumos.


"eldöntöd magadnak, hogy milyen a sexuális életem"

Elhiszem, hogy képes vagy többé-kevésbé normális szexre is. A prűdséged (remélhetőleg) ezt a részét nem érinti.


Ezzel együtt - amint látod - NINCSEN igazad a feltett kérdésben.

TENEKED nem kell ilyet tenni. Más imádja. Lehet, hogy a párod is - csak nem meri.

2009. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
90%

Igen kedves kérdező, ezt úgy hívják, hogy vélemény. Az a szomorú helyzet, hogy te magad sem méred fel mekkora butaságokat beszélsz.

A jó szó erre, hogy elítéllek, elítélem amit csinálsz, vagyis amit nem csinálsz, mert prűd vagy és bámulsz a világra mint a négyéves kisgyerek mint aki először lát tejbegrízt, hogy a lányok csak megjátsszák az orális szex örömét. Mellesleg embert nem láttam még ennyire fröcsögve és gyűlölködve beszélni az orgazmusról. Ha valaki ennyire agresszíven dementálja a szexualitás e fajtáját ott minden bizonnyal lelki okok húzódnak a háttérben tudat alatt, valamilyen elfeledett gyerekkori trauma, vagy neveltetési zsákutca okán. Viszont a párodat NAGYON nem irigylem, és különösen nagy fokú naivságra vall a jelen szexuális életviteled kapcsán kijelenteni, hogy tökéletes ami kettőtök között folyik.

Aki őrült, az nem tudja magáról, hogy őrült. Tudod, 22-es csapdája. :-)

2009. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező, igazából elszomorít avéleményed. elszomorít, hogy valaki aki a társa testének bármelyik tagját "paraziták melegágyának hívja". (Az, hogy tudatlanságból nem a szájával van problémád egy dolog)

Hogy fogod meg? Kesztyűvel? Undorral? Hiszen gusztustalan.

Ha neked csinálják (ami egyébként baktériumokkal jobban tele van, mint egy férfi pénisz) akkor az is undorító?

És elszomorít, hogy miközben a párodról így beszélsz, kijelented, hogy tökéletes a szexuális életetek.

Én nem azt hiányolom, hogy nem próbáltál ki eddig mindent amit lehet, hanem a kiváncsiságot, a vidámságot, a pajkosságot hiányolom.

Mert ezek nélkül a szexuális életed - akármilyen tökéletesnek is hazudod magadnak - egysikú és unalmas.

És az, hogy idejöttél feltenni ezt a kérdést - és ilyen provokáló módon feltenni - az jelzi, hogy érzed valami nem stimmel. Veled, vagy a pároddal.

Ha olyan tökéletes lenne minden, akkor ez fel se merült volna benned.

És elárulok még valamit. A szexben nem érdemes tettetni. Akkor nem fogom megkapni ami kielégít, és magamnak ártok. Ilyen hülye pedig nem vagyok.

2009. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:
Hát örülök, hogy sikerült egy pár okoskodó válaszát is elolvasnom.Nagyon érdekes, márcsak azért is , mert még életemben nem provokáltam ki mások megbotránkozásását. De egyvalamit leszürtem a dologból: itt mindenki az én sexuális életemen lovagol, hogy igy sajnálja a párom meg úgy, de azért a ti házatok táján is szétnézhetnétek, mert mindig az kiabál akinek a háza ég.Egyszerüen már röhögnöm kellett az utolsó válaszokon , mert annyira izzadságszag volt, az erőlködéstől, hogy mindenképp meggyőzzenek a nemi életem kiábránditó lehet.Ez csak a ti véleményetek. Aki pedig a száj és a nemi szerv higéniáról papol, annak javaslom először olvasson utánna.
2009. márc. 12. 07:38
 46/79 A kérdező kommentje:
Mellesleg félreértettetek, mert nem arra gondoltam, hogy utálom a nemi szervet, hanem arra, hogy a küzüsülés csak arra korlátozódik.Nem tudom mi a jó abban, hogy a férfi a szádba élvez, és neked nincs orgazmusod közben.Akkor, hol vannak az egyenló esélyek nekem nagyon önző dolognak tünik.
2009. márc. 12. 07:45
 47/79 anonim ***** válasza:
82%
aú.. ez az utolsó válaszod fájt...
2009. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
77%
az orális szex nem egyenlő a szájba élvezéssel.legalábbis én azt nem szeretem,de viszont csinálni imádom.előjátéknál mindig csináljuk mindketten.el se tudnám képzelni,hogy na gyere,aztán berakja.tök durva!ha te nem akarod ne csináld,de egy pasinak kell,igénylik.és ha a párod azt mondja,hogy ő nem szereti,hazudik.de arra még mindig nem válaszoltál,hogy neked ő csinálja e.mert ha igen,akkor megint beszélhetünk az egyenlőségről,nem????
2009. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
81%

megyek sorban, ahogy olvastam a kérdést és a válaszokat.

sokáig azon volt a hangsúly, hogy élvezik és, hogy Te miért nem engeded vagy csinálod. aztán jöttek a bacik, és az ugrott be először amit a 22.04-es írt a kutyákról. aztán meg, hogy mi vagy te Monk?

azt mondod, hogy mások ítélkeznek rajtad ismeretlenül, de te sem fogadod el az ő véleményüket, mert csak vissza hurrogsz és egyáltalán nem érted meg, hogy igenis ez jó lehet, ha még te nem is szereted. bár erről nem olvastam itt, mert nem nyilatkoztál. a párom azt mondta, hogy rengeteg csajjal volt már, de még senkivel sem élvezte ennyire az orális szexet, mint velem. szereti nekem csinálni, mert élvezi és izlek neki és én is neki. 28 évesen azért már tudhatnád, hogy az emberek többsége csinálja ezt a "gusztustalan" dolgot, ahogy te nevezted.

23/L

2009. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 A kérdező kommentje:
11:05-as válaszolónak: nem csinálja a párom sem nekem, és nem azért, mert nem szeretné, hanem azért mert én nem akarom.A kérdés is azért volt feltéve, mert ezen vitatkoztunk, hogy más szereti-e vagy sem.De soha nem kényszeritett és én most sem érzek indittatást, hogy megtegyem.És nem azért, mert nem szeretem Őt hanem azért, mert egyszerüen nem megy és kész.De úgy látszik ezzel csak én vagyok igy.S hogy pontot tegyek a végére belátom pincos vagyok,nem vagyok hajlandó a számba tenni semmit ami nem oda való, remélem mindenki megnyugszik ezután.
2009. márc. 12. 14:32
1 2 3 4 5 6 7 8




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!